Skocz do zawartości

TEAM CLASSIC W LOLU ?!


MajuN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Cześć, Siemanko.

 

Z tego co zauważyłem jest nas tutaj kilka lub nawet kilkunastu którzy grają w lola, w cs'ie mamy swój team, a co powiecie na stworzenie go również w Lidze ? Wychodzę z tą inicjatywą, gdyż z tego co widziałem do tej pory za dużo osób się nie zaangażowało a zawsze wspólne granie jest mile widziane. Na poprzedniej serwerowni sam w czymś takim uczestniczyłem i myślę, że gdybyśmy coś takiego zrobili z czasem mogłoby coś z tego być.

 

Jeśli ktoś jest chętny spróbować, i ma czas jak i ochotę poświęcić 2-3godzinki na grę z 2 razy w tygodniu to bardzo zapraszam.

Osoby chętne proszone są o napisanie w poście lub do mnie na priva.

 

Czekam na wasze zdanie jak i może lepsze pomysły.

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez MajuN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, jest was więcej niż się spodziewałem. Zatem biorę się zaraz za zakładanie drużynki.

Jako, żeby nie robić większego spamu w dziale, czekam na zaproszenia.

 

Na Nordicu mam tylko jedno konto na którym wbijam golda bo skin # cebula xD Ale myślę, że z takim champ poolem co posiadam spokojnie damy radę.

 

Nick; MajuN

Edytowane przez MajuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po półtora tygodnia dostałem 2 zaproszenia do znajomych, rozumiem, ze większość osób napisała tylko by nabić sobie kolejnego posta ? Ciekawie ;)

Edytowane przez MajuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że cie zaprosiłem ^^

To nie myśl, tylko zapraszaj :D 

 

Ten sezon kończy się za 4 dni, myślę, że na next sezon będzie można powalczyć o jakiegoś gold'a, o ile znajdą się chętni, na ten moment, można powiedzieć, że pewne są trzy osoby, MajuN, M@jki (tak mi się wydaje) oraz ja, w miarę dostępności. 

 

Potrzebne są jeszcze z 2 osoby, to będzie można coś wspólnie "podziałać", ale wiadomo, że zapraszamy większą liczbę osób, do wspólnego reprezentowania naszej sieci na summoner's rift! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bede mogl z Wami ugrac jakos po weekendzie, na aktualnym koncie platyna V, a poprzednie sprzedane, tez jakies platyny nie platyny. Fajnie by bylo gdybym dostal jakiegos suppa, jungle lub adc :P nick: mexVi

Edytowane przez kacyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jestem za zagraniem współnych meczy ;D (nie gram jeszcze raniknów bo nie mam 16 postaci ale do tego się dojdzie)

 

30Lvl, nick Yoshimurai  często gram Teemo praktycznie to zawsze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności