Skocz do zawartości

Esme

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za :)

 

A co do expa ja bym proponował takie 5-7 k na łatwych mapach a na trudniejszych 10-15 k.

 

 

Za każdą mapę dałbym: 6000-8000. Jak najbardziej za.

 

 

8k-10k byłoby dosyć optymalnie mi się wydaje.

 

Biorąc pod uwagę, że za wygraną rundę jest bodajże 700 expa sądzę, że takie propozycje są nazbyt wygórowane.

Proponuję 500/750/1200 expa. (albo 5000/6000, ale exp za rundę musiałby zostać zwiększony do np.: 8000; jednakże wtedy musiałby również zostać zwiększony losowy exp, który można kupić w sklepie, więc lepiej chyba będzie, gdy zostaniemy przy mniejszej ilości expa)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że za wygraną rundę jest bodajże 700 expa sądzę, że takie propozycje są nazbyt wygórowane.

Proponuję 500/750/1200 expa. (albo 5000/6000, ale exp za rundę musiałby zostać zwiększony do np.: 8000; jednakże wtedy musiałby również zostać zwiększony losowy exp, który można kupić w sklepie, więc lepiej chyba będzie, gdy zostaniemy przy mniejszej ilości expa)

W takim razie po ci to w ogóle dodawać? Jeśli chcesz zeby sie dostawalo po 1% lvla za przejście mapy. Po co? Zeby było śmiesznie?

Nadal podtrzymuje 8k-10k expa, nie jest to wygórowane. Ewentualnie dodać to dla pierwszych 5 osób które przejdą mapę, żeby byla jakaś motywacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że za wygraną rundę jest bodajże 700 expa sądzę, że takie propozycje są nazbyt wygórowane.

Proponuję 500/750/1200 expa. (albo 5000/6000, ale exp za rundę musiałby zostać zwiększony do np.: 8000; jednakże wtedy musiałby również zostać zwiększony losowy exp, który można kupić w sklepie, więc lepiej chyba będzie, gdy zostaniemy przy mniejszej ilości expa)

Hard ma rację

Tak dużo expa za przejście mapy jest moim zdaniem również bez sensu

jest opcja /sklep można kupić losowo expa

Przy niskim poziomie ktoś wbijałby za szybko lvl co sprawia, że nie byłoby aż tak fajnej zabawy jak teraz

Exp można sobie kupować tak samo można kupić sobie vip'a wtedy zarabiasz więcej pieniędzy ale to już dla chętnych.

 

W każdym bądź razie propozycja Hard'a jest jak najbardziej rozsądna

 

Chcesz motywacji? Staraj się co rundę przejść jak najszybciej mape wtedy będziesz zbijał exp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczne są lepsze bo można szybciej sprawdzić czy utwór się nie powtarza. Poza tym przy dodawaniu rowniez lepiej mieć otwarte bez spoilerow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u innych występuje ten sam błąd, ale u mnie nie działa parę rs'ów (chociaż wgrywały się normalnie), o co biega? XD

 

Może wgrajcie rs'y jeszcze raz :V

Edytowane przez Black Hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgrać na dr plugin Voices Management plugin umożliwia adminowi banowanie graczy na mikro oraz ma inne funkcje.Zwykły ban nie raz nie pomaga gdy trafi się na dzieciaka.Plugin łatwy w obsłudze oraz proste komendy dla admina tylko nie wiem czy dr ma wymagane moduły takie jak amx 1.8+,fakemeta,vs_alltalk 1

 

@edit to można go zmodyfikować...plik sma. i zostawić tylko amx_mute/unmute :)

Edytowane przez Zyguś
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgrać na dr plugin Voices Management plugin umożliwia adminowi banowanie graczy na mikro oraz ma inne funkcje.Zwykły ban nie raz nie pomaga gdy trafi się na dzieciaka.Plugin łatwy w obsłudze oraz proste komendy dla admina tylko nie wiem czy dr ma wymagane moduły takie jak amx 1.8+,fakemeta,vs_alltalk 1

Jeżeli byłoby można takie coś dodać jestem jak najbardziej za!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgrać na dr plugin Voices Management plugin umożliwia adminowi banowanie graczy na mikro oraz ma inne funkcje.Zwykły ban nie raz nie pomaga gdy trafi się na dzieciaka.Plugin łatwy w obsłudze oraz proste komendy dla admina tylko nie wiem czy dr ma wymagane moduły takie jak amx 1.8+,fakemeta,vs_alltalk 1

Ten plugin powoduje lagi i obciąża serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadnięcie z poziomu na niższy poziom (Na mapie) =Slay. Nie wiedziałem jak dokładnie napisać :p mam nadzieję, że zrozumiecie :D

 

//Zyguś, a jak taki gracz zostanie sam lub zostanie ich dwóch to jak "przypadkowo" tak spadną to Ciebie to nie denerwuję? Bo mnie tak...

Edytowane przez Maus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadnięcie z poziomu na niższy poziom (Na mapie) =Slay. Nie wiedziałem jak dokładnie napisać :p mam nadzieję, że zrozumiecie :D

Według mnie to bezsensu bo ja np.celowo nie spadam z poziomu na poziom inni gracze pewnie też.Nie raz nie udaje mi się dobrze wyczuć strefy i jak spadnę to dostane slay bezsensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara zasada skoczków mówi: "Jak spadasz o piętro, to honorowo spadasz na dół.". Kiedyś na drach zawsze tak było i tak robię już z przyzwyczajenia.

Tego samego zdania jestem. W takiej sytuacji wypadałoby spaść po prostu z grzeczności jeżeli ktoś nie postąpi w taki sposób to znaczy, że nie jest zbyt uprzejmy.

Normalnie jak w życiu w takiej sytuacji admin jak coś może dać oczywiscie slay gdyby gracz w ten sposób przedłuzał grę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawnienie pluginu INVIS, mianowicie:

-wyłączając graczy, wyskakuje okno zmiany drużyny, a nie powinno,

-dodać wyłączanie noża (ogólnie rąk).

 

Słyszałem, że Dark z amxx.pl gdzieś tam ten ulepszony plugin dał, ale od innego źródła wiem, że to niby proste do zrobienia jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się stało na serwie i nie pokazuje noża, a jak patrzysz na ręce na np. TT jak włączy /free wygląda jakby trzymał USP (tak samo CT)

 

@Edit\ Oks kapuje o co chodzi z tym znikaniem noża xd ale może byś dodał komendę na te wył. noża Vorden :V?

@@Edit\ A dobra :) po prostu zapomnialem

Edytowane przez Black Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadałem Ci kiedyś, że praca nad tym trwa
aktualnie od dzisiaj po wpisaniu /modele (wyłącza modele) znika kosa, broń, ręce
po wpisaniu ponownie /modele (włącza modele) znów wyświetla kose, broń, ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: #DR1.6

 

Powrót do klas [Premium]:

 - Profesjonalista: 2 dodatkowe skoki, Long jump co 3 sek i staty: (Zdrowie 80, Wytrzymałość 0, Kondycja 150, Obrażenia 0, Grawitacja 50)

 - Mega Skoczek: 2 dodatkowe skoki i staty: (Zdrowie 50, Wytrzymałość 0, Kondycja 120, Obrażenia 0, Grawitacja 30)

 - Feniks może zostać

 

Klasa bot:

 - Wszystkie staty 0

 - Dodatkowy skok

 

Proszę się zastanowić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: #DR1.6

 

Powrót do klas [Premium]:

 - Profesjonalista: 2 dodatkowe skoki, Long jump co 3 sek i staty: (Zdrowie 80, Wytrzymałość 0, Kondycja 150, Obrażenia 0, Grawitacja 50)

 - Mega Skoczek: 2 dodatkowe skoki i staty: (Zdrowie 50, Wytrzymałość 0, Kondycja 120, Obrażenia 0, Grawitacja 30)

 - Feniks może zostać

 

Klasa bot:

 - Wszystkie staty 0

 - Dodatkowy skok

 

Proszę się zastanowić ;)

Zartujesz z tym profesjonalistą prawda? Popatrz na jego staty, popatrz na feniksa czy też mega skoczka.

Wedle tych klas Profesjonalista musiałby kosztować 50zł w sklepiku :).

Na nie. Teraźniejsze klasy są dobre i zoptymalizowane.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję odnośnie przedłużania rozgrywki pod nieobecnością admina. Ja jak jeszcze nie miałem admina często się z takową sytuacją spotykałem tzn. gość wyszedł z respa zeby anty afk go nie zrzucił i stał tak dopóki go nie wyrzucono, lub ludzie specjalnie przedłużają żeby sobie zapętlać mape (przykład - dr_arctic - zamiast lecieć na następne piętro zapętlają pierwsze). No ale do rzeczy - jestem za włączeniem czasu na runde. Niech będą to jakieś 3min na runde po upływie 3min rozpoczyna się nowa runda. Wiecie o co chodzi xd tak jak jest na zwykłych serwerach typu ffa, odd2 po okreslonym czasie rozpoczyna się nowa runda).

 

Trochę masło maślane mi wyszło no ale xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję odnośnie przedłużania rozgrywki pod nieobecnością admina. Ja jak jeszcze nie miałem admina często się z takową sytuacją spotykałem tzn. gość wyszedł z respa zeby anty afk go nie zrzucił i stał tak dopóki go nie wyrzucono, lub ludzie specjalnie przedłużają żeby sobie zapętlać mape (przykład - dr_arctic - zamiast lecieć na następne piętro zapętlają pierwsze). No ale do rzeczy - jestem za włączeniem czasu na runde. Niech będą to jakieś 3min na runde po upływie 3min rozpoczyna się nowa runda. Wiecie o co chodzi xd tak jak jest na zwykłych serwerach typu ffa, odd2 po okreslonym czasie rozpoczyna się nowa runda).

 

Trochę masło maślane mi wyszło no ale xd

A jak będą dłuższe mapy to co? np. abstract czy jak tam to taki zwykły gracz klasą Bot jak potrafi grać to przejdzie tą mapę, ale no nie w trzy minuty. Można napisać w konsoli vote i wyskakuje tak można wyrzucić gracza. Wiem nie wszyscy to wiedzą.

Na nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności