Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nie bardzo piszesz z sensem, nie ma mnie na serwerze? Jestem od strony forum i mam pogląd na GT, po za tym, gram dosyć tyle, żeby widzieć co się dzieje na serwerze, to mi wystarcza, po za tym jestem piąte przez dziesiąte nie bez powodu.
Tak napiszę taki post, pod którym Ty znów dasz lajka ;)
Pionki? Nie wiem nic o tych rzeczach? Chcę poznać osobę, która będzie choć lepsza od jednego gracza sprzed roku, osobiście chcę ją poznać... Osobiście. Nie trudź się Bobo, takiej osoby nie ma.

Jak chcesz zacząć wypełniać serwer zaczynając od strony forum, pytając ludzi, którzy mają odpisywać Ci pod tematem jak tu PRAWIE nikogo nie ma! Rafał, przez całą swoją kadencję dodałeś 2 klasy i 3 mapy na serwer... O czym chcesz dyskutować a i jakby tego było mało ktoś Ci to podesłał, bądź kreatywny i spójrz na to okiem każdego z Nas. SPÓJRZ NA TO, ŻE NA SERWERZE SĄ PUSTKI A TY NIE CHCESZ NIC ZMIENIĆ. Ponoć stojąc nie można poruszać się do przodu.

 

@Edit

Nie muszę posiadać kadencję jako UBT żeby zaglądać w GT, dziwny tok rozumowania...

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie bardzo piszesz z sensem, nie ma mnie na serwerze? Jestem od strony forum i mam pogląd na GT, po za tym, gram dosyć tyle, żeby widzieć co się dzieje na serwerze, to mi wystarcza, po za tym jestem piąte przez dziesiąte nie bez powodu.

Tak napiszę taki post, pod którym Ty znów dasz lajka ;)

Pionki? Nie wiem nic o tych rzeczach? Chcę poznać osobę, która będzie choć lepsza od jednego gracza sprzed roku, osobiście chcę ją poznać... Osobiście. Nie trudź się Bobo, takiej osoby nie ma.

Jak chcesz zacząć wypełniać serwer zaczynając od strony forum, pytając ludzi, którzy mają odpisywać Ci pod tematem jak tu PRAWIE nikogo nie ma! Rafał, przez całą swoją kadencję dodałeś 2 klasy i 3 mapy na serwer... O czym chcesz dyskutować a i jakby tego było mało ktoś Ci to podesłał, bądź kreatywny i spójrz na to okiem każdego z Nas. SPÓJRZ NA TO, ŻE NA SERWERZE SĄ PUSTKI A TY NIE CHCESZ NIC ZMIENIĆ. Ponoć stojąc nie można poruszać się do przodu.

 

Przejrzyj sb te Twoje "Lajki" xD hah . Kadencję 3 tyg masz na myśli , nie o takich pionkach myślałem , źle zrozumiałem i w sumie db  . Tomuś , uwierz , że chce jak najlepiej , ale gdy patrzę z każdej innej strony edytując premki , klasy , speeda , perki , to dla każdego jest źle . Ale jedno zrozumiałem , z tego co popisaliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego napisałeś, trochę zajmie odniesienie się do wszystkiego, ale niech będzie.

 

 

możesz sobie darować dalszą konwersację ze mną, bo nawet tego nie przeczytam. 
 

Mimo wszystko napiszę. Przeczytasz - dobrze, nie przeczytasz - bez różnicy. Jednak takie postawienie sprawy wygląda mi na lekko hmm dziecinne?

 

 

Ehh... Możesz mieć bądź nie mieć problemu z zauważeniem niewidki, ale w tym wypadku to Ty masz małe doświadczenie w CoD modach robiąc serwer pod siebie, wybacz, tak można to odczytać.
 

Nie, to Ty chcesz zrobić serwer pod siebie, ponieważ to TY wychodzisz z propozycją osłabienia cichego (bo Ci z jakichś względów nie pasuje) i to TY masz udowodnić, że taka zmiana jest konieczna. Nie byłem nigdy opiekunem, nie zajmowałem się nigdy serwerem, ale na modach typu cod/diablo spędziłem przez wiele lat pewnie około ~2k h (z marginesem błędu kilkaset h) co daje ~3 miesiące czystej gry. Widziałem wiele takich serwerów, jednych bardziej zapełnionych, innych mniej. Byłem świadkiem ich zmiany i nader często - powolnego upadku. Mam swoje teorie dlaczego były tak aktywne/upadały. W każdym bądź razie - uważam, że mam WYSTARCZAJĄCE doświadczenie by móc dokonywać jakichś (gorszych lub lepszych) analiz, porównań, a także pisać propozycje oraz BRAĆ UDZIAŁ w dyskusjach. Tak poza tym chyba nieuważnie czytałeś mój wcześniejszy post, ponieważ jak byk napisałem (cytuję):

 

 

więc nie widzę sensu w odbieraniu mu tego dmg, ale róbta co chceta, mi to rybka
 

Jako, że był to już drugi zarzut z Twojej strony, że staram się dostosować serwer pod siebie, tak samo jak pierwszy zarzut - nieudowodniony. Jako, że nie za bardzo wierzę w "trzecią szansę" to któryś z tych zarzutów udowodnisz (zresztą taka insynuacja jest absurdalna, moje propozycje mają rekordowo niską "wprowadzalność"), albo -jak mężczyzna- mnie przeprosisz (w pierwszym zarzucie wymieniony był też Lolek :) ), albo nie mamy o czym rozmawiać.

 

 

Chcesz mnie sprowokować do spiny czy masz na myśli całkiem inny przebieg?
 

Nie denerwuj się, nie jestem na tym forum, by wprowadzać sprzeczki czy prowokacje. Abstrahując od faktu, że i tak NIC nie mógłbyś zrobić (nawet, gdybyś się "spiął") to wyjaśnię Ci co miałem na myśli. Otóż uważałem, że przy takim stażu -oraz mimo wszystko wynikach jakie osiągasz podczas gry, bo nie powiem, że grasz słabo- będziesz miał taki sam wniosek jak ja, że wielu graczy podczas gry w cs'a nie myśli lub myśli niewydajnie. I nie, nie zaliczam Ciebie do tej grupy. Mimo wszystko miast naskakiwać mogłeś poprosić o doprecyzowanie.

 

 

Otóż, jako Twój problem tkwi w tym, że jest Ci dobrze bo tak, zabijasz tam wszystkich
 

Wiesz, zabijam wszystkich, bo mam vipa (to pozwala mi na szukanie odpowiedniego perku) + jakiś tam poziom (na tle średniej serwera, nie mówię, że jestem prosem) reprezentuję. Dowodem na to mogą być a) opinie niektórych adminów jak gramy na innych serwerach b) zarzuty o aima i wh, jedna z takich skarg (oczywiście bez dowodu) została przez Ciebie zamknięta (na nick Erza Scarlet, grałem wtedy skoczkiem). c) gt na różnych nickach, od premek po zwykłe klasy. Na premkach widać zauważalnie większy frag/minute, ale nawet na zwykłych klasach osiągam średnio lepsze wyniki niż większa część serwera. Nie ma to służyć jako dowód, że jestem "dobrym graczem", tylko jako dowód, że i tak zabijam lepiej niż "średnia". Z tego powodu nie wiem już tak dobrze co odczuwają "słabsi" gracze, ale wciąż jestem w stanie zaobserwować pewne rzeczy m.in takie, że cichy faktycznie na małym lv ma KOLOSALNY dmg. Tylko ja na sprawę patrzę z perspektywy całego odcinka i fakt, że przez pierwsze 100lv cichy może być bardzo dobry, nawet op, jest ważny, ale nie wystarczający. Dlaczego? 100lv to około 1mln expa, na 350lv (do którego bodaj wszyscy gracze "zmierzają", szybciej czy wolniej, po to chyba się gra na tego typu modach) potrzeba bodajże około 12mln expa. Czyli fakt, że przez 1/12 "całej gry" (około 8,33%) cichy odstaje "in plus" od reszty ma znaczenie, ale nie jest (fakt jako argument) nie wiadomo jak mocny. Dlaczego mogę z takiej perspektywy spojrzeć? Ponieważ jakiś lv wbiłem i znam pewne trudności oraz jak niektóre klasy w danym przedziale się spisują + dochodzi do tego logika (choć może okazać się zawodna). Oczywiście duża część graczy - w tym posiadających- premkę nie osiągnie nawet 100lv i w pewnym sensie "zawsze/ciągle" będą grali op klasą. To prawda, ale nawet przeciwko takiemu cichemu można grać. Nie ukrywam, jest to trudne, nawet bardzo, poniekąd frustrujące (sprawdzałem), ale ktoś obiecywał, że wszystko będzie łatwe i przyjemne? Walkę mimo wszystko da się nawiązać - w zależności od okoliczności- trudniejszą lub łatwiejszą. Można poszukać odpowiedniego perku, można stawiać bardziej na team play, w ostateczności przeczekać mapę. Pamiętam jak Miechu bardzo się obruszył, że chcę "ciągnąć serwer w dół", czyli robić wszystko pod najsłabszych graczy. Jednak powiem szczerze - mimo wszystko zabijanie innych w "czysty" sposób potrafi sprawić mi (czasami) "cholerną" przyjemność.

 

 

To jest Twoim zdaniem postawiony serwer?
 

Było to pytanie skierowane do BoBo, ale też odpowiem. Nikt zdrowo myślący nie powie, że serwer jest "dobrze postawiony" w sensie sporej ilości stałych graczy. Ale bez przesady - nie wińmy za to BoBo, bo nie jest to jego winą i -moim zdaniem- się stara. Taki stan pamiętam z czasów, kiedy był jeszcze diablo i cod 2k1, wtedy też były tutaj pustki, taki stan zastałem po powrocie (bodaj grudzień), jak było w międzyczasie - nie wiem i nie będę się wypowiadał. Już Ci napisałem - jeśli znasz sposób, by gracze kupowali premki (żeby serwer się utrzymał, chyba że znasz inny sposób), premki za bardzo nie dominowały i serwer był ciągle full - napisz. Chyba wszyscy tutaj się udzielający chcą jak najlepiej dla tego serwera i sieci i byliby Ci wdzięczni za tenże sposób. Powiem tylko, że jeśli za poważną przyczynę takiego stanu uznasz to, że cichemu dodali 10dmg to rozbawisz mnie i zasmucisz w jednym.

 

 

Na forum jest zerowa aktywność i burzą się 2 osoby o Cichego
 

Nie, na forum burzy się tylko JEDNA osoba i jesteś nią TY. Wniosłeś propozycję, by cichemu odebrać stosunkowo niedawno dodany dmg. Nie wgłębiając się w to w jakim tonie napisałeś swoją "propozycję" i wartości merytorycznej użytych przez Ciebie argumentów, opiekun odpisał, że dalsze kroki zostaną podjęte w zależności od odzewu. Wypowiedziało się 3 adminów, dwóch przeciw Twojej propozycji, jeden pół na pół, oraz jeden zwykły gracz (bo, wyobraź sobie, jestem na tym serwerze tylko zwykłym graczem, która stara się na miarę skromnych możliwości go ulepszać). Co ciekawe piszesz o małej aktywności na forum (co jest prawdą, niestety bolesną i trzeba pomyśleć jak to zmienić, ale bądźmy poważni, nigdy nie będzie tak, że 100% ludzi grających na danym serwie zaangażuje się w jego rozwój. To mrzonki. Procent może być większy lub mniejszy, ale tych co "biorą/korzystają" jest zawsze więcej niż tych co rozwijają), a jedną z tych osób (mnie) w zasadzie atakujesz? O ile admini od biedy muszą/powinni się na forum udzielać (powiem szczerze, bycie adminem czasami przypomina jakiś koszmarny wolontariat. Jeśli tak samo traktowałeś "swoich adminów" jak potraktowałeś tych, którzy się tutaj wypowiedzieli to im współczuję), tak ja i inni gracze (w tym np. Stuntowiec <mam nadzieję, że dobrze napisałem nick> czy teraz Ty, bo rangi już nie masz) nie musimy. Inną sprawą jest fakt, że od kiedy zacząłem grać cichym + podczas tej "edycji/sezonu" zaczęła być moda na tę klasę (tak jak wcześniej na kapitana) to zaczęły się hmmm "narzekania" na serwerze. Najprawdopodobniej przyczyną takiego stanu jest po prostu ilość osób, która tą klasą gra, na poprzedniej edycji takiego problemu nie było. 

 

 

To sobie czekaj i patrz na wyniki frekwencji ludzi na serwerze. Miłej gry pionki ^^
 

 

 

Pionki? Nie wiem nic o tych rzeczach? Chcę poznać osobę, która będzie choć lepsza od jednego gracza sprzed roku, osobiście chcę ją poznać...
 

Widzę - i nie tylko ja- jaka jest frekwencja. Problem ten - jak wszystkie na tym świecie- ma ileś tam przyczyn, część od nas zależnych, część nie. Nikt (?) nie mówi, że jest dobrze. Możesz wskazać przyczyny i dać propozycje jak im przeciwdziałać, to przyniesie bardziej wymierne efekty niż -za przeproszeniem, ale to mi właśnie przypomina- szczeniacki bunt. Fragment, że nie wejdziesz póki nie nastąpią zmiany jest z lekka śmieszny. Jeżeli coś mi się nie podoba - mogę próbować to zmienić, a jak się nie uda to mogę zmienić serwer (z ewentualnym kulturalnym pożegnaniem) i grać tam gdzie Ci wygodniej lub zostać, a nie dawać jakieś -nawet nie wiem jak to do końca nazwać...- ultimata? 

Co do nazwania nas "pionkami". Cóż, niezależnie od tego co sądzisz o naszym skillu i nawet jeśli faktycznie starzy gracze przy nas byliby "bogami cs'a", mogłeś sobie darować pisanie tego, bo nie jest to miłe. Taki takt nazywa się kulturą (chociaż jeśli byś nazwał hipokryzją, też się w sumie zgodzę). Powiem tylko, że raczej nikogo nie obchodzi, że kiedyś na serwerze byli bardziej skillowi gracze. Nie ma to ŻADNEGO wpływu na obecne funkcjonowanie serwera (w tym konkursów itp.). Jeżeli chcesz żyć przeszłością - cóż, Twój wybór, ale rób to proszę w innym miejscu.

 

 

Tak napiszę taki post, pod którym Ty znów dasz lajka
 

Tego to nawet nie rozumiem, brzmi to dla mnie kuriozalnie. Lajki są wyznacznikiem czegoś ważnego? Ja -przykładowo- daję lajki, gdy a) mam ochotę b) coś mi się spodobało/z czymś się zgadzam. I powiem Ci, że takiego lajka mogę dać a) najbardziej nielubianej przeze mnie osobie b) totalnemu idiocie (nie piszę, że Ty nim jesteś), który mógł napisać coś sensownego na takiej samej zasadzie jak ślepej kurze trafia się ziarno. Ale jeśli lajki są tak ważne to może zacznę o nie zabiegać? :D

Ostatnie już słowa na zakończenie (nim dojdzie do 2k słow):

Mam nadzieję Jamesov., że się co do Ciebie nie myliłem i naprawdę jesteś ogarniętą osobą (tak jak napisałem w innym temacie, że takie sprawiasz wrażenie).

W zasadzie nie musisz odpisywać na ten post, pochyl się nad nim, przemyśl z dwa razy, ja Ci źle nie życzę, a i w bezsensowne waśnie "rodowe" wdawać się nie zamierzam.

Jest to mój ostatni post na pewien czas w tym temacie, wszelkie propozycje -jeśli jakieś będę miał- będę pisał opiekunowi na pw, a on najwyżej poda je pod dyskusję.

To tyle.

Serdecznie pozdrawiam,

Darker.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zg

 

Wyrzucilibyście Rambo tego auga, famasa i krowe, zamieniając na jedną dobrą broń, np. sg i to wyjdzie na lepsze, bo te bronie osłabiają te klasę...

 

zgodzę się nie potrzebny jest 3 bronie w rambo zrobic dwie i bedzie ok

 

co do cichego to wole usunać to 1/2 z kosy bo to jest bardziej przesadzone jak to +10 dmg niewidka na kosie i 1/2 z noza to w takim razie zabierzcie m4  i zaczniemy od zera tak jak był pierwszy cichy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już tak bardzo chcecie osłabić tego Cichego to dodajcie klasę premium z umiejętnością "widzi niewidzialnych" ;)

Dokładnie, kiedyś grałem na podobnym codzie i tam była również klasa premium Kapitan, która widziała niewidzialnych także można byłoby to wgrać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może warto pomyśleć o osłabieniu klasy cichy, myślę że jest ona jedną z większych,jeżeli nie główną przyczyną braku ludzi na serwie (6 os ok 20.00) to nie jest dobrze w ciągu dnia zresztą mało kiedy jest ponad 12 os. Moim zdaniem niewidzialności nie powinno być,ale to tylko moje zdanie, nie dziwie się jeżeli ktoś nowy wchodzi na serw, a tam gra 6 os z czego trzy cichym czytaj niewidzialni. Ja sam mimo jakiegoś tam lv kiedy wchodzę i widzę taka sytuacje rezygnuje z gry bo to nie ma sensu szkoda nerwów walczyć z niewidzialnymi wiatrakami, łazisz po mapie i w pewnym momencie giniesz nie wiesz skąd strzela nawet, kampi, kampi, aż wyjdzie mu ktoś pod celownik.Sam polecałem serw znajomym niestety tylko jeden z nich pogrywa czasem, inni trafili akurat w moment walki niewidzialnych i nie podeszło im. Cichy tak się rozwija ,że niedługo jeszcze awp 1/1 i he 1/2 będzie miał,jak już niewidzialny to chyba kosa starczy broń jak będzie chciał to se z perku zdobędzie, a tak nie dość,że niewidzialny to +10 z m4 jescze platyny czy aima łapie i pograne ma reszta. To tylko sugestia gracza,także proszę bez zbędnego hejtu pewnie w większości niewidzialnych grajków :).pzdr

Edytowane przez jasio Boyka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie gram cichym cały czas ale od czasu i jest w normie dopiero ostatnio byłą zmiana z + dmg  i się zgadzam z tym, ludzi nie jest mało dla tego ze jest klasa cichy tylko że większość graczy zmienia na cs go, kiedyś cichy tęż miał niewidkę kilka lat temu to pamiętam i że graczy było dużo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to,jeżeli ma tamto...Perki każdy może trafić takie same więc po co o tym pisać? Klase "Cichy" widać wszędzie tylko nie w głębokim cieniu,ciche kroki ma jeszcze jedna klasa (ta ze zwykłych). Cichy kampi? Pokaż mi to,pokaż mi to prosze....Cichy 95% rundy popyla po mapce,chyba ze nie ma już hp,to już bardziej inne klasy kampią. Ale w sumie głupio to ująłem bo przecież styl gry to każdego osobista sprawa. Nie widzisz i nagle Cie strzela? Naucz się przewidywać,inaczej to każdy Cie będzie zabijał, tak jak teraz to ma miejsce.

 

Co do usunięcia tej klasy to nie mam zdania,usuniecie tą to będę grał inną ale potem znowu będą płakać że np. Kapitan jest OP,usuniecie Kapitana to będzie "nie no ten Terminator za mocny jest,OP bardzo" i co 1 klasa zostanie na cały serwer? Takie moje zdanie. TO JEST COD więc klasy mają być zróżnicowane,o to w tym chodzi,żeby był duży wybór i każdy grał czym lubi.

A co do aktywności na serwerze to najbardziej na to mają wpływ reklamy,nwm czy są wykupione czy nie,ja na swojej sieci na serwie bf2,miałem TOP1 przez reklamy bo przecież czy na codzie czy na bf2/4/itp. będą gracze o wyższych i niższych levelach/odznakach/itd. ale jak dużo osób się przez niego przewinie (przez reklamy) to zostanie ta grupka która będzie zapełniać serwa + nowi gracze z reklam.

 

 

Tyle ode mnie - sorki za składnie (powinniście zrozumieć co miałem gdzie na myśli) ale już padam,a chciałem zająć stanowisko w sprawie tego płaczu :)

 

Pozdrawiam :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jasio boyka

Dziękuję, że zechciało Ci się tutaj wyrazić swoją opinią, mam nadzieję, że w założonych wkrótce tematach również się wypowiesz (tak samo Stuntowiec).

Gwoli wyjaśnienia, gdybyś czytał co piszę to byś wiedział, że a) zdajemy sobie sprawę z małej ilości graczy b) myślimy jak to zmienić (spore zmiany ograniczone w zasadzie głównie naszymi umiejętnościami pisania pluginów) c) jest tego sporo, a mamy też swoje problemy (ja np. sesję), dlatego zdecydowaliśmy się na raczej ostatnią edycję w obecnym stanie, żeby mieć wystarczającą ilość czasu na przemyślenie itp. Oficjalnie chyba mogę napisać, że cichy na pewno w obecnym stanie nie zostanie, bo za dużo skarg na niego było. Jeżeli masz jakieś propozycje jak Twoim zdaniem powinien wyglądać serwer (nawet propozycja premki) to pisz tutaj.

Ps. Kicka na serwerze dostałeś ode mnie i nie jest to negowanie Twojej wolności słowa, a powstrzymywanie śmietniska na serwerze, zwłaszcza, że poruszony przez Ciebie problem chcemy załatwić. Nastepnym razem bede bardziej stanowczy i po prostu wlepie bana.

Ps2. Za zachowanie admina wobec Ciebie przepraszam i postaram się to załatwić.

Znowu mam styl, jakbym kij od szczotki połknął, ale to przez nerwy  :sweatdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinno zostać tak jak jest. Klasy są mocne ale też trzeba je ogarnąć. Nie jest tak że kupisz premke i nagle zabjasz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje dodac klase premium ktora widzi niewidzialnych :) . To jest przesada ze taki cichy z perkiem magiczne buty zabija kazdego jednym ciosem :P

Przecież jest perk Eagle Eye. Nie wiem po co kombinować znowu z nowymi klasami. Więcej z tego problemów niż pożytku :/ No ale to tylko moje zdanie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje dodac klase premium ktora widzi niewidzialnych :) . To jest przesada ze taki cichy z perkiem magiczne buty zabija kazdego jednym ciosem :P

Na ta chwilę odpowiem tylko na ten wpis , robiąc mouse klasę którą widzi niewidzialnych jeszcze premium musisz brać pod uwagę że klasa musi się sprzedawać , dwa opis , trzy bronie , ew jeszcze coś ..itd . Wspominając już premki , przystawiamy się z Darkerem (chyba dobrze to napisalem xD) do tego , aby edytować klasy Premium o czym mówiłem ale nie ogłaszałem tego na forum ponieważ zostanie to spisane w changelogu .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj te propozycje to chyba jeszcze bardziej rozbudowane klasy, jeszcze ciężej będzie grać nowym graczom, nom i działka, widziałem tam przy którejś klasie już kiedyś były działka i słabo to wychodziło cała mapa zastawiona działkami nie będzie jak nosa wychylić, na takim d2x2 stawiają działko na długiej (oby jedno tylko) góry pilnują i pozamiatane  nie wychylisz nosa, hmm.. zamrażanie po każdym strzale na 1s-trafia jakoś 1 pociskiem potem w ciągu 1s którą stoisz zabiera ci resztę hp wyładowując caly magazynek w cb, myślę,że nie warto przeginać co za dużo to nie zdrowo, za duże dmg wcale nie jest fajne przy 50lv i dmg z inta dużym 200 hp będzie uciekało po 2 pociskach(żeby tylko 200),nom i nieszczęsny cichy za dużo to on się nie zmienił dalej będzie walka z niewidzialnymi wiatrakami. Kapitan a może jak kiedyś tylko z awp i krótką np deaglem wcale nie było źle będzie ktoś chciał m4 np do niego weźmie perk, a tak awp 1/1, m4, wróg na radarze i odporny na strzały w plecy, chyba za dużo jak na 1 klasę. Ogólnie wydaje mi się,że w tej propozycji w każdej klasie jest mocno ubogacone dmg. Kiedyś było fajnie na serwie przynajmniej mi się podobało dlatego,że nie było przegięć klasy były zrównoważone, żadnej przesady jak ktoś chciał być niewidzialny to miał perk nanosuit i 1 hp( a nie niewidzialność 300+hp i podniesione dmg z m4), myślę że dzięki temu zrównoważeniu serw był oblegany i na slota żeby się wbić trzeba było poczekać ładnych parę minut, a jak widać ostatnio po frekwencji zytnie ubogacanie klas wcale nie równa się większej ilości graczy, rozumiem cod to cod, ale nadmiar szkodzi.Ale to tylko moje sugestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jasio Boyka

Ja Ciebie nie rozumiem, na pewno rozmawiamy o tym samym serwerze?

Bo ja nie widzę żadnych klas z działkami, nikt nie proponuje i nie myśli, żeby dać zamrożenie po każdym trafionym strzale, a skąd 

 

tak awp 1/1, m4, wróg na radarze i odporny na strzały w plecy
 

to już totalnie nie mam pojęcia.

Mógłbym prosić o wyjaśnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jasio boyka

Dziękuję, że zechciało Ci się tutaj wyrazić swoją opinią, mam nadzieję, że w założonych wkrótce tematach również się wypowiesz (tak samo Stuntowiec).

Gwoli wyjaśnienia, gdybyś czytał co piszę to byś wiedział, że a) zdajemy sobie sprawę z małej ilości graczy b) myślimy jak to zmienić (spore zmiany ograniczone w zasadzie głównie naszymi umiejętnościami pisania pluginów) c) jest tego sporo, a mamy też swoje problemy (ja np. sesję), dlatego zdecydowaliśmy się na raczej ostatnią edycję w obecnym stanie, żeby mieć wystarczającą ilość czasu na przemyślenie itp. Oficjalnie chyba mogę napisać, że cichy na pewno w obecnym stanie nie zostanie, bo za dużo skarg na niego było. Jeżeli masz jakieś propozycje jak Twoim zdaniem powinien wyglądać serwer (nawet propozycja premki) to pisz tutaj.

Ps. Kicka na serwerze dostałeś ode mnie i nie jest to negowanie Twojej wolności słowa, a powstrzymywanie śmietniska na serwerze, zwłaszcza, że poruszony przez Ciebie problem chcemy załatwić. Nastepnym razem bede bardziej stanowczy i po prostu wlepie bana.

Ps2. Za zachowanie admina wobec Ciebie przepraszam i postaram się to załatwić.

Znowu mam styl, jakbym kij od szczotki połknął, ale to przez nerwy  :sweatdrop:

nie jestem na bieżąco z forum sporą przerwę miałem w grze, szczerze to nawet nie bardzo się orientuję kto admina ma na serwie teraz, ostatnio jak byłem aktywny, opiekunem był .....jamesVo, no  nic nadrobię, chwilowo jestem uziemiony w domu więc raczej będę aktywny

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jasio Boyka

Ja Ciebie nie rozumiem, na pewno rozmawiamy o tym samym serwerze?

Bo ja nie widzę żadnych klas z działkami, nikt nie proponuje i nie myśli, żeby dać zamrożenie po każdym trafionym strzale, a skąd 

 

 

to już totalnie nie mam pojęcia.

Mógłbym prosić o wyjaśnienie?

Kurcze, nadrabiam czytam,czytam faktycznie teraz spojrzałem propozycje klas z które przeczytałem to post z czerwca 2016 w tym temacie(myślałem,że to propozycje klas na aktualne zmiany jakie mają zajść),także raczej nie aktualny sorki nie spojrzałem na datę jak pisałem powyższy tekst. Ale bądź, co bądź prawdą jest,że nie ma co przeginać z ubogacaniem klas, nie wiele ponad standard i będzie oki, rozumiem, że serw musi zarabiać i po to są premki- logiczne,że muszą być mocniejsze od klas darmowych, ale bez przesady bo ludzie grający klasami darmowymi muszą mieć jakąś szanse przeciwko premkom, chodź by dlatego,żeby osoby kupujące premki miały z kim grać na serwie. Osobiście sam chyba tylko raz kupiłem premkę, ale notorycznie wykupowałem VIPa, chociaż potem stwierdziłem,że to nie ma sensu bo nic to nie daje grając przeciwko tak ubogaconych klasom premium

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i Ja wyrażę tutaj swoją opinie. Swoją przygodę z tym COD'em zacząłem jakieś 1,5roku temu , potem miałem długa przerwę , ale gdy tylko mogłem na serwer wchodziłem. Odkąd tutaj gram Cichy zawsze był niewidzialny i w mojej ocenie nie jest to kto wie jakie udogodnienie , ponieważ dosyć dobrze go widać . Jedyne co u Cichego mi troche nie pasuje to +10dmg . Moim zdaniem to niewidka u Cichego powinna zostać bez zmian , jedyne co można w nim zmienić to właśnie to dmg , bo jesli do tego dojdzie perk krytyczne naboje , platyny , czy inny który daje wiecej dmg to Cichy troszke zbyt duże obrażenia zadaje. Wiec kończąć moją wypowiedz , to powinniście u Cichego zająć sie sprawą dmg a nie niewidką . 

 

ps. Z góry przepraszam za skladnie , ale jestem zmęczony po pracy i mam najdzieje , że was to w oczy kuło nie bedzie :)

 

edit.

 

 

 

Kolego sam grasz cichym wiec bronisz swojej klasy . Praktycznie go nie widac + do tego jak posiadasz magiczne buty i troche kondycji to wgl nie ma sensu gry przeciwko takiej osobie, poniewaz kazdego na jedno uderzeniem z noza zabija
 

 

 

 

''Kolego'' cichym grałem przez chwilkę , bo inne premki mi się skończyły. 

Edytowane przez Shizoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności