Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Zeus


Zeus123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Zeus


2. Imię: Cezary


3. Wiek: 17 ( 13 dni do 18 ^.^) :pije: 


4. Znajomość AMX (1-10)10


5. Sprawny i działający mikrofon: TAK


6. Składka (tak/nie): TAK


7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametrack....177.101:27156/


8. Parę słów o sobie **:  Nazywam się Czarek. Mieszkam w małej wsi. Uczęszczam do technikum rolniczego. Uwielbiam grać w piłkę nożną oraz słuchać muzyki. Zbieram znaczki pocztowe z lat 90 i mogę się pochwalić nie złą kolekcją.


9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym banować cziterów oraz osoby łamiące reguilamin. Uważam, że odebranie mi admina było bezpodstawne. Ruda Slaska ma troszkę jednak racji... Użyłem wulgaryzmu za co bardzo przepraszam. Ale czy trzeba odrazu karać utratą admina??? Czasem ma się gorszy dzień... Zerwałem z dziewczyną, byłem trochę pijany ( nawet nie trochę). Spójrzmy prawdzie w oczy. Odebrałeś mi admina tylko dla tego, że jako jeden z niewielu przeciwstawiłem się Tobie.


10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE


11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 3 godzin w górę. 


12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 20.00 do północy, czasem troche dłużej. W weekendy nawet cały dzień.


13. Staż w Counter-Strike 1.6: Ok. roku.


14Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków)Tak, na tym serwerze, którego straciłem wczoraj. :P 


 


 


 


 


 


 


 


P.S. Proszę o zamknięcie tego tematu pod koniec dnia  :D . Miałem odejść, ale przespałem się z tym i postanowiłem jeszcze z Wami zostać :D .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skladka byla+

dobry admin duze+

Staly gracz+

 

Przemyślałem sprawę razem z Dawidem i chcemy abyś wrócił , kłótnia z Rudą nie miała wpływu na odebranie tobie admina tylko twoja rezygnacja.

2 Sprawa podanie powinieneś dodać za tydzień ,ale postaramy się odkręcić nasze (niedogadanie,niezrozumienie) Pozdro 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje te podanie tylko dla tego że ta cała sytuacja to była nieporozumienie,niedogadanie,niezrozumienie...Powinnismy czekać tydzień ale ja tak samo popełniłem błąd i naprawiam go w postaci przywrócenia Zeusa do Funkcji Administracji Only DD2 Pozrdówka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności