Jump to content
Sign in to follow this  
mn9

Głosowanie na najlepszego Admina Zombie Moda #2

21 members have voted

1. 1. Który z adminów najlepiej wykonuje swoje obowiązki ?

• KrZySiO
      3
    • Puchatkowy Alkoholik :D
      8
    • JC PLAMBYGG
      8
    • Warning !?
      9
    • Medyk
      4
    • Corin
      1

Recommended Posts

Witam,chciałbym wynagrodzić aktywność i zaangażowanie Adminów Zombie Moda,ankieta została stworzona aby gracze mogli wybrać któremu z nich należy się najbardziej nagroda. Dla zwycięzcy głosowania czeka PRO VIP na okres miesiąca.Każdy gracz/admin może wźiąć udział w głosowaniu, będzie ono trwało do 19 listopada.Zachęcam do głosowania !

Na wszystkie pytania związane z głosowaniem odpowiadam na PW.

Edited by mn9
  • Like 5

Liczę na dużą akt. ^^.

No chłopaki niech wygra najlepszy! :D

eee... to skoro was nie lubią a macie jakieś głosy to mnie chyba kochają bo  0 :D

Kandydacie ty nasz. Chyba kogoś przekupiłeś, że aż 4 głosy :D (ile wydałeś 500ap?) XDD

Chłopaki coś jest nie halo... też tak uważacie? na serwerze w ranku ogólnie jest 7200 graczy. no może teraz ogólnie gra z 300?.

a ile jest oddanych głosów? 13. Musimy coś z tym zrobić zachęcić ich do odwiedzania forum... 

tak nie może być! :(  zrobiłem temat z elita zm... liczyłem, że się coś ruszy i nadal nic :(

Więc mam do was prośbę, próbujcie pisać do graczy jak będziecie na serwerze, żeby odwiedzali nasze Forum ! :D

Edited by JC PLAMBYGG AS
  • Like 3

łał ! DWA GŁOSY PRO JESTEM AHAHAHHHH XD

Edited by Skiperek
  • Like 2

Puchatek a ja co mam powiedziec ? :P

Skiperek jeszcze jest nie wiadomo kto wygrał bo ide łeb w łeb z Puchatkowym :D

Nie no co ty 1000 dałem xD

JC PLAMBYG ASS ja mysle żeby admini zrobili sobie binda z zaproszeniem na forumtypu:

Zapraszamy Na Forum:forum cs-classic.pl

Edited by Kandydat Na Bota
  • Like 3

Drugie głosowanie na najlepszego admina Zombie Moda wygrywa Warning !?

Otrzymuje on ProVipa na okres miesiąca, gratulacje.

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Koniec głosowania.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines