Skocz do zawartości

Może jakieś wyjaśnienie.


white#

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dostałem niedawno ostrzeżenie mam już 1/2 i mogę stracić admina. Ja nie chcę tego i pewnie inni też.Powody tego postu:1.Powinny być dowody a nie jeśli ktoś sobie napisze coś i odrazu mam ostrzeżenie2.Błędy się zdarzają3.Przyznaje się do zmiany mapy bez zrobienia vote ale to był przypadek. Zdarzyło mi to się tylko raz.4.Zawsze ogarniam serwer przed cziterami5.Udzielam informacji do kupna premium, super premium, VIP6.Można powiedzieć, że lubią mnie na serwerze bo nikt mnie nie wyzywa i miło można porozmawiać7.Jeśli ma zostać to ostrzeżenie to niech piszą, że zmieniam mapy bez vote.8.Proszę o usunięcie tego ostrzeżenie ponieważ moim zdaniem jest one nie zgodne z prawda.Pozdrawia white#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, błędy zdarzają się najlepszym. Ostrzeżenia? Nie wiem po co ktoś je pisał. Nie mam żadnych zastrzeżeń i dużo innych osób o pracy White, pomaga w każdej sytuacji jaka jest na serwerze i każdy z nas nie chce stracić takiego admina jak White, tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez sie nie zgadzam z Tym co pisza gracze, ktorzy maja jakies problemy. White# jest bardzo dobrym adminem, nie powinien dostac ostrzeżenia przez jakiegos 10-ęcio latka..Ja rozumiem, że zmienil mape bez vote, ale zdarza sie.. Innym adminom tez moze sie cos takiego przytafić i napewno sie przytrafia.Tak czy inaczej jestem po stronie White# :)Chcial bym aby ten problem zostal jak najszybciej wyjacniony.ps. Zwróćcie uwage. że niema żądnych dowodów m.in od graczy.Pozdrawiam Kabza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zmiany mapy bez vote, no ludzie jak wy gracie po 30 razy dziennie rasta, pozniej jeszcze dochodzi z 45 westwood to ja dziekuje.... Mnie tutaj krew zalewa jak wy przedluzacie te mapy, non stop jedno i to samo gracie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności