Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na admina.


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:NoobSon!^ AKA ArCzI ;3
2. Imię:Arkadiusz
3. Wiek: 14 lat
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): amx? chyba 8/10 jeżeli nie liczyć tam FTP :P
5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 10
6. Mikrofon(Tak/Nie):Pewny
7. Link do swojego GT** http://www.gametracker.com/player/NoobSon%21%5E%20AKA%20ArCzI%20%3B3/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: No więc jestem Arek, mieszkam sobie w Warszawie, fascynuje mnie E-sport , oraz piłka nożna. Ulubioną grą na komputer jest CS 1.6, który ma swoje liczne +. Mam kochającą dziewczynę (nie jest to dziwne xddd), na którą poświęcam dużo mojego czasu, ale wie że jestem mocno przywiązany do CS'a i potrafi to uszanować.
 Czemu chcę zostać adminem? Może odwdzięczyć się za szansę daną, wyleciałem ale chcę wrócić, nie tylko z tego powodu, a drugim jest, jak prawie codziennie w godzinach porannych pchają się za przeproszeniem "Bachory" do Drużyny Klawiszy i nagannie łamią regulamin, a większość adminów całuje swoje poduszki ciesząc się snem
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze? jak się poprawi GT to może dużo
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): co 2 dzień pewnie 10-18 z przerwami, conajmniej 2 godzinki mogę posiedzieć na serwerze, a w weekendy nie wiadomo, myślę że też podobnie
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:NoobSon!^ AKA ArCzI ;3

2. Imię:Arkadiusz

3. Wiek: 14 lat

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): amx? chyba 8/10 jeżeli nie liczyć tam FTP :p

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 10

6. Mikrofon(Tak/Nie):Pewny

7. Link do swojego GT** http://www.gametracker.com/player/NoobSon%21%5E%20AKA%20ArCzI%20%3B3/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: No więc jestem Arek, mieszkam sobie w Warszawie, fascynuje mnie E-sport , oraz piłka nożna. Ulubioną grą na komputer jest CS 1.6, który ma swoje liczne +. Mam kochającą dziewczynę (nie jest to dziwne xddd), na którą poświęcam dużo mojego czasu, ale wie że jestem mocno przywiązany do CS'a i potrafi to uszanować.

 Czemu chcę zostać adminem? Może odwdzięczyć się za szansę daną, wyleciałem ale chcę wrócić, nie tylko z tego powodu, a drugim jest, jak prawie codziennie w godzinach porannych pchają się za przeproszeniem "Bachory" do Drużyny Klawiszy i nagannie łamią regulamin, a większość adminów całuje swoje poduszki ciesząc się snem

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze? jak się poprawi GT to może dużo

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): co 2 dzień pewnie 10-18 z przerwami, conajmniej 2 godzinki mogę posiedzieć na serwerze, a w weekendy nie wiadomo, myślę że też podobnie

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

Popraw trochę aktywność na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: `HaXoR`;*
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 9/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/%60HaXoR%60%3B%2A/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Mateusz, mam 15 lat, chodzę do Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Rybniku na siatkówkę. Jestem miły, pogodny, uczciwy. Chciałbym zostać adminem z tej inicjatywy, by pomóc innym administratorom w uporaniu się z problemem jakim są uporczywi gracze, tacy co robią FK, Wchodzą do CT bez mikra etc.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Niestety Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Kilka godzin dziennie

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): DR: 14-23 , WEEKENDY dłużej
12. Staż w grze counter strike 1.6: 8 lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: `HaXoR`;*

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 9/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/%60HaXoR%60%3B%2A/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Mateusz, mam 15 lat, chodzę do Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Rybniku na siatkówkę. Jestem miły, pogodny, uczciwy. Chciałbym zostać adminem z tej inicjatywy, by pomóc innym administratorom w uporaniu się z problemem jakim są uporczywi gracze, tacy co robią FK, Wchodzą do CT bez mikra etc.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Niestety Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Kilka godzin dziennie

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): DR: 14-23 , WEEKENDY dłużej

12. Staż w grze counter strike 1.6: 8 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

Z takim GT? Popraw aktywność na serwerze. Odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności