Jump to content

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne

-_-

Recommended Posts

16 godzin temu, Medve napisał:

Zmiana ras.

Na serwerze jest rasa Czarny  która, obecnie przy poziomie 5 i max hp w gangu daje 200hp i dużego speeda.

Moją propozycją jest żeby rasa została lekko zmieniona dawała mniej hp oraz mniej speeda ale za to większą grawitacje.

Usunięcie rasy Biały, która jest bardzo bało używana. Zamiast niej można by było dodać rasę, która nazywała by się Żółty.

Zdolności:

+speed 

%na granat

ciche kroki

+hp     -     1 poziom + 4/6 hp

Nie rozumiem cie, klasy są o tyle zbalansowane, że każda ma plusy i minusy.

Kiedyś np rasa biały przy max gangu svipie i r5 dawała 175hp i na 2 strzaly z deagle ginal ct ktory mial podajze 150hp, wiec i tak uwazam ze nie ma co balansowac klas bo to bezsensu.

• Thanks 1

• 1 month later...

Witam,

Mój nick na serwerze to skaff i chciałbym zaproponować jedną, ale jak ważną zmianę która z pewnością ułatwiła by rozgrywkę.

Często zdarza się, gdy nie ma nikogo z administracji na serwerze, a ktoś AFK jest w drużynie CT. Moim pomysłem jest wprowadzenie systemu, który wyrzucałby graczy AFK z serwera po np. 2 minutach lub przerzucało z CT do TT. Zwykłym graczom zoptymalizowało by to rozgrywkę, a administracji ułatwiło pracę.

Wiem, iż jest na serwerze komenda /votekickct, lecz niektórzy gracze (zwykle nowi) nie wiedzą na czym ona polega i odruchowo wciskają 1 na klawiaturze.

Myślę, że raczej każdy gracz podpiszę się pozytywnie pod tą propozycją.

Wydaje mi się, że my (gracze) coś zyskamy, oraz administracja.

Pozdrawiam,

skaff.

• Like 1
  • Confused 1
  • Love 1

• 1 month later...

1. Ja proponuję aby dodać skiny do postaci. VIP ma 1 gratis w Tt jak i w CT. Skórki do postaci można będzie kupywac za respekt. 

2. Proponuję aby wrócił chowany 

Edited by Kante

Godzinę temu, Kante napisał:

1. Ja proponuję aby dodać skiny do postaci. VIP ma 1 gratis w Tt jak i w CT. Skórki do postaci można będzie kupywac za respekt. 

1. Nie, wystarczą maski.

2. Chowany może być robiony przez CT, nie ma sensu robienia do tego pluginu na nowo, zwłaszcza, że główny opiekun tą zabawę usunął i nie chce jej znowu dodawać.

• Haha 2

8 godzin temu, Kante napisał:

Kante, Chowany był stosowany bardziej jako kara dla buntujących się terrorystów, a wielu graczy (głównie przez długość zabawy) wychodziła z serwera podczas jej trwania. Ja, z czasów kiedy grałem tu systematyczniej niż teraz, pamiętam Chowanego jako nudną, mało dynamiczną grę, której prowadzący używali w wypadku gdy nie potrafili poradzić sobie z TT, albo chcieli ich wkurzyć. Wiadomość o usunięciu tejże gry z menu była jedną z najszczęśliwszych, jakie usłyszałem, kiedy niedawno wróciłem ;) 

• Like 2
  • Love 1

Witam,

Ja proponuję zmiany w WG oraz HSDayu. Mianowicie, według mnie, dobrym pomysłem byłoby dodanie regeneracji zdrowia za zabicie TT na wzór Killdaya, jako nagrodę za aktywne uczestnictwo w tych grach ;)

Pozdrawiam! 

• Like 1
  • Confused 1

1 godzinę temu, yacool napisał:

Witam,

Ja proponuję zmiany w WG oraz HSDayu. Mianowicie, według mnie, dobrym pomysłem byłoby dodanie regeneracji zdrowia za zabicie TT na wzór Killdaya, jako nagrodę za aktywne uczestnictwo w tych grach ;)

Pozdrawiam! 

Nie. WG to gra zespolowa, nie indywidualna, tam nie bedzie regeneracji. HS day natomiast jest zabawą, w której liczą się tylko hsy, więc jeśli regenerowało by HP, to trwała by ona wieki.

• Like 1

52 minuty temu, SnuFFy napisał:

Nie. WG to gra zespolowa, nie indywidualna, tam nie bedzie regeneracji. HS day natomiast jest zabawą, w której liczą się tylko hsy, więc jeśli regenerowało by HP, to trwała by ona wieki.

Co do HSDaya mogę się z Tobą zgodzić, faktycznie nie przemyślałem, że rozgrywka byłaby bardzo długa. Jednak argument, mówiący o tym, że WG jest grą zespołową i dlatego nie będzie w niej regeneracji jest dla mnie niezrozumiały. Powiedzmy, że drużyna czerwonych wybiła cała drużynę żółtych, tracąc przy tym masę HP, a następnie wyczyściła ich drużyna zielonych, która kampiła po drugiej stronie mapy, kiedy czerwoni aktywnie uczestniczyli w rozgrywce. Czy sprawiedliwiej nie byłoby jednak, gdyby to życie było regenerowane, nawet nie do fulla, ale powiedzmy jakieś 50 hp za zabójstwo? Chyba, że masz Snuffik inną wizję, to chętnie jej wysłucham :) 

• Like 2
  • Confused 2

@yacool

Kiedyś też była identyczna propozycja, i miałem takie zdanie na ten temat: 

W dniu 15.05.2018 o 10:45, Huczin napisał:

WG polega na współpracy i zagraniu. Jeśli znajdzie się jedna dość zgrana drużyna i będzie resztę kosić, to reszta jeszcze ocalałych ma coraz mniejsze szanse żeby pokonać tamtych. Bo co z tego że są obijani skoro zabiją dwóch czy trzech i mają znów full hp. 

Dalej uważam, że leczenie do fulla nie powinno być wprowadzane do WG. Może tylko w przypadku gdy zostaje 1 drużyna ( i zaczyna się KD) żeby nie dochodziło do sytuacji: "ja wszystkich zabiłem, a ten z mojej drużyny strzelił mi w plecy gdy miałem low". Wiecie o co chodzi.

Jednakże można spróbować z leczeniem o określoną ilość hp za zabójstwo, ale powinno leczyć o 15 może 20 hp, nie więcej, bo jednak Wojna Gangów to zabawa drużynowa, w której do zwycięstwa powinno się dojść tylko współpracując z członkami swojej drużyny.

To tyle ode mnie

Pozdrawiam -.-/

• Like 1
  • Love 1

Nazwa zabawy OneShotOneKill

- bawi się TT każdy ma deagla i kosę w deaglu 1ammo każdy ma 1hp. Każdy się zabija jeśli nie trafi to traci nabój i musi zabić kogoś z noża aby odzyskać nabój każdy kill z kosy to 1 ammo więcej. Np. Ktoś ma 1ammo zabija z kosy ma 2ammo. Każdy ma takiego samego speeda 

Edited by Kante
Małe zmiany
  • Like 3

@Kante

Jest to spoko pomysł, ale będzie to miało ręce i nogi jeśli uczestnikami będą tylko więźniowie. Ciężko będzie zrobić tryb "każdy na każdego" razem ze strażnikami, bo jeśli całe CT zginie podczas tej zabawy, to nie będzie nikogo to spełnienia życzenia więźnia. A zrobienie TT vs CT będzie niezrównoważone, ponieważ więźniów jest zawsze więcej od CT, więc ci będą mieli marne szanse na wygraną, nawet jeśli będą mieli więcej hp, kevlara itp.

• Like 2

W tej edycji zostały dodane czapki pod komendą !hats

Więc moją propozycją jest dodanie jakichś nagród dla osób, które mają podium/1/2/3 miejsce takich jak np: Możliwość wybrania własnej czapki, która była by

dostępna TYLKO  dla osób które oczywiście będą mieli podium.

• Like 3
  • Confused 1

Proponuje dodać na forum zdjęcia masek i czapek z podpisem ich nazw by można było obejrzeć maske którą chce sie załozyć w grze.

Edited by Scafick
  • Like 2

Jestem za usunięciem własnoręcznych naboi gdyż podczas HsDay bo zakupie tego po nawet strzale we wszystko wraz z głową  podpala się wroga i traci się bardzo dużo hp ogólne niszczy to cały sens HsDay'a .

• Like 4

Proponuje dodać więcej respektu za przeżycie w berku (odkąd usunięto respekt za ratowanie zabawa dla więźniów jest kompletnie nieopłacalna) - a dokładniej za przeżycie byłoby 800 respektu, które dzieliłoby się na liczbę więźniów, którzy przeżyli 

Przykład : przeżyło 4 więźniów więc każdy dostaje po 200 respektu

Edited by Sklejekxgod
  • Like 2

• 2 weeks later...

Jakiś buffik dla białego, bo mało ich na serwerze - większość to jacyś Azjaci 

Bez gangu i svipa mieć mniej niż 75 HP (na starcie) to jakaś lipa

• Like 1

7 godzin temu, xKardzio napisał:

Jakiś buffik dla białego, bo mało ich na serwerze - większość to jacyś Azjaci 

Bez gangu i svipa mieć mniej niż 75 HP (na starcie) to jakaś lipa

Jak na razie pewny jest kolejny nerf na czarnego, a dokładnie jego speed. Co do białego to się zastanowię, bo nie wiem czy nie chciałbym lekko pozmieniać ras.

• Like 1

• offen changed the title to [JB CS:GO] Propozycje
  • -_- locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines