Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na administratora - Mazowiecki Marcin


Mazowiecki Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick Mazowiecki Marcin

2. Imię: Marcin
3. Wiek: 19 lat
4. Znajomość AMX (1-10): 5 (Sprawnie obsługuję AMXbans)
5. Sprawny i działający mikrofon: Owszem, posiadam taki.
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
 
8. Parę słów o sobie **: Pochodzę z okolic Warszawy. Interesuję się kulturystyką, Hip - Hopem (tworzę rap), wojskowością, motoryzacją, fotografią, podróżą i dobrą lekturą (aktualnie 50 twarzy Greya). Fascynuje mnie wszystko co jest związane z postapokaliptycznym klimatem. Mocno interesuję się historią Prypeci i katastrofą czarnobylską. Zamierzam odwiedzić miasto duchów latem. Pragnę także odwiedzić Rosję i poznać resztę wschodnich sąsiadów, ich kulturę i zwyczaje. Jestem nietolerancyjnym, ale szczerym człowiekiem. Interesuję się także językami. Biegle posługuję się angielskim, nadrabiam rosyjskim. Ludzie twierdzą, że jestem agresywny, ale w głębi duszy to nie prawda. Trzeba mnie poznać i dać mi szansę, a potrafię się odwdzięczyć miłym nastawieniem i pomóc w różnych sprawach. Jestem singlem i dobrze mi z tym. Uwielbiam przygotowywać sobie ryż z kawałkami z piersi kurczaka i sosem słodkokwaśnym (tak lubię pichcić). Jestem introwertykiem, nie tracę energii na konwersacje z ludźmi, więc proszę źle nie odbierać tego, że się nie odzywam. Gdy już zacznę, jestem gadatliwy, co jest uciążliwe. Posiadam poczucie humoru, często mylone z upośledzeniem umysłowym. To tyle o mnie. I tak już za dużo napisałem.
 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę zapanować nad kulturą i hackerami.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:33826625
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Codziennie po dwie godziny.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Dwa lata i jeden miesiąc
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności