Skocz do zawartości

[DYSKUSJA] Koszulki CSC


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za, dlaczego nie?
Wstyd wychodzić? - 90% ludzi widzących was w niej nie będzie wiedziało co to ,_, -> odnośnie osób twierdzących że wstyd im wyjść w niej..
Ogólnie motyw może być taki:
Można zrobić te koszulki, ale żeby nie były one ściśle związane z cs-classic. "cs-classic.pl" niech będzie dodatkiem, jakimś napisem u boku.
Myślę że koszulki o tematyce "Cs/Csgo" będą cieszyły się większą popularnością wśród fanów gry.. A gdzieś małym druczkiem napis cs-classic.pl będzie w postaci reklamy, każdy z ciekawości rzuci na to okiem i sprawdzi co to za "link" :>.

Jeśli chodzi o pomysł, to nie potrafię określić, można by się zebrać jednego dnia i porobić jakieś wzory do wglądu ;).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czy Wy czytacie cały temat czy tylko pierwszy post?

 

 

Tu się nie rozchodzi o koszulki, to przykład, chodzi oto by zrobić coś, co użytkownicy mogą kupić, zareklamować tym np: sieć, albo trzymać dla siebie na dłuższy czas niż miesiąc.
Wiedziałem, że jak pójdzie pomysł z koszulkami, to zaczną się posty o innych rzeczach i na to czekałem, więc nie ograniczajmy się tylko do koszulek, rozmawiajmy też o innych rzeczach, które akurat mogą się spodobać użytkownikom i zostaną zakupione,np: te naklejki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny wychodzą wasze umiejętności czytania ze zrozumieniem. Przeczytajcie sobie kilka razy pierwszy post Besi, bo w tej chwili co niektórzy krytykujecie coś co jeszcze nawet nie powstało.

Umciak i Ciapaty jedynie dali jakieś fajne propozycje, a wy krytykujecie, bo myślicie, że na całej koszulce z dwóch stron będzie tylko jeden napis "cs-classic.pl". Wiadomo, że na takiej koszulce powinny znaleźć się elementy związane z CS-em, a gdzieś w jednym miejscu adres naszej sieci.

Ja pomyślałem by na plecach umieścić skrzyżowanego kałacha z M4, a na kołnierzu lub samym dole nick z forum. Co do przodu nie wiem, jakieś napisy, logo i nasz adres.

 

Besi czeka na propozycję i z wielu chciała by wybrać najlepszą, a teraz jedynie co robi, to czyta, jak to się wstydzicie chodzić w nietypowych ubraniach.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczyniłem już kroki i mogę podać szacowane koszty plakatów.

Napisałem do projektanta plakatów na imprezy w moim mieście i projekt kosztował będzie do 40zł. Te koszty jestem w stanie ponieść.

Przeglądając w internecie ceny plakatów A4 za 150sztuk A4 zapłaci się 100-110złotych,

cennik z jakiego korzystałem znajdziecie tutaj, oceńcie teraz czy chcemy iść w tą stronę. Karol Ty tu rządzisz, opowiedz się ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak przypinki? Wiecie, te takie okrągłe gówienka z agrafką, co na plecak czy piórnik można przypiąć. Myślę, że i cena i forma nie są złe w tym przypadku. Semi czy Besia mogliby jakieś cs-owe motywy wykminić i dodać napis Cs-Classic, albo z samym logiem sieci. Uważam, że to mogłoby się sprzedać ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki? Bedąc szczera bym nosiła (ja osoba, która nie ma już prawie nic wspólnego z csc jedynie sentyment) na wf i do snu. Lepiej? Bransoletki? SUPER sprawa. Zwykłe gumowe jak z banku krwi, z logiem CSC bym nosiła wszędzie.

 

 

pre_1452900777__12583899_750126428464175

 

 

Nie przepraszam na reklame bo każdy moze pomóc ;c

Edytowane przez natalja <M3
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koszulki fajna sprawa tylko powinien powstać konkurs na zdjęcie, które zostanie na niej umieszczone. Nasi graficy też mogą coś zrobić bez konkursu. Kolejną sprawą jest cena. Jestem za wprowadzeniem koszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koszulki sa mega fajna sprawa. Tak jak czytalam te komentarze ,ze koszulki zly pomysl, ze nikt nie bedzie chcial nosic, kupowac itp. ... To azsie przykro robi. Kazdy, kto nalezy do csc powinien miec taka koszulke ale nie musi :). Przeciez kupic ja moga tylko chetne osoby. Nie trzeba od razu robic nie wiadomo jakich gigantycznych ilosci . mozna na poczatek zrobic np 15 lub 20 sztuk, oglosic jakis konkurs gdzie np piec osob wygra koszulke, lub np dla najlepszego gracza na serwie lub trzech pierwszych w topce mozna dac jako nagrode :). Wlepy tez calkiem fajny pomysl. A moze by tak dlugopisy z napisem " I ♥ CSC " ? Ewentualnie jakis kubek tez moglby byc :). A odnosnie tych koszulek to moglby byc napis csc i jakis obrazek czy tez tak jak pisala Kinia nick gracza, ewentualnie raga jaka posiada.

Edytowane przez Reniaa
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki dobra sprawa, tylko ja bym na początek zrobił to tak, że oszacować koszta i osoby, które by chciały ową koszulkę zakupić wpłaciły by pieniądze na konto Karola. Bo jeżeli Karol wyłoży pieniądze, a one będą mu tylko leżeć to nie ma sensu. 

 

Naklejki też bardzo fajna sprawa i sądzę, że na początek był by to jeszcze lepszy wybór. 

Kubki,poduszki, opaski na rękę takie rzeczy by były pewnie mile widziane. 

 

Na pierwszy strzał również pasuje oszacować koszty takich rzeczy, aby przedstawić to mniej więcej ludziom. 

 

Temat jest co pewien czas poruszany, ale w dalszym ciągu tylko Ciapaty coś zaproponował.

Edytowane przez M@jki H@rdcor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że najpierw ktoś musi być tym zainteresowany i na pewno nie byłyby to koszulki stricte związane z nazwą sieci, ale coś w rodzaju koszulek, które mają małe logo sieci, ale ich wykonanie, to co się na niej znajdzie, byłoby przyjemne dla oka, tak by każdy chętnei kupował i NOSIŁ te koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wziela trzy takie koszulki :D dla mnie oczywiscie, mojego narzeczonego i oczywiscie ze specjalnym zamowieniem dla mojego synka :D

Edytowane przez Reniaa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja jestem ciekaw jak Wy widzicie takie koszulki, w sensie jakby miały według was wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tu się nie rozchodzi o koszulki, to przykład, chodzi oto by zrobić coś, co użytkownicy mogą kupić, zareklamować tym np: sieć, albo trzymać dla siebie na dłuższy czas niż miesiąc.

Wiedziałem, że jak pójdzie pomysł z koszulkami, to zaczną się posty o innych rzeczach i na to czekałem, więc nie ograniczajmy się tylko do koszulek, rozmawiajmy też o innych rzeczach, które akurat mogą się spodobać użytkownikom i zostaną zakupione,np: te naklejki

 

Zobacz jakie jest żenujące zainteresowanie tym. Ludzie, którzy siedzą na forum to część w ogóle nie jest zainteresowana jakimś kupnem czegoś tam (w tym ja), tym bardziej nie widzę zbyt chętnych jeżeli chodzi o takich np: grających na serwerach czy takich, którzy są przelotem na sieci, a wydaje mi się, że tacy ludzie to większość.

Moim zdaniem to nie wypali i szkoda zachodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności