Skocz do zawartości

ME w piłce ręcznej mężczyzn!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo przez ostatni czas polscy szczypiorniści toczyli bój o złoto w ME Piłki Ręcznej Mężczyzn.

Na początku szło im wyśmienicie!

Pierwszy mecz który grali był z Serbią, wynik końcowy 29:28 dla naszych!

Następnie swoją walkę toczyli z Macedonią, wynik końcowy 24:23 również dla naszych!

Kolejny mecz był dla nich mega wyzwaniem. Ich przeciwnikami był zeszłoroczny mistrz Europy - Francja, wynik końcowy 31:25 [!]

 

Po rozegraniu tych trzech meczów, nasi szczypiorniści dali nam mega przedsmak walki o wejście do finału oraz zajęli 1 miejsce w tabeli, nie przegrywając ani jednego spotkania! Jednak później zaczęły się schodki..

 

Polska trafiła do grupy I. Naszymi przeciwnikami byli: Norwegia, Białoruś, Chorwacja.

Pierwszy mecz zagrali z Norwegią, wynik końcowy 28:30 dla Norwegi.

Chłopcy nie załamali się jednak przegraną i wyszli na kolejny mecz z podniesioną głową. Ich kolejnymi przeciwnikami byli Białorusini, wynik końcowy 32:27 dla nas.

Ostatni mecz z Chorwacją. Mieliśmy duże szanse trafić do półfinału, warunek był jeden - mogliśmy przegrać max 3 bramkami. Niestety owy mecz był niewypałem dla naszych reprezentantów, wynik końcowy 23:37 dla naszych przeciwników. Tym wynikiem otworzyliśmy drzwi Chorwacji do wejścia do półfinału i tym samym my trafiliśmy na mecz o 7-8 miejsce ze Szwecją, który będzie rozegrany 29.01.2016r we Wrocławiu o godzinie 16.

 

Niestety, pomimo tego, że byliśmy gospodarzami tego jakże ważnego wydarzenia nie udało nam się wywalczyć podium. Jednak to nie zmienia faktu, że nasi szczypiorniści zapewnili nam ogrom emocji.

 

Kilka ważnych momentów z ME w wykonaniu Polaków:

  • 59 minuta spotkania, obrona karnego przez Szmala 

  • 8 bramek Bieleckiego w meczu z Francją

  • Szmal wyróżniony przez EHF!

  • Sypszak w najlepszej 7 rundy wstępnej!

     

  • Gol Jureckiego wyróżniony przez EHF

     

 

Na koniec taka informacja.

Trener reprezentacji Polski - Michael Biegler złożył rezygnacje z pełnienia funkcji trenera naszych szczypiornistów..

Więcej informacji tutaj: http://handball.pl/kat,56,Euro-2016-Polska-M,Dymisja-Bieglera-przyjeta-dziekujemy-trenerowi,8075,wiadomosci.html

 

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE!

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Też bym złożył rezygnacje. Sukces sukcesami gra Polaków na tych mistrzostwach nie była powalająca nie pokazali tego, że są faworytami pokonali Francję ale to nie była ta sama Francja mogli awansować nawet po przegranym meczu z Chorwacją ale zostali upokorzeni.
Kibicować można wiernym, także można być fakt faktem możemy być zadowoleni ze Szmala i kilku graczy ale jako zespól już nie bardzo.
:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione lecz moim zdaniem z taką inicjatywą trzeba było wyjść od razu po pierwszym meczu i dać szczegóły, wyniki naszej grupy. 

Co do meczu z Chorwacją.. Wiedziałem że nie wygramy bo zawsze się męczymy z nimi. Graliśmy tak jak chcieli tego nasi rywale. 

W sobotę chyba gramy ze Szwecją o 7 miejsce. 

Co do rezygnacji Bieglera moim zdaniem nie powinien jej składać. Zrobił kawał dobrej roboty, co do Chorwacji wypadek przy pracy, jak wcześniej wspominałem zawsze mieliśmy z nimi problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam KAŻDY mecz, wczoraj również.
Szczerze mówiąc było mi bardzo smutno i nadal jest mi trochę szkoda tego, że jednak nie dostaliśmy się do półfinału.
Wiernie kibicowałam naszym reprezentantom i mimo wszystko jestem z nich cholernie dumna!
Pokazali przepiękny styl gry, walczyli  i zachwycali wszystkich.
Szkoda, może w przyszłości, oby.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności