Jump to content
Tymbarkowa :3

[PRZYJĘTA]Skarga GanjaMan i GangPlebani

Recommended Posts

Nick na TS3: #BDTP

Godzina + data zdarzenia:  dziś, 3:41

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: The_GanjaMan_PL i Gang[P]lebani

Opis sytuacji: A więc, siedzę sobie kulturalnie na ts na kanale Szeregowca wraz z jego osobą, gramy sobie w konter strika i ćwiczymy skilla z digla, a tu nagle tak znikąd poke, poke, poke. Mówię Pawłowi że co się dzieje, że mnie tak połkują, on że właśnie słyszy, minimalizuje grę i patrze a to owe osoby połkują chyba dla beki. Dodatkowo wchodzili na kanał do nas i wychodzili i tak w kółka. Najlepiej jeśli opcja poke będzie dostępna tylko dla s.vipa żeby uniknąć takich sytuacji bo to mega wkurza x.x

Dowody: 

c8e95d43a9933.png

5e1da532b9acf.png

7934c3d55f6ca.png

+ świadek - SzeregowiecPL

@edit

Kolejna dawka spamu :)

c7dd3e7b3f2bb.png

Edited by #Brawa Dla Tej Pani
  • Like 4

Potwierdzam, tak spamowali, że nie dało się ani normalnie porozmawiać, ani pograć.

Masakra.

• Like 3

Nom ja też się przyznaję.. :) Ale to było w celu humorystycznym, nie mało to na celu zdenerwowania Ciebie jak i Szeregowca..

Skakanie po kanałach (bezmyślne chodzenie z kanału na kanał) - pouczenie / kick / ban do 5 godzin

Spamowanie bądź floodowanie - pouczenie / ban do 3 godzin

Jako iż nie słyszałem o tym byście byli pouczani, nie dam wam maksymalnego bana.

Bana nadam na 2 godziny

• Like 2

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines