Skocz do zawartości

Święta i Sylwester 2015 :)


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo za niedługo rozpocznie się okres świąteczny, a co się z tym wiąże? Mega sprzątanie w każdym domu, bieganie za prezentami, później gotowanie, pieczenie ciast itp. Męczarnia no nie? Aż w końcu przychodzi ten magiczny czas. Święta! Te kilka dni w roku, kiedy spędzamy czas z rodziną na rozmowach, śmiechu, opowiadaniu historii itd itd. Niektórzy z was pewnie się cieszą, a dla niektórych możliwe że jest nic nadzwyczajnego no bo w końcu tyle biegania żeby miło spędzić kilka dni. Po czym nadchodzi sylwester. Dzień imprez, pijatyki - zależy kto co lubi :)


Pisze ten temat z zapytaniem do was - jak będziecie spędzać tegoroczne święta? Jedziecie do rodziny, może rodzinka przyjeżdża do was? Każdy z nas mieszka w różnych rejonach Polski, jakieś nietypowe tradycje? Co zobaczycie u siebie na stole w Wigilie? A jak widzicie sylwestra? Jakaś mega impreza ze znajomymi? Spędzanie tego dnia z drugą połówką albo z rodziną? A może samemu przed cs?xD 


Podzielcie się z nami waszymi odczuciami, planami :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie święta to faktycznie na początku bieganie, sprzątanie, gotowanie i pieczenie ciast. 

Zawsze u mnie na środku stołu jest sianko a na nim lezy malutki Jezus. 

Tradycją u mnie są potrawy takie jak 

1. Barszcz czerwony z uszkami

2. Ziemniaki z karpiem

3. Kapusta z grochem

4. Pierogi z kapustą

5  Pierogi z mięsem

6. Kutia

7. Kompot z suszonych owoców (suszu)

8. Śledzie w oleju ect.

9. Ryba po grecku.

10. Ciasta, sernik, makowiec, babka, ect.

 

Święta spędzam w domu, mam 5 braci i 2 siostry więc jest nas sporo. Ogólnie w jednym domu mieszka 13 osób. Więc jeszcze jakby się rodzinka zjechała jedlibyśmy chyba na podłodze :D

 Jest to u nas czas, takiej radości, siedzimy wspólnie  słuchamy, śpiewamy kolędy aż do Pasterki. 

 

Co do Sylwestra mam w planach Katowice jakiś tam spadek ;d Ale jeszcze nic nie uzgodnione bo mój ukochany jest spontaniczny i zawsze podejmuje decyzje na ostatni czas. Sylwester z Cs i szampanem sobie w tym roku odpuszczę :D

Edytowane przez Melanjy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może teraz ja.

Na Święta wybieram się do rodziny. Oczywiście maga jedzonko 12 potraw.  Po wigilii na pasterkę. 0,7 pasterkę XD

Na sylwestra razem z kolegami wybieramy się daleko poza miasto. Wynajęte różne rzeczy więc myślę że bedzie mega ;D

 

no i moge wam jakieś kolędy na tsie pośpiewać xD

Edytowane przez Omєga *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta juz kolejny rok troche na csie tak do 15/16 zapewne fajna atmosfera jest na serwerze :D dzielimy sie oplatkiem, potem kolacja z rodzicami, siostra no I wujek przyjedzie bo tylko on z rodziny w Angli jest, potem prezenty XD no I potem siedzimy ogladamy Kevina I tak jakos leci :D a na sylwka to jeszcze nie wiem ale pewnie grubsza sprawa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem w te święta jedziemy do rodziny. W zeszłym roku cała rodzina przyjechała do nas, więc teraz my jedziemy. A jesli chodzi o Sylwestra to raczej spędze go ze znajomymi bądz z rodziną. Ale jeszcze został miesiąc więc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności