Jump to content
ωιncнєѕтєr

Robert Lewandowski: 5 goli w 9 minut!

Recommended Posts

rendition=fc_bayern_banner.jpg.jpg

To się w głowie nie mieści! Robert Lewandowski pierwszą połowę spotkania z Wolfsburgiem przesiedział na ławce.

Potem wszedł na boisko i zmiótł rywali z powierzchni ziemi. Strzelił 5 goli, a między jego pierwszym i ostatnim golem minęło niecałe... 9 minut!

Bramki

3325334_968.png gol2.png D. Caligiuri '26

3325335_961.png gol2.png R. Lewandowski '51

3325335_961.png gol2.png R. Lewandowski '52

3325335_961.png gol2.png R. Lewandowski '55

3325335_961.png gol2.png R. Lewandowski '57

3325335_961.png gol2.png R. Lewandowski '60

Tekst: fakt.pl oraz meczyki.pl

Obrazek: www.inforadio.de

• Like 5

Pfff się nadaje:)

Fart jak ****

PIerwsze trzy sam nie wie jak strzelił, ostatnia bramka była ładna.

Pfff się nadaje:)

Fart jak ****

PIerwsze trzy sam nie wie jak strzelił, ostatnia bramka była ładna.

Tego to komentować się nawet nie opłacało ale.. 

Powiedz mi, w czym miał farta? W tym, że strzelił i bramkarz tego nie obronił?  :decayed:  - To raczej umiejętności. 

Chyba nie wiesz jak wyglądają "fartowne bramki"

Umiejętności ma na wyższym poziomie, najlepszy środkowy napastnik na świecie moim zdaniem.

Od razu prostując, Ronaldo gra na lewej stronie a Messi na prawej.

nie przesadzajmy zapomniałeś o Suarezie to też jest środkowy napastnik ale Lewy pokazał swoja klasę na wysokim poziomie ;)

Czyli każdy kto gra w Barcelonie bądź w Realu to najlepsi na swoich pozycjach?

Suarez??Hahahahahahah, 3 lata w Liverpoolu i w ostatnim sezonie, który tam spędził błysnął, gdzie przez cały sezon jakoś drużynę ciągnął. Kiedy odszedł Liverpool gra padakę z 2-ligowcem w karnych ledwo wygrywają.

Teraz jak gra w Hiszpanii to nie wiem, bo nie interesuje mnie ta liga, a zwłaszcza ta jego drużyna, gdzie i tak mówi się zawsze o małym Argentyńczyku i Neymarze, więc może nas/mnie oświecisz i napiszesz czemu Suarez??

Już nie róbcie takiej gówno-burzy z tego tematu. (Ekspert ds. gówno-burzy Wujek Paweł.?)

Fajnie, że Lewy strzelił 5 bramek, fart życia mu się trafił według mnie. Cieszy mnie to, ale gdyby tak w reprezentacji grał, jak w tym meczu z Wolfsburgiem to byłoby naprawdę mega ^^. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines