Esme

[Propozycje] DR

Godzinę temu, Ada napisał:

Nie jest to propozycja, wręcz odwrotnie.
Mimo, że minął dopiero 1 dzień od resetu bardzo nie podobają mi się wprowadzone rangi.
Dużo graczy zaczęło z powodu tych rang przedłużać. Ciągle ktoś skacze na respie nabijając skoki. 
Nie wiadomo już kto chcę sie rozpędzić na tym respie a kto po prostu nabija.
Tym bardziej "motywuje" ich top10 za czym idzie myślenie- więcej będę skakał na respie, będę wyżej w topce.
To jest DEATHRUN, celem tego moda powinno być przejście mapy jak najszybciej, a nie jak najdłużej z jak największą ilością skoków. 

A co za problem zbanować za przedłużanie.

26 minut temu, Shadowxd napisał:

Proponuje dodanie nowego modelu gracza dla VIP'ów.

Na odd2 lub coś w tym stylu (strzelanie się gdzie duża ilość fpsów nie jest aż tak ważna) byłbym na tak, ale jest to dr gdzie fps'y są ważne, a nawet taki model może zabrać trochę fpsów.

Ale jest komenda cl_minmodels 1 więc gdyby ktoś chciał mógłby sobie ją ustawić, lecz trzeba by było czasem o tym pisać (Oczywiście gdyby został ten model dodany)

Edited by Mausik.!

2 godziny temu, ExtRemE!! napisał:

Moja propozycja co do klasy Deathrunowiec (Premium) aby zwiększyć czas longjumpa zamiast 3s to może co 7s .

Według mnie to longjumpy to jest i tak jeden wielki syf, ale skoro już jest, no to 7s to chyba raczej trochę długo. Wyobraź sobie graczy, którzy praktycznie tylko longjumpem się rozpędzają, bo są tacy, którzy co chwilę na coś wpadną i znów czekają na lj. Z resztą inne klasy też mają longjumpa co 5s, więc co ile one miałyby go mieć? :P Ewentualnie można to przesunąć tak, że DR miałby co 5s, a zwykła klasa co 7, ale myślę, że i tak nie warto tego zmieniać. 

I jeszcze jedną propozycją .

Można było by dodać takie coś jak wyścig/i po wpisaniu komendy na say (Y) /wyścig wybierasz osobę z jaką chcesz się ścigać a jeśli osoba wygra to np dostaje 400 exp.

12 minut temu, ExtRemE!! napisał:

I jeszcze jedną propozycją .

Można było by dodać takie coś jak wyścig/i po wpisaniu komendy na say (Y) /wyścig wybierasz osobę z jaką chcesz się ścigać a jeśli osoba wygra to np dostaje 400 exp.

Wyścigi nie będą dodane gdyż są problemy wtedy z pluginami.

4 minuty temu, Mausik.! napisał:

Wyścigi nie będą dodane gdyż są problemy wtedy z pluginami.

Mogą one kolidowac ze sobą lecz są też inne sposoby aby wszystkie pluginy dobrze pracowały.

Wytłumaczę po raz enty,że wyścigów nie będzie bo są zbugowane na jakimkolwiek DR grałem i były tam wyścigi to były zbugowane a dokładniej to te głupie respawny.

Jak nowy model VIP to i nowy model kosy by się przydał :3

@Zygi już proponowałem i na nic to się zdawało ;(

Edited by Mercus**