Skocz do zawartości

Galeria Weronika


Weronikaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie przestarzały styl robienia sygnatur - obrazek + parę tekstur. Musisz popracować nad typografią, to po pierwsze. Po drugie - skończ z prześwietlaniem i przepalaniem prac :)

Pozdro, dave!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chyba tylko mi to przeszkadza, ale w większości prac dodajesz te same efekty, tą samą czcionkę/rodzinę fontów i za bardzo prześwietlasz obrazki.

Gdyby nie to "prześwietlanie" prace pewnie wyglądały by bardziej wyjątkowo. Mają swój klimat, ale wg mnie odstraszają. :/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmmm tak szczerze to prace takie sobie, mowie to z perspektywy artysty, tworcy kreujacego grafike ale przewaznie filmowa (krytykuje nie dlatego ze Cie nie lubie tylko dlatego zeby Cie zachecic do sprobowania nowych rzeczy :P ). Nic specjalnego w tych pracach nie dostrzegam oprocz malej poprawy korekcji kolorow, nalozenia paru innych warstw zmieniajacych odcien czy tez zmiany kontrastu i dodania napisow.

 

Jesli chcesz mozesz popracowac na przynajmniej 20 warstwach, zrob cos unikalnego, dodaj jakis render czy to osoby czy obiektu, a tlo wykreuj z kilku obrazow np. widzialem to u innej osoby, wycial render z ulotki spierdmana, tlo calkowicie podmienil, stworzyl postapokaliptyczny klimat z 3 roznych zdjec, dodal roznymi pedzlami zarosniete mchem sciany kilku budynkow w tle, edytowal troche kostium spidermana dodajac na niego tez pedzle (dziury, podarte warstwy ubrania, krew, rozciecian a skorze) przemieniajac go z czystego sprzed walki na ledwo zywego tuz po stoczonej bitwie i takie tam. 

 

Wtedy jeszcze raz ocenie ^^

Edytowane przez spikemapper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Niektóre prace są mocno prześwietlone albo za jasne i kontrast jest bardzo słaby. ogólnie pomysł całkiem spoko, ale zdecydowanie za jasno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace spoko, nic im nie brakuje, oczy od nich nie bolą, tylko stoisz w miejscu i nie progressujesz, obrazki z cytatami są nudne i oklepane, robiąc je też skill Ci nie rośnie.
Nie podam oceny w skali, nie jestem w stanie oszacować, ale gdybym pisał zlecenie i dostał coś takiego to bym się cieszył i nie miałbym na co narzekać bo wszystko trzyma się całości. 
Moja propozycja, spróbuj zrobić coś w stylu low poly, bo nie ma tego na forum a jest naprawdę ciekawe i nauczy Cie to nowych funkcji ~~Skill rośnie :)
Jak się skusisz na propozycje to podeślij linka do pracy na fb ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności