Jump to content

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne

-_-

Recommended Posts

Witam

Tutaj chcę przedstawić swoją propozycję dotyczącą urozmaicenia zabawy "Chowany"

A więc chodzi o to że od teraz CT ma prawo zabić więźnia wtedy i tylko wtedy gdy wybierze kolorek (najlepiej spośród czterech).

Chodzi o coś takiego że CT ma zbindowane !kolor który musi dać więźniowi nakierowując na niego z bliskiej odległości, wtedy więzień wybiera kolor spośród mp: czterech

Jeśli trafi ŻYJE natomiast jeśli nie trafi ZGINIE.

Tyle w temacie na razie jest to wstępna propozycja.

Zamysłem danego urozmaicenia jest to żeby nie było tak by ct zabijało z 4km tt, tylko musieli się do nich dostać oczywiście osoby z administracji musiały by mieć dodatkową robotę aby tt było w miejscu dostępnym dla ct.

@Ang9lek Rozumiem twoje obawy co do 10 osób które zostanie przy życiu ale dodało by to trochę okazji do wykazania się ct'kom kreatywnością a jeśli chodzi o te kolorki zawsze można ustawić szansę na 10% może mniej. Chodzi mi o takie ustawienie szansy aby tt miało bardzo małą szansę aby być żywym.

@baranek Tak jak mówiłem jest to wstępna propozycja więc rozumiem obawy. Będę na bieżąco uzupełniał ten post nowymi dodatkami do tego urozmaicenia.

Pozdrawiam Rudolf Hess vel Arver

Edited by Arver

@ArverWmiare spoko pomysl ale to raczej by bylo Glupie w Chowanym bo wlasnie w chowanym chodzi o to zeby jedna osoba Wygrala to a nie np. 10 bo dobrze trafili kolor 

i Co by wtedty dostawalo Sie za to ze 10 ludzi wybralo ten sam kolor nikt nie mial by wtedy Zyczenia . i Co by dostawali za to tez ? 

Jak juz to by to dal jako zabawa w prowadzeniu ale nie do chowanego. 

ale mowie fajny pomysl tylko nie pasuje do chowanego. 

Pozdro 

Edited by Ang9lek

Co do pomysłu z chowanym był u mnie na 1.6 i było naprawdę spoko, po skończeniu zabawy osoby które odgadły kolor czy też nie zostały znalezione uczestniczą w dalszym prowadzeniu i rywalizacji do życzenia ^^ Kolory które służyły do tej zabawy to była kolorowa latarka która po zgaszeniu i włączeniu nabierała losowego koloru (kolor mógł się powtórzyć) - latarka z różnymi kolorami działała tylko na chowanym. Jednak propozycja jak dla mnie nie za bardzo przejdzie bo wiem ile trwałyby rundy po włączeniu zabawy...

Natomiast jeśli chodzi o hymn gangu to totalny bezsens, z którym byłoby za dużo pierdolenia się

Edited by Netherslay
  • Like 2
  • Sad 1

Polar ma racje, często strzelalem w ct myslac ze to Terrorysta bo biegali sobie po mapie... wiec dla ct moim zdaniem powinny byc inne modele ;)

Jako ze dla adminow jest komenda dostepna "nacpaj" to zaproponował bym zeby mozna było dodac to do ruletki czyl:
[Ruletka]Wylosowałęś Narkotyki- dostales tą nacpanie

Edited by KonWoy
Dodane
  • Like 2
  • Love 1

1 godzinę temu, Bazyl napisał:

Jako ze dla adminow jest komenda dostepna "nacpaj" to zaproponował bym zeby mozna było dodac to do ruletki czyl:
[Ruletka]Wylosowałęś Narkotyki- dostales tą nacpanie

Bardzo dobry pomysł, tylko fajnie by było żeby ograniczenie czasowe np 1 min 

Ps. Można by było zrobić narkotyki o róznych stopni np. [Ruletka] wylosowałeś narkotyki 3 stopnia.

Norktyki 1 stopnia- 30 sek

Narkotyki 2 stopnia- 1 min

Narkotyki 3 stopnia- 2 min

Lub można je jakoś nazwać np 

Marihuana- 30 sek

Amfetamina 1 min 

Heroina- 2 min 

X

Edited by Polar

Teraz, Polar napisał:

Bardzo dobry pomysł, tylko fajnie by było żeby ograniczenie czasowe np 1 min 

Ps. Można by było zrobić narkotyki o róznych stopni np. [Ruletka] wylosowałeś narkotyki 3 stopnia.

Norktyki 1 stopnia- 30 sek

Narkotyki 2 stopnia- 1 min

Narkotyki 3 stopnia- 2 min

Lub można je jakoś nazwać np 

Marichuana- 30 sek

Anfetamina- 1 min 

Heroina- 2 min 

X

nie zważając na twoje błędy w pisowni używek, to pomysł bezsensu jak dla mnie. Takie duperelki ;v

*Marihuana

*Amfetamina

Jestem jak najbardziej za propozycją bazyla jednak dodam jedną rzecz. 

@baranek masz rację dlatego można by było zrobić tak że vip/svip może przyjmować to jako negatywny efekt. Natomiast co do samej propozycji przyda się coś nowego w ruletce. 

Pozdrawiam Rudi ;)

Edited by RUDI
  • Like 1

6 minut temu, SKLEJ TAM napisał:

A więc tak mam dziś propozycje NOWEGO ŻYCZENIA

Które zostało zrobione z pomocą GRACZY JB CS:GO

Nazywało by się ZESTAW BUNTOWNIKA 

Po zakończeniu rundy gracz pojawiał by się z : Flashbang , HE grenade , Smoke Grenade  , Medishotem oraz kevlarem z hełmem  

Liczę na konstruktywną krytykę :) 

Współ pomysłodawca  : @Lift12

jak dla mnie owy pomysł jest taki 5/10...

1.Poniważ umożliwiło by to (jescze) bardziej bunty ..

2. Można by było to dać to dla S.v.i.p

A może by tak dodać jeszczę deagle z 1 ammo?
Albo zeus z nieskończonym ammo?
I jeszcze jakąś pompę, żeby ewentualnie dobić CT'ka?

NIE, wystarczająco jest już łatwo się zbuntować

Jak już dał propozycje sozzak,również dam - gdy na chowanym po stronie tt się umrze można tylko obserwować ct.Na obecna chwile sporo osób podaje sobie info co psuje frajdę grając w chowanego.

Ale @Sleyu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałeś dokładnie to samo co sozzak. Konwoy już to wyjaśnił, że takim podpowiadaniem dużo ryzykują.

Posty wbijasz. Ktoś tu podanko będzie chyba pisał ^^

Edited by unto papariet
  • Thanks 1

Moją propozycją jest dodanie powórki z ostaniej minuty żeby admin nie musiał zawsze demka patrzeć tylko od razu !replay i leci powtórka. Tylko problem będzie ze zrobieniem pluginu itp

@RUDI nie ma takiej potrzeby

Edited by KonWoy
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Love 1

[Proponuję dodać]

-Do ruletki, skoro jest +150hp to ja bym dodał np. -25hp

-W przyszłego sylwestra zrobił bym event polegający na tym, że będą mierzone godziny w nowym roku 2018 od 00:01 1 stycznia do 7 stycznia godziny 23:59 będzie polegał na ''Najlepszy aktywny gracz 2018'' a skromną nagrodą będzie np. 50k respektu.

[ZABAWA]

-Nie wiem czy było by dobre ale bym urozmaicił zabawę ''Dzieci Wojny'' na tzw. ''Zombie Day'' OPIS poniżej:

- Zombie Day (Więźniowie zamieniają się w zombie i szukają klawiszy (Ct), każdy zombie ma 500 hp, i jest wolny (jak zwykły gracz)- Ct ma nieograniczone Ammo i 2000 życia.

[Topka]

-Uprościć sprawdzanie swoich statystyk pod komendą ''!rank'' i top15'u graczy ''!top15''

@Son of the Scream nie chodziło mi o nieskończone ammo w jednym magazynku chodziło mi o to ze strzelają reload i znowu strzelają zębów samej broni jest nieskończone ammo. Jak nie zrozumiałeś to nie moja wina.

Edited by H1ROTO
  • Like 2
  • Confused 1

W dniu 31.10.2017 o 15:25, H1ROTO napisał:

-Do ruletki, skoro jest +150hp to ja bym dodał np. -25hp

Osoby nie posiadające VIP'a SVIP'a mają szansę na wylosowanie 1hp z ruletki

-W przyszłego sylwestra zrobił bym event polegający na tym, że będą mierzone godziny w nowym roku 2018 od 00:01 1 stycznia do 7 stycznia godziny 23:59 będzie polegał na ''Najlepszy aktywny gracz 2018'' a skromną nagrodą będzie np. 50k respektu.

Od jutra rozpoczyna się konkurs na aktywność
Poza tym organizowana jest Elita Serwera, w której również można najaktywniejszą osobę z serwera

-Uprościć sprawdzanie swoich statystyk pod komendą ''!rank'' i top15'u graczy ''!top15''

top 15 czego? Wszystkie aktualne rankingi na serwerze posiadają już (bodajże) top 10

''Zombie Day"

W dniu 1.11.2017 o 19:36, unto papariet napisał:

Pojedynek na ups-s ?

Będzie mam nadzieję, ale jeszcze nie teraz

• Like 5

1 minutę temu, Fikussss napisał:

Wszyscy prosza o claudsy moze by je dodac?

Jak dla mnie owa propozycja jest taka pół na pół ponieważ @Fikussss masz racje dużo osób "pragnie"aby na nowo były cloudsy, ale to nie zmienia faktu że było by dużo butów i nikt by nie chciał iść do CT... 

Ps. Można zrobić tak (o ile sie da) że codziennie byłyby 2 razy grane cloudsy lub nawet ten raz dziennie.

• Like 1

14 minut temu, Polar napisał:

Ps. Można zrobić tak (o ile sie da) że codziennie byłyby 2 razy grane cloudsy lub nawet ten raz dziennie.

Dla mnie lepsze by bylo zeby "nie meczyc" KonWoya zrobic tak aby od 20 osob w glosowaniu na mape dodac miejsce na cloudsy.

• offen changed the title to [JB CS:GO] Propozycje
  • -_- locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines