Skocz do zawartości

Galeria Kasiaaa


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba najmniej kreatywna rzecz jaką zrobiłam. Zmuszona przez siostrę, zrobione w 5min.  :beksa:

Trzeba zmienić tylko czcionkę. :ninja:

 

pre_1454944374__orderjanuszazartu.png

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry order 

aż dam lajka z zachwytu =D

Dziwne że dasz lajka, na ogół nabijasz tylko liczbę postów w galeriach pisząc "fajne prace".

Co do orderu mi się podoba lecz coś bym w nim zmienił, nie wiem nawet jak to określić.. Tak czy siak jakaś fajna czcionka, złoty kolorek i będzie git ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do orderu mi się podoba lecz coś bym w nim zmienił, nie wiem nawet jak to określić.. Tak czy siak jakaś fajna czcionka, złoty kolorek i będzie git ;d

No właśnie czcionka najgorszy problem, bo musiałam to zrobić na już, siostra tak chciała, ale mi tu jeszcze czegoś brakuje. (W środku była twarz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najmniej kreatywna rzecz jaką zrobiłam. Zmuszona przez siostrę, zrobione w 5min.  :beksa:

Trzeba zmienić tylko czcionkę. :ninja:

 

pre_1454944374__orderjanuszazartu.png

hahahhhha prześwietny order. Chce taki w swojej kolekcji XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dawno nic nie dodawałam łapcie. 

 

Sygnaturka dla @Reniaa

pre_1457113672__reniaa.gif

 

Sygnaturka dla 

pre_1456921075__12039407.jpg

 

Awatar dla @Porczop

pre_1456910511__p.jpg

 

Przeróbka gifu dla @Ghostt

pre_1456330871__ghost.gif

 

 

Napisy dla Brawa Dla Tej Pani do konkursu. :D http://forum.cs-classic.pl/topic/45133-zgadnij-kto-to/

 

pre_1456172720__zgadnijktoto1.png

                                        pre_1456426733__zwyciezcy2.png

 

Napis dla Queen. http://forum.cs-classic.pl/topic/45233-konkurs-zosta%C5%84-mistrzem-wi%C4%99zienia/

pre_1456422542__mistrzwiezienia.png

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Więcej w Twoich pracach internetu, niż ciebie, zwłaszcza w tym jeleniu i motylu, prawie nic nie przerabiasz a te napisy z cinemy jakoś średnio zrobione i nie współgrają z tłem. Zero zabawy światłem, a te dwie prace w cytacie poniżej to kompletna masakra, Te kajdanki i znaki zapytania, ech.. Nie mogłaś tego lepiej wkomponować? Starałem się być szczery. Prace nie są złe, ale też troszkę za słabe, w sam raz dla typowego grafika na forum =)

Dawno nic nie dodawałam łapcie

 

 

Napisy dla Brawa Dla Tej Pani do konkursu. :D http://forum.cs-classic.pl/topic/45133-zgadnij-kto-to/

 

pre_1456172720__zgadnijktoto1.png

                                        pre_1456426733__zwyciezcy2.png

 

Napis dla Queen. http://forum.cs-classic.pl/topic/45233-konkurs-zosta%C5%84-mistrzem-wi%C4%99zienia/

pre_1456422542__mistrzwiezienia.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej w Twoich pracach internetu, niż ciebie, zwłaszcza w tym jeleniu i motylu, prawie nic nie przerabiasz a te napisy z cinemy jakoś średnio zrobione i nie współgrają z tłem. Zero zabawy światłem, a te dwie prace w cytacie poniżej to kompletna masakra, Te kajdanki i znaki zapytania, ech.. Nie mogłaś tego lepiej wkomponować? Starałem się być szczery. Prace nie są złe, ale też troszkę za słabe, w sam raz dla typowego grafika na forum =)

 

Prace które tu zrobiłam, są moje, jedynie co biorę z neta to zdjęcia i niektóre gify . To forum nie jest od grafiki, a napisy które zrobiłam takie miały być, nie tworzyłam ich nie wiadomo ile czasu, to robota  na chwilkę. Jeleń i motyl to moje autorskie prace. Aktualnie nie jestem już grafikiem na forum, bo nie mam chęci do tworzenia i nie będę na siłę tworzyć prac które skomentujesz, że są "nie moje". 

 

#Edit

Na nikim nie będę się wzorować, wcześniej napisałam, że to jest w tamtym stylu. 

Edytowane przez Rybka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace które tu zrobiłam, są moje, jedynie co biorę z neta to zdjęcia i niektóre gify . To forum nie jest od grafiki, a napisy które zrobiłam takie miały być, nie tworzyłam ich nie wiadomo ile czasu, to robota  na chwilkę. Jeleń i motyl to moje autorskie prace. Aktualnie nie jestem już grafikiem na forum, bo nie mam chęci do tworzenia i nie będę na siłę tworzyć prac które skomentujesz, że są "nie moje". 

Sorki, za ostro skrytykowałem. Wady wymieniłem, zaś zalet nie. prace mimo wszystko mają coś w sobie, tylko za mało nad nimi siedzisz, jeszcze raz przepraszam, głupio mi.

 

PS. Jeśli chcesz odwzorować sygnaturkę semiego pobaw się pluginem thrausi a potem jakoś to zaświeć w photoshopie ;d  

 

zrvi9Em.png

Edytowane przez LabekDesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To pierwsze mi się podoba. W szczególności całość pracy jak ze sobą współgra.

W drugiej mi się bardzo podoba ten napis! Bardzo kreatywne :D

W dwóch ostatnich kolorystyka jest bardzo fajna, ale troszkę mi za pusto. Ja bym dodała jeszcze na tło jakąś nakładkę z tekstur, ale kto co woli :D.

Leci plusik Kasiu :wub:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności