Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.12.2017 o 16:36, DragoNa napisał:

exp jest dobry ja mowie mnie nic nie przycina ani nie wywala z serwera tak zeusa mnie nigdy jeszcze na tym serwie nie przycielo a gram na lapku:D moze bym mogl byc troche wiekszy i trzeba posprawdzac te skiny i pluginy bo kiedys jak pamietam to nie mozna bylo sie dostac na ten serwer tyle ludzi a teraz szkoda gadac trzeba zrobic czystki na serwerze i wyrzucic to co przeszkadza i zrobic porzadna reklame serwera to by przyciagnelo ludzi 

 

Reklama startowala już wiele razy byly osoby ale przez okres reklamy . jak dla mnie trzeba bylo by posiedzieć nad klasami bo szału z nimi nie ma .  grywalne sa 3/4 klasy

Zmienić skiny tak zeby byly ok.4 na jedna bron . a nie kosa ma 10 skinow a m4 daliscie 3 skiny w tym 2 roznia sie kolorem .  ale skiny to chyba najmniejszy problem , jeśli bedzie trzeba to mogę posiedzieć i pomóz trochę ale to w swieta bo bede mial wolne chyba ze wieczorami ale to zalezy od tego jak to bedzie wygladalo .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zeus446 napisał:

Reklama startowala już wiele razy byly osoby ale przez okres reklamy . jak dla mnie trzeba bylo by posiedzieć nad klasami bo szału z nimi nie ma .  grywalne sa 3/4 klasy

Zmienić skiny tak zeby byly ok.4 na jedna bron . a nie kosa ma 10 skinow a m4 daliscie 3 skiny w tym 2 roznia sie kolorem .  ale skiny to chyba najmniejszy problem , jeśli bedzie trzeba to mogę posiedzieć i pomóz trochę ale to w swieta bo bede mial wolne chyba ze wieczorami ale to zalezy od tego jak to bedzie wygladalo .

Zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam sprawę dotycząca mapy de_dust2_long. Otóż ta mapa jest bez sensu,gdy ktoś gra z klasą snajper lub sokole oko. O co mi chodzi? Chodzi o to, że na tej apie są 2 miejsca zrespienia wie na początku rundy( resp i roman) A jak ktoś resp  się na romanse z klasą snajper lub sokole oko jest już praktycznie wcelowany w terro i łatwiej jest wygrać runde. Jest to dla mnie bez sensu zwłaszcza że klasy z awp mają 1/1 na zabicie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Złota owca napisał:

Dobra mam sprawę dotycząca mapy de_dust2_long. Otóż ta mapa jest bez sensu,gdy ktoś gra z klasą snajper lub sokole oko. O co mi chodzi? Chodzi o to, że na tej apie są 2 miejsca zrespienia wie na początku rundy( resp i roman) A jak ktoś resp  się na romanse z klasą snajper lub sokole oko jest już praktycznie wcelowany w terro i łatwiej jest wygrać runde. Jest to dla mnie bez sensu zwłaszcza że klasy z awp mają 1/1 na zabicie

Klasy premium są po to, żeby były mocne ;p To, że mapa jest taka to nie jest moja wina i tej mapy nie usunę. Dlaczego nie fer? W klasach zwykłych jest klasa snajper która ma +180 dmg z int więc nie wiem co jest za problem grać tą klasą na tej mapie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałnym podać propozycję aby wróciło parę perków na serwer a może i dodać coś nowego a właściwie :

platynowe naboje -dmg od 10/15/20/25/30

prawa reka rambo-10/15/20 dmg

betonowe ciało - 10s

nanosuit -1 hp calkowita niewidka  (blokada dla komandos/snajper

prawdziwy ct (zmiana z m4a1 na mp5 + 10 dmg )

moc wsparcia - dostajesz 2rakiety po 30-60 dmg

moc zeusa - dostajesz 2 pioruny po 30-60 dmg

moc sapera  - dostaje 30 kondycji i 3 dynamity

ninja - dostajesz 3 skoki zmiejszona niewidzialnosc na kosie

mucka -dotajesz krowe +5dmg z niej

moc zwiadowcy 1/2 1/3 z scouta + zmiejszona widoczność na kucaku .

autoBH- posiadasz hb + nie słychać twoich kroków ( nie wiem czy ten perk jest jeszcze na serwerze )

 

Nowe klasy .

Elektryk : (za klase zeus )

bronie mp5 usp 

bonusy dostajesz 3 blyskawice które zadaja 50 dmg + int

edycja klasy skoczek

bronie ak 47 glock 18

bonusy 2 skoki + moduł odrzutowy co 20s

zwiadowca :

bronie scout

bonusy 1/3 z scouta + niewidka na kucaku 70/255

buntownik (zmiana nazwy na kameleon )
bronie ak 47 i m4a1
bonusy gdy posiada m4a1 ma strój ct /ak 47 posiada strój terro

telegrafista
bron famas  usp i fb

bonusy widzi wrogów na radarze posiada ubranie wroga .

komandos (natychmiastowe zabicie z noza (PPM) + nie słychać jego kroków )

klasa Krowa myślę że jest do wywalenia jest ona słaba i nie grywalna

Narkoman (zmiana zatrucia z 1/3 na 1/4

Saper (zmiana broni na p90 ) (zmiana w statystykacj kondycja 15)

Szpieg (zmiana pojawienie sie na respie wroga z 1/5 na 1/4 )

Terminator [zmiana broni z m4a1 na ak47 (za duzo tych m4 juz )]

Famaser (nowa

bronie famas

bonusy posiada famasa + 5dmg(%int) z niego  zmiejszona grawitacja

Amadeusz (zmiencie przelicznik dmg bo przy 150 inta i tytanowych bije po 50 z samego usp )

 

Edytowane przez Zeus446
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, PrawaRekaBoga napisał:

Chciałbym zaproponować żeby do sklepu wróciła możliwość kupna perku za przykładowo 15, 20 monet. Uatrakcyjniło by to grę oraz ułatwiłoby to słabszym graczom rozgrywkę. 

Zostanie dodane :)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PrawaRekaBoga napisał:

Chciałbym zaproponować żeby do sklepu wróciła możliwość kupna perku za przykładowo 15, 20 monet. Uatrakcyjniło by to grę oraz ułatwiłoby to słabszym graczom rozgrywkę. 

Jak dla mnie to trochę bez sensu bo ktoś ogarniety na serwie będzie kupował najlepszy perk więc nawet mniejszy lvl nie będzie miał szans 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zeus446 napisał:

Jak dla mnie to trochę bez sensu bo ktoś ogarniety na serwie będzie kupował najlepszy perk więc nawet mniejszy lvl nie będzie miał szans 

Ja dla przykładu nie kupuję perku jak powalony grając z kimś sporo słabszym bo i tak prędzej czy później jakiś się dostanie. Jak ktoś jest naprawdę ogarnięty to wie co to fair play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje propki to:
1. Zmienić klasy balans jest słaby, propozycje w załączniku co na to gracze na takie klasy bo przecież ich zdanie też się liczy bo to Oni tworzą serwer. Np. 1/1 z awp na 350lvl to za dobra klasa
2. Darmowe skiny (takie czasy, że to przyciąga graczy)
3. Zrobić od np. 22-9 Free vip dla każdego
4. Dodać w nazwie serwera aby było widoczne przy wybieraniu serwera np. że steam ma exp większy, że losowanie vipa na mapę itd.
5. Wprowadzić /mute ponieważ jak nie ma admina to "dzieciaki" wkurzają nadużywając mikrofon
6. Dodać np. na 100 lvl vip na 5dni za darmo (tylko raz na reset)
7. Dźwięk na u@

 

 

 

xd..jpg

Edytowane przez Ojdoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2018 o 17:32, Ojdoss napisał:

1. Zmienić klasy balans jest słaby, propozycje w załączniku co na to gracze na takie klasy bo przecież ich zdanie też się liczy bo to Oni tworzą serwer. Np. 1/1 z awp na 350lvl to za dobra klasa

Czekajcie cierpliwie na next reset.

W dniu 18.01.2018 o 17:32, Ojdoss napisał:

2. Darmowe skiny (takie czasy, że to przyciąga graczy)

Na ten moment odpada.

W dniu 18.01.2018 o 17:32, Ojdoss napisał:

3. Zrobić od np. 22-9 Free vip dla każdego

Dodam.

W dniu 18.01.2018 o 17:32, Ojdoss napisał:

4. Dodać w nazwie serwera aby było widoczne przy wybieraniu serwera np. że steam ma exp większy, że losowanie vipa na mapę itd.
5. Wprowadzić /mute ponieważ jak nie ma admina to "dzieciaki" wkurzają nadużywając mikrofon

4. Nie jest potrzebne.

5. Jesteś adminem i nie wiesz, że takie coś jest?

W dniu 18.01.2018 o 17:32, Ojdoss napisał:

6. Dodać np. na 100 lvl vip na 5dni za darmo (tylko raz na reset)

Pomyślę.

W dniu 18.01.2018 o 17:32, Ojdoss napisał:

7. Dźwięk na u@

Niedługo dodam.

Co do klas które napisałeś jeżeli możesz to rozpisz je tak:

Cytuj

 

Nazwa:

Inteligencja:

Wytrzymałość:

Zdrowie:

Kondycja:

Bronie:

Dodatkowy opis:

 

 

Edytowane przez *TGM*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmniejszyc bonusy klanow(lub je usunac) gdyz sa one za mocne lub do klanow zapraszani sa tylko ci lepsi gracze a nowi muszą grać bez bonusów co utrudnia gre, proponuję zrobić 301lvl max i zmniejszyć zdobywanie expa, gracze mają duży lvl i nowi gracze szybko wychodzą z niechęcią do gry na serwerze, jedna jescze propozycja na pw
Jestem za podwiększeniem DMG na perkach Prawdziwy CT/TT do 10/15  ponieważ te perki nie są wgle używane, a kiedyś na serwerze były to jedne z lepszych perków :)
I zmienić klasie sokole oko z awp 1/2 bo znów muszę się powtórzyć... Ta klasa jest zdecydowanie za silna na COD 350lvl, zniechęca nowych graczy do gry na serwerze gdyż nie mają szans przez co gra na serwerze od 3-7 osób bo nowi gracze po 2-3 rundach wychodzą a nie o to tutaj chodzi co? 

Naprawic bug, dodawanie punktow w kondycje nic nie daje

Edytowane przez Ojdoss
Dodatkowe pomysly
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ojdoss napisał:

Proponuje zmniejszyc bonusy klanow(lub je usunac) gdyz sa one za mocne lub do klanow zapraszani sa tylko ci lepsi gracze a nowi muszą grać bez bonusów co utrudnia gre,

Zobaczę co da się zrobić.

22 godziny temu, Ojdoss napisał:

301lvl

Odpada.

22 godziny temu, Ojdoss napisał:

Jestem za podwiększeniem DMG na perkach Prawdziwy CT/TT do 10/15  ponieważ te perki nie są wgle używane, a kiedyś na serwerze były to jedne z lepszych perków :)

Zobaczymy.

22 godziny temu, Ojdoss napisał:

zmienić klasie sokole oko z awp 1/2

Odpada, to jest klasa premium a nie zwykła, musi mieć coś mocnego ;v.

22 godziny temu, Ojdoss napisał:

Naprawic bug, dodawanie punktow w kondycje nic nie daje

Naprawimy.

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Ojdoss napisał:

Naprawić "/sklepsms" w grze
zwiększyć (+kondycja) za punkt ponieważ klasy takie jak np. ninja mają ciężko aby się zbliżyć do kogoś z bronią :P

 

1 godzinę temu, Zeus446 napisał:

Zmiencie nazwy premium w sklepie na stronie bo dalej sa z ostatniego resetu

Będzie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć komunikat "Regulamin : Aby zobaczyc podreczny regualmin wpisz : /r lub /reg lub /regulamin" z advertisements.ini lub dodać takowe komendy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie czy skiny do ssg dzialaja bo w ostatnim miesiacu nie działały żadne skiny na medyku z tego co pamietam .

Myślę  że pora też zmienić skiny bo trochę już  są długo są te aktualne .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności