Jump to content
ωιncнєѕтєr

MAKABRYCZNA KONTUZJA W JAGIELLONII: 10 SZWÓW NA PENISIE!

Recommended Posts

635882212863322804.jpg

Ujmijmy to tak: widzieliśmy lepsze powitania z nowym klubem. Takie bardziej szczęśliwe. Jagiellonia Białystok niedawno sprowadziła brazylijskiego obrońcę Gutiego.

Niestety, przez jakiś czas nie zagra, no i nie zrobi jeszcze kilku innych rzeczy, na skutek zdarzenia, do którego doszło podczas sparingu. Został zahaczony korkami.

W efekcie…Hmm… W efekcie… No nie wiemy, jak to delikatnie ująć.

W efekcie Gutiemu założono dziesięć szwów na penisie.

Widok był – jak twierdzą świadkowie – absolutnie makabryczny.

Powiedzmy sobie szczerze – mrożąca krew w żyłach kontuzja. Szczerze facetowi współczujemy.

Źródło: weszlo.com

• Like 3

hahahaha, ma chłopak pecha. Ja to się już boje i chyba zakończę karierę :D

@down: Paweł ale się spinasz... i nie śmieje się z niego  <_< tylko z tego gdzie ta kontuzja jest... ^_-

Edited by DuNg3()N

Nie wierzę w to co czytam..masakra jakaś :/

Biedny :(

hahahaha, ma chłopak pecha. Ja to się już boje i chyba zakończę karierę :D

Nie wiem czy tutaj jest cokolwiek śmiesznego. 

Człowiekowi stało się nieszczęście, a ty się z niego śmiejesz. Trochę słabe zachowanie nieprawdaż? Tym bardziej, że on zarabia jako piłkarz.

Co do samego tematu, to faktycznie, pech jakich mało, nie dość że kontuzja, to jeszcze w tak... Drażliwym punkcie :/ 

• Like 1

Szkoda chłopa bo może i by zrobił karierę. Ale tak się kończą sparingi brane na sposób meczów ligowych.

A jak tak myślę to przypomina mi się, że w sumie sam popełniłem taki błąd, że kolega dostał no drastycznie mówiąc buta w jajca. (uprzedzam, że to był nieszczęśliwy wypadek i po 1h lodu wrócił do życia)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines