Jump to content
-_-

Propozycje

Recommended Posts

Jakieś nowe zabawy, bo wszystkie się już przejadły. Zamiast tych praktycznie nie używanych „snow war, ziemniak”.

- one shot, one kill ( wszyscy 1hp i deagle, rewolwery )

- awp / scope day ( chyba wiadomo, hp normalne, bez pistoletów, z kosa żeby normalnie biegać, ale nie można zabić z  niej )

- knife day ( all 1hp, only kosy )

To tylko propozycje, myśle że najciekawsza propozycja to nr 1.

40 minut temu, z1xu napisał:

Jakieś nowe zabawy, bo wszystkie się już przejadły. Zamiast tych praktycznie nie używanych „snow war, ziemniak”.

- one shot, one kill ( wszyscy 1hp i deagle, rewolwery )

- awp / scope day ( chyba wiadomo, hp normalne, bez pistoletów, z kosa żeby normalnie biegać, ale nie można zabić z  niej )

- knife day ( all 1hp, only kosy )

To tylko propozycje, myśle że najciekawsza propozycja to nr 1.

Bardziej bym proponowal Scouta bez scoope na one shot one kill.

2 godziny temu, crate napisał:

Usunąć, bądź zrobić coś z chowanym. Aktualny stan tej zabawy na serwerze wygląda tak, że: ct daje go albo w pierwszej rundzie, żeby zarobić hajs i zniechęcić ttków, lub jako kara za buntowanie się. Myślę że nie można nazwać to mianem zabawy, jeżeli nikt praktycznie nie czerpie funy z zabawy gdzie wiekszosc osob siedzi afk 6 minut. 

Szczerze to za czasów @SnuFFy (czyli nie dawno) ta zabawa była dodana, bo to właśnie gracze chcieli tej zabawy, więc nie rozumiem co za problem? XD 

Raczej to nie jest wina zabawy, że ludzie są lekko upośledzeni i dają chowanego, bo nie potrafią ogarnąć buntów.

1 godzinę temu, offen napisał:

Przywrócić komendę !ghots :D. Zabawa, na której !ghost się miał bugować nie została wprowadzona a komenda nie została przywrócona :(.

Komenda !ghost była fajna, ale została usunięta, dlatego że była mocno zbugowana, a były takie cwaniaki co specjalnie coś bugowały, albo specjalnie skakały w grupkach na tych ghoscie przy prowadzącym, żeby utrudnić prowadzenie, bo było słychać skoki tych duszków.

• Confused 1

4 godziny temu, cyprianeq napisał:

dodanie 2 berretek do hs daya

Kolejny syfiasty spam gun, bez sensu

//

Zabawa (Wojny Kosmonautów (xD) ale np. recoil broni by był wyłączony, exojump, leczenie za fraga, dozwolone sojusze, ograniczone pole widzenia i lekko powiększony speed

• Like 1

W dniu 7.08.2019 o 19:34, Medve napisał:

Komenda !ghost była fajna, ale została usunięta, dlatego że była mocno zbugowana, a były takie cwaniaki co specjalnie coś bugowały, albo specjalnie skakały w grupkach na tych ghoscie przy prowadzącym, żeby utrudnić prowadzenie, bo było słychać skoki tych duszków.

Nie było żadnych bugów prócz kilku map kiepsko zrobionych i dopóki mówiłem, że za takie coś grozi odebranie svipa i ban na tydzień (można wyciągnąć z logów kto trolluje) to nikt tego nie robił, można jak najbardziej przywrócić tak jak było dla vipa i wyżej i dodać informację czym grozi przeszkadzanie w grze

• Like 2
  • Love 1

10 godzin temu, patrik napisał:

Nie było żadnych bugów prócz kilku map kiepsko zrobionych i dopóki mówiłem, że za takie coś grozi odebranie svipa i ban na tydzień (można wyciągnąć z logów kto trolluje) to nikt tego nie robił, można jak najbardziej przywrócić tak jak było dla vipa i wyżej i dodać informację czym grozi przeszkadzanie w grze

Ghost zostal wylaczony bo powodowal problemy przy ktorejs z nowo dodanych zabaw, nie pamietam juz ktorej.

• Like 1

4 godziny temu, SnuFFy napisał:

Ghost zostal wylaczony bo powodowal problemy przy ktorejs z nowo dodanych zabaw, nie pamietam juz ktorej.

Został wyłączony z powodu zabawy "wyścig zbrojeń", która po tygodniu została usunięta.

1 godzinę temu, offen napisał:

Został wyłączony z powodu zabawy "wyścig zbrojeń", która po tygodniu została usunięta.

Została usunięta z innej zabawy 

payday

Posted (edited)

@Scroll no chyba że tak ale nie wydaje mi się żeby !ghost aż tak przeszkadzał w tej zabawie.

///

Naprawić !pomoz, dostaje się zbyt dużo respektu :D

- użyj ruletki 100-1000 czy jakoś tak

- [Pomoc dla ziomka] Dzięki za pomoc! Trzymaj 1556 respektu

///

@Medve nie wydaje mi się :kappa:

///

@Gemciu kurde za dużo mam tego respektu i nie mam co z nim zrobic... a tak serio to nie wiedziałem, że ten mnożnik na to też działa XD

Edited by offen

Posted (edited)

Dodanie możliwości podzielenia na trzy/cztery drużyny przez !kolor.

50 minut temu, offen napisał:

A może tak miało być? XDD

@offen mi też :kappa: 

Edited by Medve
  • Like 1

3 godziny temu, offen napisał:

@Scroll no chyba że tak ale nie wydaje mi się żeby !ghost aż tak przeszkadzał w tej zabawie.

///

///

@Medve nie wydaje mi się :kappa:

Zapomnieliscie O przywileju vipa? Mnożnik respektu.

• Like 1
  • Thanks 1

Proponuję dodać w menu życzenia w slotach 1-4 puste nieklikalne opcje (ewentualnie jakiś tekst wyjaśniający co to życzenie i jak działają customowe życzenia) bo często zdarzają się missclicki gdy ktoś chce zmienić broń po zabawie

• Like 2