Skocz do zawartości

Esme

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodać szybsze respienie się z klas premium/vipa, w sensie takim że raz na jakiś czas po śmierci jest szansa, że się odrodzimy dzięki premce-vipowi i chciałbym, żeby następowało to od razu po śmierci, jak było kiedyś z innymi klasami z odrodzeniem. Dlaczego? Bo umarłem, miałem hajs na /respawn (2sec po śmierci około miałem już wpisane i gotowe do kliknięcia) i odrodziło mnie z klasy i w tym samym momencie wpisałem /respawn i zabrało mi hajsy :C A nie powinno bo się zrespiłem dzięki premce kappa. Lepiej będzie jak odrodzenie będzie działało od razu, bo np. wczoraj umarłem, poczekałem około 2sec i wyszedłem na chwile od kompa(zostałem na serwerze w CT) wróciłem za około 30sec i byłem już na skraju wpadnięcia do wody(tak jak na większości map, jak się nie ruszamy na respie to spadamy do wody/czegoś innego), czyli wychodzi na to, że się zrespiłem i żeby nie było wątpliwości zginąłem jako 1-2 a serwer był pełny, więc to nie mogła być następna runda. 

Nie przeszkadza mi to jakoś, ale jak respawn będzie natychmiastowy to będzie fajnie 

Trochę zbędne, możesz poczekać aż zginiesz te dwie sekundy, czy to jest dużo? i tak już sporo czasu zmarnowałeś i nie tylko Ty na gry ;d Ale jeżeli dałoby radę takie coś zrobić to jestem za ;d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak się respawniłeś to dalej byłeś w kolejce po śmierci i inni musieli czekać aż dojdziesz. Nie wiem czy to zależy od czasu respawna ale chyba tak. Więc, 2 s wystarczają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest aż tak rażące
Wcześniej tak szybko się respiło, ze nadal byłeś w kolejce 1
Teraz można te 2 sekundy odczekać nie tylko Ty masz taki 'problem' ale nikomu nie przeszkadza :p

Edytowane przez VORDEN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extreme fajna mapa ale kiedyś na tym serwerze była i z jakiegoś powodu została usunięta więc raczej się jej nie doda
tak samo ma się sprawa z wczorajszymi propozycjami map które zostały dodane a trzeba je usunąć jedna się buguje a na drugiej serwer odcina

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amx_ip nie działa :p

Nie działa bo tą komendę wyłączyli, jak chcesz pisać skargę ( hehe^^) to wpisz status, bierzesz wtedy dane gracza, a opiekun kiedy będzie to miał to będzie wiedział co zrobić ;d jeżeli o to Ci chodziło ;d a wyłączyli dlatego, że jakiś gracz brał ip, no i wiadomo co robił.

Edytowane przez VORDEN
Nic dodać nic ująć
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycia na mapki

deathrun_green_x               http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3504/
deathrun_skyzzar               http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3534/
deathrun_mafia_easy            http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3369/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycia na mapki

 

deathrun_green_x               http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3504/

deathrun_skyzzar               http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3534/

deathrun_mafia_easy            http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3369/

Mapy dodane .

skyzzar odpada nie dawno była na serwerze i nie przypadła graczom do gustu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa deathrun_mafia_easy    do usunięcia, może być w ct tylko 10 osób, a i tak z 1/2 zabija na respie, reszta (czyli z 2 osoby) muszą czekać na specie, gdzie przeklinają, że nie mogą grać, aż w końcu idą sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa deathrun_mafia_easy    do usunięcia, może być w ct tylko 10 osób, a i tak z 1/2 zabija na respie, reszta (czyli z 2 osoby) muszą czekać na specie, gdzie przeklinają, że nie mogą grać, aż w końcu idą sobie.

Dzięki za zgłoszenie.Mapa usunięta.

I następnym razem proszę takie rzeczy w dziale dyskusje pisać bo to nie jest żadna propozycja ;)

Edytowane przez Zyguś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zmienił(a) tytuł na [Propozycje] DR

1) Plugin na zabijanie CT za AFK, np. po 10-30s bezczynności x5, potem kick. 

2) Licznik skoków z rangami

3) Autoban za ping 5min.

4) Taki podręczny regulamin pod jakąś komendą.

5) Komenda /help, coś w tym stylu. Można to połączyć z punktem 4. Wpisujesz /help i masz punkty np. regulamin, wykaz banów, co to jest duch?, wszystkie dostępne komendy

6) Konkurs aktywności. Może być comiesięczny, może być jednorazowy np. obowiązujący od resetu do następnego resetu, ale chyba ciekawiej by było jakby był co miesiąc. Prosto: osoba z największą liczbą godzin podczas danego miesiąca otrzymuje deathrunowca, druga osoba vipa na 30 dni, a trzecia na 2 tygodnie. Albo można nagradzać tylko najlepszą osobę deathrunowcem i vipem. Różnie można to zrobić, tu już pozostawię Zygiemu do wyboru ;D Ale myślę, że 1 opcja lepsza, bo wtedy więcej osób by grało, bo więcej szans by mieli na chociażby 3 miejsce.

7) Poprawka regulaminu:

☻ punkt 2.17 i 5.29 - mogłoby to dotyczyć również TT, bo wiadomo, gracze bez vipa nie mają broni w TT, ale mogą ją kupić, więc walka jest niesprawiedliwa.

☻ punkt 5.8 - powinna być wyższa kara za skracanie. Albo można ją wydłużyć do 1 dnia (x3); tydzień, albo zostawić jak jest, ale graczom, którzy robią to nagminnie dać w końcu perma heh. Może to trochę drastyczne posunięcie, ale coraz częściej widzę, że ktoś skraca i praktycznie banuję ostatnio w większości za to a i tak topka się zapycha takimi .... :) 

8. Co do Vipa:

☻ można by zwiększyć % szans na respawn, ponieważ nie wiem jak inni, ale mnie jeszcze nigdy nie zrespiło.

☻ pokazuje mu na ekranie ile hp zadał przeciwnikowi i ile hp mu zabrano (to tak ewentualnie, bo w sumie nie potrzebne)

☻ może jakiś unikatowy strój oprócz skina do kosy? :) 

9) Nie wiem, czy da się to naprawić, ale chyba powinno: przy opisie klas czasem są ucięte informacje

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ewcia napisał:

1) Plugin na zabijanie CT za AFK, np. po 10-30s bezczynności x5, potem kick. 

Dodane.

2 godziny temu, Ewcia napisał:

2) Licznik skoków z rangami

Pomyślę o tym przy następnym resecie,chociaż myślę ,że się to wam nie spodoba jak awansy ^^

2 godziny temu, Ewcia napisał:

3) Autoban za ping 5min.

Dodane.

 

2 godziny temu, Ewcia napisał:

4) Taki podręczny regulamin pod jakąś komendą.

 

2 godziny temu, Ewcia napisał:

5) Komenda /help, coś w tym stylu. Można to połączyć z punktem 4. Wpisujesz /help i masz punkty np. regulamin, wykaz banów, co to jest duch?, wszystkie dostępne k

Odpada.Od regulaminów jest forum nie serwer.Nie bądźmy za wygodni :)

 

2 godziny temu, Ewcia napisał:

6) Konkurs aktywności. Może być comiesięczny, może być jednorazowy np. obowiązujący od resetu do następnego resetu, ale chyba ciekawiej by było jakby był co miesiąc. Prosto: osoba z największą liczbą godzin podczas danego miesiąca otrzymuje deathrunowca, druga osoba vipa na 30 dni, a trzecia na 2 tygodnie. Albo można nagradzać tylko najlepszą osobę deathrunowcem i vipem. Różnie można to zrobić, tu już pozostawię Zygiemu do wyboru ;D Ale myślę, że 1 opcja lepsza, bo wtedy więcej osób by grało, bo więcej s

Nie śpieszy mi się z konkursami ponieważ mało graczy bierze w nich udział w większości biorą udział admini wystarczy spojrzeć na ostatnie konkursy.

Ale pomyślę o tym czy nie zrobić tego na następny reset.

2 godziny temu, Ewcia napisał:

7) Poprawka regulaminu:

☻ punkt 2.17 i 5.29 - mogłoby to dotyczyć również TT, bo wiadomo, gracze bez vipa nie mają broni w TT, ale mogą ją kupić, więc walka jest niesprawiedliwa.

W najbliższym czasie zostanie to zmienione.

2 godziny temu, Ewcia napisał:

kt 5.8 - powinna być wyższa kara za skracanie. Albo można ją wydłużyć do 1 dnia (x3); tydzień, albo zostawić jak jest, ale graczom, którzy robią to nagminnie dać w końcu perma heh. Może to trochę drastyczne posunięcie, ale coraz częściej widzę, że ktoś skraca i praktycznie banuję ostatnio w większości za to a i tak topka się zapycha takimi .... :)

Tutaj pozostanie tak jak jest,warto spojrzeć na skrót mapy i wziąć to pod uwagę przy banowaniu chyba, że to po raz "enty" raz.

2 godziny temu, Ewcia napisał:

8. Co do Vipa:

☻ można by zwiększyć % szans na respawn, ponieważ nie wiem jak inni, ale mnie jeszcze nigdy nie zrespiło.

Zostanie zwiększony.To prawda rzadko respi.

2 godziny temu, Ewcia napisał:

☻ pokazuje mu na ekranie ile hp zadał przeciwnikowi i ile hp mu zabrano (to tak ewentualnie, bo w sumie nie potrzebne)

Niepotrzebne

2 godziny temu, Ewcia napisał:

☻ może jakiś unikatowy strój oprócz skina do kosy? :) 

Odpada

2 godziny temu, Ewcia napisał:

9) Nie wiem, czy da się to naprawić, ale chyba powinno: przy opisie klas czasem są ucięte informacje

Opis jest za długi dlatego to ucina.Zobaczymy to przy następnym resecie.

Edytowane przez Zygi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję aby dodać na serwer autorespawn tylko nie wiem wtedy co zrobić z tt aby się zmieniali dobrze byłoby aby gracz który przeszedł już mapę a tt by go zabiło aby się nie zrespił ponownie no nie wiem czy jest taki plugin. Na pewno serwer by na tym zyskał duża ilość graczy=większy % na kupienie premki vipa itp. można wtedy zmienić nazwę serwera np. na "#3[DeathRun] Cs-Classic.pl [Klasy] [Autorespawn]" Byłoby to mile widziane po resecie :D.

 

edit:  tak w godzinach popołudniowych ale nie zawsze pełny

Edytowane przez Kakuś
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kakuś napisał:

Proponuję aby dodać na serwer autorespawn tylko nie wiem wtedy co zrobić z tt aby się zmieniali dobrze byłoby aby gracz który przeszedł już mapę a tt by go zabiło aby się nie zrespił ponownie no nie wiem czy jest taki plugin. Na pewno serwer by na tym zyskał duża ilość graczy=większy % na kupienie premki vipa itp. można wtedy zmienić nazwę serwera np. na "#3[DeathRun] Cs-Classic.pl [Klasy] [Autorespawn]" Byłoby to mile widziane po resecie :D.

Odpada.Nie ma sensu dodawać auto-respa wystarczy,że vip i premki mają jakieś szanse na zrespienie się. Po za tym i tak vip i premki są za dobre dzięki tym awansom 

I co np. gracze z usługami non stop się respią a gracze muszą czekać 5 minut aż ktoś zabije TT dla mnie trochę bez sens niech ten DR różni się w lepszym kierunku od pozostałych nie trzeba papugować innych serwerów żeby zyskać graczy na serwerze,każdy ma swój gust czy podoba mu się ten serwer czy nie tutaj dodawanie/zmienianie nic nie da bo będzie to się toczyć jak koło.

Edytowane przez Zygi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jest to propozycja, wręcz odwrotnie.
Mimo, że minął dopiero 1 dzień od resetu bardzo nie podobają mi się wprowadzone rangi.
Dużo graczy zaczęło z powodu tych rang przedłużać. Ciągle ktoś skacze na respie nabijając skoki. 
Nie wiadomo już kto chcę sie rozpędzić na tym respie a kto po prostu nabija.
Tym bardziej "motywuje" ich top10 za czym idzie myślenie- więcej będę skakał na respie, będę wyżej w topce.
To jest DEATHRUN, celem tego moda powinno być przejście mapy jak najszybciej, a nie jak najdłużej z jak największą ilością skoków. 

Edytowane przez Ada
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności