Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Kasia ♡


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

Katarzyna

Wiek:

rocznikowo 19

Kontakt:

PW, Forum, Steam, GG - rzadko używam

Twój nick na TS3:

Kasia ♡

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:

Na ts'ie spędzam bardzo dużo czasu, jestem tam zawsze po powrocie do domu. W czasie tym mam niewiele zajęcia chociaż jestem Opiekunem serwera (niewiele się tam dzieje) i grafikem, pozostaje mi wiele czasu i dlatego też chciałabym wesprzeć adminów moim zapałem i chęcią do pomagania. Pomoc się przyda, a ja praktycznie ciągle jestem. Znam bardzo dobrze regulamin, którego bardzo przestrzegam (chyba nigdy go nie złamałam :D), jestem miła i przyjacielska, nie prowokuję, staram się pomagać innym. Serwer jest bardzo rozwinięty, a ja chciałabym brać czynny udział w jego normalnym/prawidłowym funkcjonowaniu.

Kontakt z administracją: (w skali 1-10):

9.5

Ile czasu spędzasz na TS3:

Zazwyczaj od 17-18 do 22-23 w weekendy dłużej

Czy posiadasz admina na innym TS3?:

Nie.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):

7

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:

Średnie, czyli wcześniej prowadzenie prywatnego teamowego ts'a.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):

Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):

To pytanie to nie do mnie.   :D

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pamiętam jak kiedyś mnie prowokowałaś na kanale prywatnym z jeszcze jedną osobą. 

Również pamiętam jak wbiłaś z grzechem na kanał na którym posiadałem admina i chciałem was wyrzucić lecz stawiałaś opoór ( po tej sytuacji " CHYBA " została napisana skarga na Grzecha )

Nie mam dowodów żadnych lecz jak ty pamiętasz to ja tez pamiętam

Podanie słabo napisane dopiero zaczęłaś edytować gdy kardzio napisał post.

Również uważam że są lepsze osoby na to stanowisko

Na nie

 

PS. Pamiętaj że na kanale prywatnym na którym posiadam głównego admina  ja odpowiadam za kulture na nim a nie ty ;) ( było to dawno ale było ) 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia? Prowokator? Nie wierze ale wiem, że się nie zbyt trawicie więc stąd może wynikać ta "kontrowersja". Osobiście jestem na tak, Kasia jest nieśmiałą osob i strasznie miłą posiadającą wielki dystans do siebie, mało tego miałem przyjemność obserwować jej relacje z adminami jako opiekun, wyrozumiałość i solidność pracy ponad miare. Uważam, że Kasia będzie bić na głowę obecnych adminów, którzy w sumie robią tam tyle co nic. Powodzenia Kasiu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE TAK.

 

Kasiulkę widzę często na ts, jest bardzo cicha, odpowiada wszystkim "cześć" i ma słodki głosik. Ogarnie dziewczyna. Kobiety wszystko ogarną <3. 

 

KASIA NA PREZYDENTA!!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na Tak

Spokojna osoba

Nerwy ze stali co przetestowałem XD

Sumiennie wykonuje swoje obowiązki

Często jest na ts

Powodzenia Kotleciku XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta jest najlepszą kandydatką na osobą egzekwującą prawo, w wielu przypadkach to ona bardziej ogarnia powierzoną jej funkcje niż facet. No niestety zdaje mi się że nie było mi zaszczyt z panią pogadać (chyba, nie pamietam) ;D Ale dajesz sobie spokojnie rade z Opiekunem i grafikiem przez jakiś czas, i wydajesz się miła na forum, stąd powinnaś sobie też dać rade z Adminem, i stać się jednym z pamiętliwych Administratorów TS3, Jestem na tak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ^^

 

Kasie widzę baaardzo często na ts, co świadczy o jej aktywności. Doświadczenie masz, chęci też są, więc czemu nie :D. Z zaufanie dla niej nie będzie problemu ponieważ opiekuje się serwerem gdzie zaufanie jest najważniejsze, a na admina ts3 potrzebne są ogarnięte osoby :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Admini nie robią nic? Logi działań administratorów wskazują na coś zupełnie innego, a zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawdzanie kanałów. Są Ci którzy lepiej wykonują robotę, a są też Ci, którz wykonują ją słabiej, ale prawda jest taka, że w logach aktywność jest i nie mogę się przyczepić oto, że np: nikt nie sprawdza kanałów, albo nie dodaje rang.

 

Co do podania, wybacz Kasiu, ale ja jestem na nie, jesteś miła, starasz się nie wchodzić w kłótnie, nie tworzysz ich, odzywasz się kulturalnie, masz szacunek do innych, ale uważam na razie, że to nie ranga dla Ciebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności