Skocz do zawartości

Mądre banowanie


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Apeluje tutaj do wszystkich adminów, panowie co to jest że grasz dostaje ss'y po raz enty, lub w ogóle bez zerknięcia na niego.. tłumacząc się 'gracz go zgłosił'. Kto tutaj jest mądry?, wychodzi na to że nikt , bo co 2 tak się tłumaczy.. To ja nie wiem po co zgłosiliście się na admina, jak plusów które wnosicie jest o wiele mniej niż podawaliście w podaniu. 

Podglądam każdy screen lub demko wrzucone na forum od gracza, co widzę? Jak screeny lecą bez podglądu admina, na początku gry, czy nawet na małej mapie.. wychodzi logiczne że gracze używają słuchawek, a to jeszcze dodamy że na prośbę gracza, bez podglądu admina, pięknie. Pokazujecie poziom administracji CSC, hańbicie tą wielką sieć, swoją niekompetencją. 

Nie wiem czy to coś da, ale użyje tego tematu do wskazania palcem adminów naszych serwerów, którzy są najlepsi w swojej robocie.

Na pierwszy rzut leci admin CS:GO Krzychux , który zaliczył już ponad 20 wpadek. Admin mimo swojego wieku nie nadający się na tą funkcję. 

 

 

Tabela wstydu;

 

1. @krzychux ADMIN CS:GO MOD

Edytowane przez Siwy
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rok temu jeszcze adminowałem w 1.6 na naszych już innych serwerach to było coś takiego ,że jak ktoś zgłaszał na u@ gracza to jeszcze rozmiawialiśmy kto go tam poogląda, najwyżej zrobi ss'y. Admin powinien trochę pomyśleć i też zaglądać do działu "Prośby o UB". Myśle ,że pomogłoby to w zmniejszeniu próśb o Unbana, w jaki sposób? W taki ,że admin ogląda kto miał robione ss'y i kto był czysty i poprostu jak ten gracz w ciągu tygodnia zagra a ktoś go zgłosi to poprostu nie zrobi mu ss'ów od tak bo był ostatnio niewinny. Oczywiście jeżeli ktoś narzeka na "czitera" to jest dział ,w którym to można zgłosić. Dałoby to radę jeżeli admin pomyślałby i poświęcił trochę czasu dla forum. Może nie zagłębiam się w to tak jak siwy, bo nie gram już w 1.6 ale wiem jak to kiedyś wyglądało, przynajmniej na Cod 4k1. Teraz widać ,że admin poprostu chce mieć range odwalając swoją robote na "odpier*ol". W CS:GO to wygląda tak(w niektórych przypadkach) ,że admin coś tam upomni, raz da bana a raz nie.Kiedyś grając na OnlyDD2 CS:GO zgłaszałem kilkokrotnie kampienie na respie, oczywiście admin zero reakcji. Nie wiem jak jest teraz w 1.6 ale na jail'u w GO u@ istnieje tylko dla tych ,którzy wiedzą co to jest bo większość to dzieciaki i spamują na czacie coś czego nawet nie rozumieją tzw"fk,frikill,freekill" a admin? Nie raz zero reakcji, jedyni admini ,którzy reagowali i ja to widziałem to byli: Vroy, GryTrean i ja. Nie lepiej byłoby zrobić taki temat z "adminami wstydu" żeby wszyscy to widzieli? Bo wątpie ,że jak kilkadziesiąt osób to zobaczy to admin znacząco się poprawi. Swoją drogą bardzo dobry pomysł. Pierwsza rzecz nad ,którą pomyślałem to jest to ,że serwer na ,którym "admin wstydu" pełni swoją funkcje może nie być za często odwiedzany przez opiekuna, a tutaj może się on/ona dowiedzieć kto źle wykonuje swoje obowiązki. Druga to zaangażowanie ,jeżeli kilka osób podejmie się takiemu obserwowaniu adminów to ta lista z pewnością będzie większa, a za czym idzie ułatwienie pracy administracji i umilenie gry na serwerze. Ode mnie masz wielkiego plusa, pozdro.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie motywacją dla administratorów, żeby czasami zacząć myśleć. Chociaż w sumie po 20 wpadkach to nie wiem dlaczego ta osoba pełni dalej funkcję na owym stanowisku. Kryzys chętnych na to stanowisko jest czy jak?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może to będzie motywacją dla administratorów, żeby czasami zacząć myśleć. Chociaż w sumie po 20 wpadkach to nie wiem dlaczego ta osoba pełni dalej funkcję na owym stanowisku. Kryzys chętnych na to stanowisko jest czy jak?

 

Na CS:GO modzie jest bodajże 2 grających adminów, on i Purple, odkąd TTJ i reszta adminów olali (dosłownie) serwer, praktycznie cały czas są problemy na nim, a to z odpałami, a to z niesfornymi graczami. 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun ma wiele uprawnień, może ominąć warunki przyjęcia, na nowych adminów.. a Ci grają non stop na serwerach, wystarczy zauważyć ogar i chęci w graczu i zaprosić go do złożenia podania, nawet bez składki. Ja wiele razy tak robiłem, i efekty są.

Nie zależy mi Gemciu na tym żeby admina upokorzyć na forum ogólnym, już starczy że admini i wszyscy w góre to widzą. Może faktycznie nad tym myślałem,.. coś w ten deseń aby przez opublikowanie tego na forum publicznym skłonić go do zmiany, ale jeżeli to nic nie da to wychodzi na to że na adminie nie zależy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun ma wiele uprawnień, może ominąć warunki przyjęcia, na nowych adminów.. a Ci grają non stop na serwerach, wystarczy zauważyć ogar i chęci w graczu i zaprosić go do złożenia podania, nawet bez składki. Ja wiele razy tak robiłem, i efekty są.

Nie zależy mi Gemciu na tym żeby admina upokorzyć na forum ogólnym, już starczy że admini i wszyscy w góre to widzą. Może faktycznie nad tym myślałem,.. coś w ten deseń aby przez opublikowanie tego na forum publicznym skłonić go do zmiany, ale jeżeli to nic nie da to wychodzi na to że na adminie nie zależy. 

Siwy, nie wiem jak na innych serwerach wygląda sytuacja, ale na CS:GO modzie jest podobnie jak na ZM, naprawdę kandydaci na adminów są mierni, tu nie chcę obrazić nikogo z graczy, lecz po prostu widzę po zachowaniu, po piśmie itd. Czy Ci gracze się nadają i naprawdę będzie z tym ciężko, bo większość z nich przychodzi sobie tylko pograć raz na 1 - 2 dni... Także słabo jest, jeśli chodzi o te serwery :v 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja mam proste wyjście z tej sytuacji, tworzymy temat "CZARNA LISTA", w tym temacie UBTeam będzie wpisywać każdego admina, który alob nie wstawi demka, albo rozdaje SS osobie, która miała je robione setki razy i tyle, jak ktoś się pojawi na tej liście, to będzie to dla mnie ostrzeżenie, jak się pojawi kolejny raz, to albo zabiorę admina, albo dam ostatnią szanse i tyle, nie ma co się bawić w jakieś informowanie opiekunów, będzie lista, będzie wszystko jasne.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam proste wyjście z tej sytuacji, tworzymy temat "CZARNA LISTA", w tym temacie UBTeam będzie wpisywać każdego admina, który alob nie wstawi demka, albo rozdaje SS osobie, która miała je robione setki razy i tyle, jak ktoś się pojawi na tej liście, to będzie to dla mnie ostrzeżenie, jak się pojawi kolejny raz, to albo zabiorę admina, albo dam ostatnią szanse i tyle, nie ma co się bawić w jakieś informowanie opiekunów, będzie lista, będzie wszystko jasne.

Nie było już czegoś podobnego?

Może poprostu zrobić takiego admina ,którym będzie zaufana i ogarnięta osoba na przykład na 3 serwy czyli taki dd2 zm i jeszcze coś Mógłby to być taki normalny admin tylko ,że zgłaszałby on i pouczał adminów ,którzy nie są aż tak ogarnięci w temacie.

Edytowane przez Classic Team Gemciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było już czegoś podobnego?

Może poprostu zrobić takiego admina ,którym będzie zaufana i ogarnięta osoba na przykład na 3 serwy czyli taki dd2 zm i jeszcze coś Mógłby to być taki normalny admin tylko ,że zgłaszałby on i pouczał adminów ,którzy nie są aż tak ogarnięci w temacie.

Nie, ja jestem przeciw temu bo nie ma takiej osoby która by podchodziła do takiej rzeczy bez wszczęcia spin, a tutaj chodzi o te pouczenia, są może 3 osoby na sieci które by były idealne do tego stanowiska. Zróbmy tą liste, wieczorem dodam temat, zresetujemy te wpadki adminów i od nowa każdy zły ban nałożony, brak demka, lub screeny z gry będą dodawane. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

każdy zły ban nałożony
 Tutaj trzeba wziąść pod uwagę to jak źle nałożony, bo jeżeli chodzi o treść bana np: elo, już nie pograsz itd. to jest to faktycznie błąd, ponieważ admin powinien uzasadniać każdego bana powodem, niestety "elo" nie jest uzasadnieniem. Jeżeli chodzi o zły czas bana to też mi się to zdarzało ale głównie dlatego ,że myliłem klawisze albo w miejscu gdzie trzeba wpisać czas bana nic nie wpisałem "/ban gemciu kultura" i dało perma :D W przypadku kiedy ban jest zbyt długi np:(/ban gemciu 180 kultura)co jest nie zgodne z taryfikatorem kar to rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Temat powstał

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności