Skocz do zawartości

[COD 350]Propozycje


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

to i Ja wyrażę tutaj swoją opinie. Swoją przygodę z tym COD'em zacząłem jakieś 1,5roku temu , potem miałem długa przerwę , ale gdy tylko mogłem na serwer wchodziłem. Odkąd tutaj gram Cichy zawsze był niewidzialny i w mojej ocenie nie jest to kto wie jakie udogodnienie , ponieważ dosyć dobrze go widać . Jedyne co u Cichego mi troche nie pasuje to +10dmg . Moim zdaniem to niewidka u Cichego powinna zostać bez zmian , jedyne co można w nim zmienić to właśnie to dmg , bo jesli do tego dojdzie perk krytyczne naboje , platyny , czy inny który daje wiecej dmg to Cichy troszke zbyt duże obrażenia zadaje. Wiec kończąć moją wypowiedz , to powinniście u Cichego zająć sie sprawą dmg a nie niewidką . 

 

ps. Z góry przepraszam za skladnie , ale jestem zmęczony po pracy i mam najdzieje , że was to w oczy kuło nie bedzie :)

Kolego sam grasz cichym wiec bronisz swojej klasy :P. Praktycznie go nie widac + do tego jak posiadasz magiczne buty i troche kondycji to wgl nie ma sensu gry przeciwko takiej osobie, poniewaz kazdego na jedno uderzeniem z noza zabija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja się wypowiem, gadałem jakis czas temu z BoBo i Darkerem lecz jakoś nie zostałem za bardzo wysłuchany. 

 

1. Broń muzułmana

2. Buty szturmowego

3. Fart Strzelca

4. Hardcore

5. Morfina

6. Palaca rekawiczki

7. Prędkość światła

8. Przyciemnione okulary

9. Quad damage

10. Sztuka dezorientacji

11. Tajemnica swat

12. Tajemnica taktyka

13. Wyszkolenie Sanitarne

14. Zatruty nabój

15. Ogranicznik rozrzutu

16. Mistrz deagla

17. Moduł odrzutowy ( są magiczne buty, o wiele lepsze)

18. Skrzydla archaniola

 

Perki te są do usunięcia

 

 

Poprawa perków:

1. Beton. Niech bedzie od 5-8 sek ( losowo ).

2. Aim- ogranicznik i 3 zamiast 8 dmg.

3. Duch kaprala, ponowne klikniecie to wylaczenie ducha.

4. Eagle eye, dodałbym do tego jakiś bonus, np do hp +30.

5. Profesjonalista (golden mp5) mp5 +5dmg oraz skin golden.

6. Prawdziwy Ct ( Golden M4 ), m4 +5 dmg oraz skin golden.

7. tak samo z ak jak z m4.

8. Magiczne buty - zabrałbym kondycje, no bo po co jest moduł w nim.

 

Nowe perki

Wampirze naboje -  od 6 do +10hp za celne trafienie

Lustrzany pancerz - Odbija 2 pierwsze pociski ( odbija a nie blokuje jak notki )

 

Ulepszanie perków - Niech już te perki ulepsza tylko niech będzie szansa na zniszczenie jego. 

 

Jeśli chodzi o balans, dałbym 1 punkt statystyk za fraga. Jest to bardzo fajna opcja bo nie ma dużej przepaści jeśli chodzi o hp np.

Przy takiej opcji mamy do wyboru coś w tym stylu

Int max 75 ( jeśli chodzi o rozdanie )

Hp max 125

Wyt max 75

Kondycja max 75

 

Napiszcie plugin albo znajdźcie - Plugin szuka na serwie najwyższego lvl i dodaje 1/5 jego lvl na start. Jeśli na serwie jest 30,50,80,100,200lvl to wiadomo szuka najwyższego lvla czyli 200.Temu 30 lvl też daje czterdziesty lvl na start. 

Albo znajdziecie taki plugin albo zwróć się na PW, powiem na jaki serw masz wejść aby zobaczyć o co mi chodzi.

 

Kolejna sprawa misje.

 

Najlepiej dać jakieś ciekawe misje, czyli np.

Kiler I - zabij 50 razy. Exp jakoś dobierzecie, ważne aby dawał dużo tego expa. Do tego kilka monet. Zwiększa się nagroda w miarę trudności questa.

Kiler II - zabij 75 razy. 

Kiler III - zabij 100 razy.

Kiler IV - zabij 125 razy.

Kiler V - zabij 150 razy.

 

Zdobądz perk, np takie perki

Lustrzany pancerz

AWP Snajper

Bezlik Ammo

Kamuflaż

Notatki Kapitana

 

Kolejne misje to Headshoty. 

Headshooter I - Strzel 10 headshotów

Headshooter II - 20

Headshooter III - 30

Headshooter IV - 40

Headshooter V - 50

 

Kolejne misje to Plant paczki.

Podkładacz I - Podłóż 1 pake.

Podkładacz II - 2

Podkładacz III - 3

Podkładacz IV - 4

Podkładacz V - 5

 

Tak mało z powodu, że nie zawsze jest mapa de_ , Nie zawsze ty masz pake, jak już masz to przeważnie giniesz xD

 

Kolejne to Rozbrajanie 

Rozbrajacz I ( itd, tyle samo ilości co plant)

 

Kolejna Hosty

Ratownik I - Uratuj 2 hosty

4

6

8

10

 

EDYCJA: 

Zapomniałem o misji z DMG xD

3k

5k

10k

15k

20k

 

 

Jeśli macie jakieś propozycje misje piszcie. Niech będą one fajne i łatwe do wykonania. Zrobi się też misje hard ale to pod koniec. Misje będą się przeplatały i od razu po zrobieniu jednej odpala się kolejna. Na początek Kiler I, Perki I, Heady I, Plant I, Rozbrajanie I, Hosty I, Kiler II itd. Jak jakieś inne wymyślicie to będą również się z tymi przeplatały w ten sam sposób. 

 

Zmieniłbym kolor na Błękitny jeśli chodzi o Info o graczu, tam gdzie są monety, klasa, lvl, itd. 

 

 Zmiane VIPa, Premki i klasy zwykłe będe mógł kontynuować jeśli będę wiedział czy pasuje wam 1 stat za 1 lvl. Jak wspominałem jest to najlepsza opcja za balans.

 

PS. Nie po to się tyle rozpisywałem aby wszystko było odrzucone, serwer kiedyś był spoko ale zszedł na PSY, spróbujmy go odbudować. Pozdrawiam :)

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boteczeq

Nikt o Tobie nie zapomniał, spokojnie :D

Co do misji, jakieś pomysły mamy (nie tak dalekie od Twojego) tylko muszę wreszcie to zapisać w przystępnej formie i wysłać Buźce z zapytaniem czy może to małymi nakładami sił zmienić czy do tego maja/czerwca trzeba jechać prowizorką :(

Plugin na lv jest już wgrany, chociaż jaka konkretna wartość w % jest to nie mam zielonego pojęcia.

Perki w zasadzie z spośród tych, które są obecnie omówiliśmy, a nowe zrobimy niedługo i Twoje propozycje zostaną uwzględnione.

Zrobię edita lub napiszę nowy post później, bo teraz chcę dokończyć pisanie niektórych tematów.

Edytowane przez (Pl)BoBo
Jest to 40% , od max lvl na obecnej mapie .
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę kolejny post, bo chcę oddzielić treści, mam nadzieję, że "góra" przymknie oko :)

Co do Was: przepraszam, że trochę długawo zajmuje mi realizacja tego co mam zrobić i odpowiadanie Wam, ale cóż... sprawy prywatne (lekkie lenistwo też bywa taką sprawą :p)

 

@Shizoo

Zmianom - większym lub mniejszym - muszą ulec wszystkie premki, ponieważ - to są moje doświadczenia - wszystkie znacznie górują nad zwykłymi klasami. Oczywiście górować muszą, ale jakaś walka powinna móc być nawiązana, a jak na razie kiepsko z tym. (Przykłady na żądanie).

@Boteczeq

Myśleliśmy nad Twoją (jeszcze jedna osoba wysunęła taką samą propozycję) propozycją, że jeden level = 1 punkt, ale nie specjalnie nas to przekonało. Nie będę teraz rozpisywał tego matematycznie, ale ogółem ja jestem za tym, żeby gracze tworzyli różne "buildy" w grze, a nie tylko przez x-dziesiąt/set leveli dodawać punkty w hp, ale możesz tutaj/na pw przedstawić argumenty popierające tezę, że będzie lepszy balans. Misje typu zdobądź perk przekażę do realizacji i mam nadzieję, że wejdą w życie :p Tak samo misje zadaj x dmg. Co do perków: wampirze naboje trochę zbyt op, z mniejszą ilością hp za trafienie się zgodzę, a lustrzana zbroja - jest już podobnie działający perk (pancerz noamexowy czy jakoś tak).

Pisałeś coś w temacie o txt na temat niewidzialności - możesz przypomnieć, bo nie mogę znaleźć, a boli mnie głowa?

Osobiście niewidkę widzę tylko w a) perkach b) (ewentualnie) u kapitana na kucaku (patrz propozycje).

 

 

@Wszyscy

Pragnę 

Ogółem popierając się własnym doświadczeniem, tym co pisał Boteczeq oraz z drobnych rozmów z innymi graczami tak opracowaliśmy perki (proszę pamiętać, że hp zmniejszone do 260 <bez klanu>, wolniejszy exp, a kondycja przywrócona do dawnego stanu, zmiany mają na celu zwiększenie szans nowych graczy <by chcieli zostać>, a także sprawić by najważniejszy podczas gry był skill), które są na ten moment na serwerze:

 

 

 

 

 

codperk_Aim.amxx zamiast x dmg dać 5 dmg1

6.8pt;vertical-align:baseline">codperk_awpsnajper.amxx  zostawić

codperk_betonowecialo.amxx       tutaj zmienić stałe 10 sek na 5-8 sek

16.8pt;vertical-align:baseline">codperk_bezlikammo.amxx    zsotawić

codperk_BronMuzulmana.amxx  zamist x dmg +5 dmg

codperk_BronRambo.amxx     zamist x dmg +5 dmg

codperk_butykomandosa.amxx  zostawić

codperk_butyspeedhackera.amxx  Co to jest ? xD

16.8pt;vertical-align:baseline">codperk_BronSzubrawcy.amxx  zamist x dmg +10 dmg

codperk_butyszturmowego.amxx  zmienić nazwę perku na Buty Taktyka 2 skoki oraz 30 kondy |< nie czytaj

codperk_duchkaprala.amxx  zosatwić

codperk_eagleeye.amxx   zostawić

codperk_Einstein.amxx   +25 inta + 10 hp

codperk_eliminatorrozrzutu.amxx  zostawić

codperk_fartstrzelca.amxx 

codperk_Geniusz.amxx  +40 inta

16.8pt;vertical-align:baseline">codperk_Hardcore.amxx  usuń

codperk_HeadShoter.amxx zostawić 1/7

codperk_Heimerdonger.amxx  +10 wytrzymałości + 10 hp oraz +6 dmg

codperk_jumping.amxx zostawić

codperk_kamuflaz.amxx zostawić

codperk_krytycznenaboje.amxx zostawić 1/4 na zadanie 2x dmg

codperk_ksiegaexpa.amxx dostosowac exp 

codperk_ksiegawiedzy.amxx  + 20 do statystyk

codperk_mistrzautokamp.amxx x dmg zminić na +10 dmg

codperk_mistrzdeagle.amxx zostawić

codperk_MocGenerala.amxx 30 kony i 30 wytrzymałości USUŃ16.8pt;vertical-align:baseline">

codperk_modulodrzutowy.amxx zostawić

codperk_morfina.amxx zostawićcodperk_nabojekapitana.amxx

zadajesz 30% dmg więcej 16.8pt;vertical-align:baseline">

codperk_NabojeOslepiajace.amxx zostawić

codperk_nabojepulkownika.amxx zadajesz +5(int) dmg więcej 

codperk_niesmiertelnoscachillesa.amxx usuń

codperk_notatkikapitana.amxx zostawić

codperk_nozkomandosa.amxx WŁĄCZYĆ 

codperk_OczyKatsumoto.amxx x hp zmienic na 35

codperk_ogranicznikrozrzutu.amxx wyrzucic

codperk_palacerekawiczki.amxx unuń

codperk_pancerzneomexowy.amxx zostaw

codperk_PelerynaKucacza.amxx zostaw

codperk_platynowenaboje.amxx 10-15 dmg

codperk_plonacenaboje.amxx zostaw ale zmień nazwę perku na Tajemnica Piromana

codperk_podrecznikszpiega.amxx zostaw

codperk_Pompa.amxx  nwm | zostawic, ale zamiast 1/x dac +5dmg

codperk_PorazajaceNaboje.amxx zostaw

codperk_prawarekarambo.amxx usunac

codperk_PrawdziwyCT.amxx zostaw

codperk_PrawdziwyTT.amxx zostaw

codperk_PredkoscSwiatla.amxx zostaw

codperk_Profesjonalista.amxx zostaw

codperk_Przyciemnioneokulary.amxx usuń

codperk_quaddamage.amxx zostaw

codperk_radartelegrafisty.amxx zostaw

codperk_Scouter.amxx zostaw

codperk_sekretszpiega.amxx zostaw

codperk_skrzydlaarchaniola.amxx usun

codperk_sztukadezorientacji.amxx usuń

codperk_tajemnicaadmirala.amxx x hp na 15 hp oraz magazynek

codperk_tajemnicagenerala.amxx usun

codperk_tajemnicakapitana.amxx szansa od 1/1 do 1/4

codperk_TajemnicaMedyk.amxx osłabić przelicznik inteligencji

codperk_TajemnicaNiesmiertelnosci.amxx usum

codperk_TajemnicaSwat.amxx x dmg na +10 dmg , ponieważ to pistolety , a tylko parę osób będzie umieć tym grać...

codperk_TajemnicaTaktyka.amxx usun

codperk_tytanowenaboje.amxx zostaw

codperk_twardybaniak.amxx zostaw

;codperk_weterannoza.amxx wlaczyc

;codperk_wszechwidzacy.amxx do namysłu

codperk_wyszkoleniesanitarne.amxx zostaw

codperk_wytrenowanyweteran.amxx x hp na 60 i -20kondycji

codperk_zaskoczeniewroga.amxx zostaw

codperk_ZatrutyNaboj.amxx zostaw , ale 1/6 na zatrucie po 3X 5(+INT) DMG

codperk_ZestawPomocniczy.amxx  20 hp , 20 kondy 6 dmg

codperk_ZloteNaboje.amxx  5-10 dmg

codperk_zwinnepalce.amxx usun

 

 

Jeżeli nie będzie się dało dodać misji typu zabij x osób z broni y (np. gaila) to kilka kolejnych perków poleci, bo są zwyczajnie bezużyteczne. Oczywiście macie wolność w dodawaniu propozycji perków, ale proszę o przemyślane propozycje :)

Dalej. Jako że premki powinny ulec zmianie to zrobiłem kilka propozycji (przy wstępnym przedstawianiu Bobo nie zostały przyjęte zbyt entuzjastycznie :D)

 

 

a)      Zwykłe klasy:

i)       Skoczkowi lekko zwiększyć dmg? np. 1.1x dmg

ii)      Nekromancie dac wiecej expa za wskrzeszanie, zwłaszcza za „bezszczeszczenie zwlok” oraz dac szanse na oslepienie?

iii)     Klasa, ma gaila, po upływie 5sekund może teleportowac się na resp wroga, może mieć stroj wroga

iv)     Klasa, bron to dwa shotguny, na 10 sek może stac się niewidzialny, jeśli zacznie strzelac niewidka znika.

v)      Klasa, ma 1-2 sekundy nieśmiertelności aktywowane klawisze, po tym czasie/po ponownym naciśnięciu klasa wybucha zabija zabijając w jakims obszarze (obszar może być zalezny od int)

vi)     Klasa, ma tylko pistole i zwiekszony z nich dmg

vii)   Klasa, ma aug i sg, szansa 1/x na 1-2 sekundowe zamrozenie.

viii)  Famaster – zmniejszona grawitacja

ix)     Obronca – zmiana broni, tez p90?

x)      Klasa, ma szanse na wyrzucenie broni, jaka bron?

xi)     Snajper – większy dmg (Shiko)

 

b)      Premki:

i)       M4, deagle, +20-30hp za killa, ammo za killa, ew. dodatkowy skok

ii)      P90, 1/1-2 z kosy, auto bh, na radarze widzi wrogow, ewentualnie 1-2 rakiety z średnim przelicznikiem

iii)     Ak, modul, 1-2 fleshe, raz na runde może „cofnac” się na swój resp oddzyskujac full/polowe hp lub może odbic pociski (na zasadzie notatek lub pancerza, klasa do raszu)

iv)     Awp 1/1, jeśli się da to brak pistoletu, mniej widoczny na kucaku oraz 1/6he LUB dac deagle i 1/3-4 na natychmiastowego killa przy hs

v)      Famas, gail, 1/x szansa na ukradniecie perka, 1/y na ukradniecie kasy, zmniejszone ceny w sklepiku i/lub wymiana x zlota na z hp lub jak u rambo, szansa na 1.5-2x dmg.

vi)     Ma stroj wroga, m4 i  ak oraz +3-5 dmg z nich

 

 

Proszę o przedstawianie swoich premek (ale jak wyżej, w miarę przemyślanych!).

To w sumie tyle na teraz, bo już mi głowa odpływa.

Pozdrawiam,

Darker

Edytowane przez Darker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o argumentacje 1pkt statów za 1lvl to prosze bardzo. 

-Jeśli tak jak pisałem wyżej będzie 125pkt max do rozdania w życie nie będzie dużej przepaści w hp miedzy 100lvl a np 20. 100lvl da full w hp i będzie miał 200+ hp z klasy a 20 lvl da w hp i będzie miał 120+ klasa. Ja nie widzę tu takiej przepaści. Jeśli premki będą miały 35hp wrodzone to max będzie 260 wedle życzenia. 

-Więcej będzie liczył się skill. Co napewno zadowoli lepszych graczy.

-Łatwiej będzie zbalansować klasy np takie snajpera z którym jest ciężko na ten moment.

-Łatwiej będzie zbalansować perki, z ilością statów w nich albo dmg, wtedy platyny bym obniżył od 15 do 20 dmg, wyrzucił prawą rekę rambo albo przerobił na dmg od inta oraz lekki bonus. 

 

 

Jeśli chodzi o lustrzane będzie odbijało tylko 2 pierwsze pociski. A neomex większość wyrzuca, dodałbym klase z szansą na odbicie, albo zmienił komandosa. Bo on jest tylko dla fun'u, nie ma jak nim grać na dłuższą mete. 

 

Misje - odradzam misje, aby zabijać z podanej broni, ja to na codzie jednym widziałem i jest to bezsens. 

Radzę dodać też misje typu. Zabij 10 kapitanów, zabijanie poszczególnych premek, oczywiście tylko tych bardziej grywalnych, albo dać tylko taką jedną misje z zabiciem kapitanów, bo on zawsze będzie klasą grywalną. 

 

 

Jak chcesz mogę przedstawić nowe klasy jeśli chodzi o moje przeliczenie 1stata za lvl wraz z premkami i nowymi moimi wymysłami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famaster - Famas, glock zadaje 5+int obrażeń z famasa oraz 1/3 na natychmiastowe zabicie w głowe ( 0 15 10 0 )

Goliat - Aug, 2 skok oraz 1/8 na krytyk ( 0 20 0 5 )

Komandos - 50% widoczności, 1/1 z kosy oraz 1/10 na zablokowanie pocisku. Zablokowane otrzymywanie broni z perków. ( 0 20 0 40 )  

Medyk - Posiada 2/3 apteczki, dodatkowe dmg +int z Sg552 ( jakieś 10int 1 dmg) skoro max w int mozna bedzie dać 75 ( 10 20 0 0 )

Narkoman -  AK, Po naładowaniu noża ( 5 sek ) ma 1/3 na zatrucie wrogów. 3 trutki, 10dmg każda 7int=1dmg ( 0 10 10 10 )

Nekromanta - m4 zostaje ale dałbym możliwość wskrzeszania bez żadnych apteczek lecz regeneracje 3hp/1sek ( 0 20 10 0) )

Obrońca - P90 + 20%dmg, redukuje 40% obrażeń. ( 0 20 0 20 )

 

Pyro - bez zmian.

Skoczek - AK, 2 skoki, moduł , +10% do obrażeń ( 0 15 10 0 )

Snajper - AWP, deagle, 125% +int obrażeń z AWP ( 0 20 0 25 )

Strzelec wyborowy - do wyrzucenia, nie mam pomysłu na tą klase, a 2 bronie nie wchodzą w gre. 

Szaleniec - Mp5, bezlik ammo, +20% obrażen w głowe. ( 0 10 0 10) 

Szturmowiec - bez zmian, tylko dodajcie mu to HE jeśli mu nie dodaliście 

Taktyk - zabrałbym jeden skok. 

 

Telegrafista - AK, radar, +5 obrażeń ( 0 15 5 10 )

Teleporter - M4, Nieogranicznone tp co 10 sek, Prosze wgrać plugin, jeśli się zablokujesz odblokowauje Cie samo. ( 0 10 5 0 ) 

Wsparcie ogniowe ( Rakietnik ) - Galil, 3 rakiety 50dmg+int Przelicznik 2int=1dmg od rakiety ( 0 5 10 5 )

Elektryk ( Nowa ) - mp5, 2 błyskawice 60dmg+int 2int=1dmg od błyskawic ( 0 10 0 10 )

Deaglowiec ( Nowa ) - Zadajesz 20dmg+int z deagla Przelicznik 5int=1dmg. ( 0 20 10 20 )

Lewiter ( Nowa ) -  M4, usp 1/6 na wybicie przeciwnika w powietrze. Wtedy zadajesz 50% obrażeń więcej. ( 0 10 10 0 )

Rusher ( Nowa ) - m3 ( ten wolniejszy shotgun ) +50% dmg z niego, nie otrzymuje obrażeń w głowe. ( 0 20 0 30 ) 

 

Szpieg ( Nowa ) - AK, ubranie wroga, 1/5 na resp u przeciwnika. 

Amadeusz ( Nowa ) - Mp5 oraz dmg+int np 6int = 1 dmg ( 0 10 0 10 )

 

 

Premium 

Kapitan - 1/1 z AWP, M4, 1/4 z HE ( 0 20 10 20 )

Critical - AK, deagl, 1/4 na krytyk, ciche kroki. ( 0 25 10 10 ) 

Terminator - M4, ogranicznik rozrzutu, 1/7 na wyrzucenie broni, +20hp za killa ( 0 25 10 5 ) 

Admirał - Famas, +7dmg, magazynek za killa oraz 5hp za celne trafienie, ubranie wroga. ( 0 30 10 5 )

 

Lub jak kto woli, dam to w SS z notatnika. http://screenshot.sh/m2a9HGJRx3kUq

 

Poprawy, uwagi kierować w tym temacie. Lecz mi się wydaje, że wszystko zbalansowane, jeśli już to premki można jakoś mi pomóc :D

 

Można jeszcze zmodyfikować Vipa w ten sposób: 

-Prefix przed nickiem

-Przywitanie gdy wchodzi na serwer

-1.5x większy exp

-2x większy drop monet

-dodatkowy skok

-zestaw granatów

-nożyczki do rozbrajania dla CT

-10hp za killa oraz +15hp za kill w headshota. ( Dzięki temu bonusowi serwer będzie przyjaźniejszy dla "skillowców" )

Ew za jakiś bonus z wyżej wymienionych oprócz ostatniego dać +5 do każdej statystyki. 

 

A zmniejszenie wymagań przy klanie też bezsensu, klan też należy zmienić, jak będziecie chcieli to mogę porobić coś w tym kierunku. 

 

 

Zmniejszenie cen niektórych skinów aby zwykły gracz mógł sobie kupić nawet kilka. Niech ceny nie odstają od siebie. Niech to będzie coś w stylu od 1500 do 2500 max lub od 1000 do 2000 monet. Bo np cena Dlore jest po prostu śmieszna. 

 

 

EDIT DODAŁEM KLAN ORAZ INNE PROPOZYCJE

 

 


Klan

Koszt założenia to 1.5k oraz conajmniej 50lvl ( Będzie wtedy wiele klanów ) 

Ulepszenia

DMG ( 1pkt=1dmg ), 3 ulepsznia, koszt za 1 to 3k ( Nie ma co dawać więcej obrażeń albo mniej monet, jest to mocny bonus )

EXP ( Dodatkowy +X EXP za killa ) 10 Ulepszeń, koszt jednego 1k ( Tu musicie ustalić ile bo to wy wiecie ile jest za killa z twoim poziomem, większym i mniejszym )

HP ( 1pkt=3hp ) , 10 ulepszeń ( łącznie 30 hp z klanu) koszt jednego ulepszenia 1k.

Prefix - koszt 1k

 

Nie ma co rozwijać pojedynczo int wyt i kon bo jest to zbędne, a taki klan VIPów by miał za dużo tego wszytskiego. Reszta monet będzie na różne nowe bonusy lub kupno w sklepie. 

 

Kupowanie perków proszę usunąć ponieważ jakiś VIP lub ktoś kto dużo monet ma to kupuje takie platyny czy coś innego i robi chaos, lepiej będzie zdobyć, każdy wtedy będzie na równo.

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2129/ Mapa na dużo osób ( 20-25 ) Może tyle się wkońcu uzbiera :p
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1803/ Jest to dd2 tylko, że w lustrzanym odbiciu, może kogoś to zaciekawić. 
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1791/ Fajna mapka
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2802/ Mniejsza mapka na jakieś 10-15 osób ( do 20 max )
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2498/ Super mapka, połączenie dd2 z inferno :)
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1691/ Zmienić za ratsa 1337 najlepiej. Ten jest o wiele ciekawszy, albo za rats2 ( jeśli dalej jest )
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/292/ dd2 z nowymi miejscami, też spoko mapka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gamebanana.com/skins/134055 Boom ( Nie musi go być ale na kilku serwach jest chętnie kupowany ) 
http://gamebanana.com/skins/148653 Azure ( Bardzo fajny do AWP, zamienić z którymś z tańszych albo po konsultacjach ze mna :V ) 
http://gamebanana.com/skins/149582 banshee ( Tak samo jak wyżej ) 

A tutaj masz Koski 

http://gamebanana.com/skins/153331 Ultra ( Albo dać go na domyślny albo z małą ceną ) 
http://gamebanana.com/skins/151040 Karambity 
http://gamebanana.com/skins/150876 Guty
http://gamebanana.com/skins/150905 Flipy
http://gamebanana.com/skins/150889 Bayonety ( Najlepszy Marble Fade ) 
http://gamebanana.com/skins/150846 M9 Bagnety

Z zestawów wybierzcie po jednym. 

 

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ EDYTOWANE - SPRAWA PERKÓW I VIPA  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ 

Wywalić: Pisałem wcześniej, dodam do tamtego jeszcze to 

Eagle Eye skoro nie bedzie cichego na serwie. 

 

Poprawka Perków 

1. Beton. Niech bedzie od 5-8 sek ( losowo ).

2. Aim- ogranicznik i 3 zamiast 8 dmg.

3. Duch kaprala, ponowne klikniecie to wyłączenie ducha.

4. MP5 master - dostajesz mp5 i 8dmg z niego. 

5. Prawdziwy Ct ( M4 PowerFuLa ) , m4 +5 dmg oraz skin golden.

6. Prawdziwy TT ( AK Darkera ) ak +5dmg oraz skin golden. 

7. Magiczne buty - zabrałbym kondycje, no bo po co jest moduł w nim.

8. Naboje Kapitana +30% dmg więcej. 

9. Peleryna Kucacza - zwiększyć widoczność.

10. Kamuflaż - Zwiększyć próg widoczności czyli zamiast od chyba 50 do 100 to dać od 70 do 110. 

 

 

Nowe perki

Wampirze naboje -  od 4 do +7hp za celne trafienie

Lustrzany pancerz - Odbija 2 pierwsze pociski ( odbija a nie blokuje jak notki ) 

Dystansowe naboje - Im dalej znajdujesz się przeciwnika tym po więcej bijesz ( +2-4 dmg/200 jednostek ) 

Naboje Lewitera - masz 1/8 na wybicie przeciwnika w powietrze, zadajesz wtedy 2x większe dmg. 

Szał - poniżej 50 hp zadajesz 3x większe dmg. 

Bogacz - + 2-5 monet za runde. ( Dla graczy mniej zabijających ) 

Magnat - + 2-4 monet za killa. ( Dla killerów ) 

HS Killer - 1/1 - 1/3 na natychmiastowe zabicie w głowe. 

Flara - 1/1 z HE. 

Skafander redukcyjny - redukujesz 6-10 obrażen. ( Działa też na AWP 1/1 ) 

Mołotow - Dostajesz mołotowa. 

Naboje Ninji - Dostajesz 25% - 35% HP z zadanych obrażeń. 

 

POPRAWKA PERKÓW KTÓRE DAJĄ STATYSTYKI. 

Einstein - 20int i hp oraz 5dmg. 

Geniusz ( Umysł BoBo ) +40int. 

Księga wiedzy - +15 do każdej statyski. 

Heimerdonger - 15hp i wytrzymałości oraz 5dmg. 

Moc generała - 30 wyt i kondycji. 

Wytrenowany weteran - Dostajesz 50hp ale tracisz 10 kondycji. 

Oczy Katsumoto - 30hp, podwójny skok oraz 1/3 na odrodzenie. 

Tajemnica Admirała - 20hp oraz magazynek za fraga. 

Tajemnica Kapitana - Dostajesz AWP 1/2 - 1/4 oraz 20kondycji. 

Tajemnica Medyka - 20hp oraz 2 apteczki. 

Zestaw pomocniczy - 20 hp, 20 kondycji oraz 5 dmg. 

Buty Komandosa - +35kondycji. 

 

SPRAWA NABOI DAJĄCYCH DMG

Złote naboje - 10 - 20 dmg

Prawa Ręka Rambo - 20dmg

Platyny - 15 - 30dmg

Zmieniłbym to w ten sposób. 

Złote naboje - +10dmg 

PRR - +5dmg oraz ignorują wytrzymałość wroga.

A Platyny przeniesiemy do VIP

 

PERKI VIP ( BOBO PROSIŁ )  

Platynowe Naboje ( VIP ) -  +15-20dmg. 

Wytrenowany Żołnierz (VIP) - Dostajesz 50 hp oraz 30 wytrzymałości. 

Moc Bestii (VIP) - +5-8dmg, 20hp i 20 kondycji. 

Peleryna Pottera (VIP) - Gdy stoisz w miejscu masz widoczność 40/255. 

Zawodowy Rusher ( VIP ) - 1/3-1/4 na zabicie z M3.

Tyle z perków VIP ode mnie. Więcej chyba nie ma sensu. 

 

VIP

-Prefix przed nickiem
-Przywitanie gdy wchodzi na serwer
-1.5x większy exp
-2x większy drop monet
-zestaw granatów
-dodatkowy skok
-+10hp za killa oraz +15hp za kill w headshota. ( Dzięki temu bonusowi serwer będzie przyjaźniejszy dla "skillowców" )
-Dostęp do perków VIP
 

CZAS HE ZMNIEJSZYĆ Z 15 NA 8/10 SEK. 

Nowa klasa premium 

Generał - Mp5 + 5dmg,  odbicie 1/8, He 100+int dmg. ( 0 20 10 20 )

Myślę, że klasa będzie spoko, widziałem Premki z He+int i nawet fajnie się to sprawdza, niby denerwujące ale, żeby zabijał na hita z HE potrzebuje dużego lvl aby rozdać pkt w int, jak nie będzie wam pasowało to jakoś wspólnymi siłami poprawimy :p

Oraz poprawka klasy Pyro 

Pyro - M4, 1/7 na podpalenie, posiada molotowa. ( 0 10 10 5 ) 

Stąd perk Mołotow :)

 

Edytowane przez BoteczeQ
Na prośbę Bobo i aby nie wyrwać warna za SPAM xD
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym abyście w dziale CoD 350 poprawili wszystkie podbite tematy, w których zawarte są kody. Wraz z wejściem nowego stylu forum owe komendy zepsuły wygląd niektórych tematów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proponuję otwarcie changelogu w którym zawarte będą zmiany/postępy w sprawie rozwoju serwera. Chcę obserwować poczynania, które rozpoczęły się bodajże jeszcze w 2016 roku.
Ponadto, chciałbym aby aktywność adminów była sprawdzana w kolejnych miesiącach 2017 roku, nie tylko w styczniu i lutym.

Jako iż to temat spraw serwera, chciałbym aby w końcu zajęto się tym serwerem bo głupio ciągle mam nadzieję, że wróci na tory. Z tego co wiem, Darker pożegnał się z siecią więc nie wiem dlaczego ma jeszcze tą rangę. PODKREŚLAM - nie wiemy nic o tym, czy ktoś w ogóle zajmuje się serwerem - ostatnia odpowiedź w tym temacie ze stron opieki serwera jest z 9 marca, gdzie mamy już za kilka dni maj...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, James0v napisał:

Proponuję otwarcie changelogu w którym zawarte będą zmiany/postępy w sprawie rozwoju serwera. Chcę obserwować poczynania, które rozpoczęły się bodajże jeszcze w 2016 roku.
Ponadto, chciałbym aby aktywność adminów była sprawdzana w kolejnych miesiącach 2017 roku, nie tylko w styczniu i lutym.

Jako iż to temat spraw serwera, chciałbym aby w końcu zajęto się tym serwerem bo głupio ciągle mam nadzieję, że wróci na tory. Z tego co wiem, Darker pożegnał się z siecią więc nie wiem dlaczego ma jeszcze tą rangę. PODKREŚLAM - nie wiemy nic o tym, czy ktoś w ogóle zajmuje się serwerem - ostatnia odpowiedź w tym temacie ze stron opieki serwera jest z 9 marca, gdzie mamy już za kilka dni maj...

Ja osobiście pomagam BoBo z serwerem, już we wtorek ( tak słyszałem od Bobo ) będziemy testować z Karolem nowe premki. Reszta zmian, które miały wejść, wejdą razem z nowymi premkami, czyli nowe zwykłe klasy oraz zmiana tych co już są, nowe perki oraz też poprawka niektórych, nowe RS, nowe skiny, nowy sklep, nowy VIP itd. A changelogiem to raczej powinnien zająć się Bobo, ale to dopiero po zmiana moim zdaniem. Co do aktywności adminów to masz racje, powinna być sprawdzana w każdym miesiącu co każdy tydzień ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd Ci co odwiedzają forum byli świadomi tego, że testowanie klas odbędzie się we wtorek - https://forum.cs-classic.pl/profile/19507-plbobo/?status=21058&type=status

Miałbym pytanie, o którym wtorku jest mowa? Wyjdzie, że jestem zły, bo wtrącam się w coś o czym nie mam pojęcia, ale jak mam mieć pojęcie skoro o niczym nie jesteśmy informowani - skoro mają być diametralne zmiany to przydałoby się robić jakieś zapowiedzi, zbierać tych graczy żeby przyjemnie ruszyć, żeby w ogóle było z kim ruszyć.

Jeżeli jest tak jak mówisz, tyle pracy do zrobienie, to jest to dobra okazja do informowania typu "słuchajcie, właśnie zrobiliśmy *to i to*, zostało nam jeszcze *to i to*", im wcześniej tym więcej da się złapać użytkowników.

Narzucam się fakt, ale kiedy chcę pograć w cs'a nie zostaje mi żaden inny serwer jak DD2. Od razu podkreślę, że wymówka typu: CS 1.6 upada jest słabym argumentem a dowodem są na to inne wypełnione po brzegi serwery 1.6, trzeba mieć na to po prostu plan.

Edytowane przez James0v
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już z tym do BoBo a nie do mnie, bo to on tutaj powinnien to robić, a co do Darkera to nie wiem czy on tu dalej jest. Jeśli nie to zabierzcie mu tą range.

Oczywiście, że jest plan, ale nikt prawie nie został o nim powiadomiony. Wkrótce będą widoczne efekty ( mam nadzieje ). 

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , co do organizacji pracy na forum - pisania , proszenia , dziękowania , informowania . Już to przerabiałem i parę osób miało ochotę się wypisać , przy coraz częstszych pytaniach - aby gracze/admini mieli "wpływ/zdanie" na serwer . Otrzymałem łącznie może 10 odpowiedzi . Dlatego , jak to napisałeś Tomek już nie pamiętam dokładnie ale coś jak , że z forum nic nie wyciągniesz zacznij działać (myślę Tu o pracy z Karolem , Darkerem i chętnymi jak Boteq) . Oczywiście tak zgadzam się , że trzeba informować w changelog'u zostanie on spisany , a tematy o mapach uzupełnione , co do Darkera z tego co Ja wiem posiada On tą rangę i mi nadal pomaga .  Jeżeli mówimy o aktywności Adminów , przerabiałem je ze skutkiem "natychmiastowym" bez czekania , aż łaskawie odpiszą na forum . Temat o Ekipie Cod 350 został zaktualizowany . 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak.

- Nowe klasy, nawet fajne, ale Lewiter ma 2x albo więcej dmg w powietrzu, albo zmiejszyc szanse albo dmg, wyrzuca w powietrze swoich. 

- Elektryk, dlaczego ma galila? Lepsza była by mp5. 

- Lucky Luke, aż 2.5x? Rozumiem, że to pistol ale dostaje po 50/60. A w głowe jakieś 200. 

- Sprinter, serio? Odzyskanie magazynku w krowie która ma 100 xD

- Rusher, chora umiejętność, w poźniejszym etapie gry będzie bardziej dokuczało niż teraz.

- I teraz największa atrakcja, klasy premium miały być NOWE, a są wszystkie te same, lekko zmienione. Cichego miało nie być. Zeusa tak samo ( nikt go nie kupuje ). Porównajcie sobie Rambo i Terminatora, terminator już jest bardzo mocno przesadzony w stosunku do rambo. A jeśli chcecie te 2 bronie w premkach to chociaż dajcie Kapitanowi mp5 zamiast tego deagla. Gdzie jest nowy Rambo, termi albo np Admirał? Najśmieszniejsze jest to, że na początku gdzie snajper ma kazdego na strzala jest lepszy od Kapitana, proponuje zabrać snajperowi tmp i zwiększyć kondycje. 

Nie zostały tknięte skiny, to po co ja podawałem to wszystko, czy to w temacie czy na pw. 

Misje tak samo nie ruszone. 

Sklepik też miał zostać zmieniony, bonusy na mape - statystyki badz dodatkowe skoki. 

 

Propozycja dla klas. 

- Snajper, obniżyć dmg, zabrać tmp, zwiększyć kondycje. 

- Komandos - Zwiększyć kondycje do np 100 oraz dodać mu 2 skoki. Komandos ze skokami fajnie działa a nie bh, którym wiele graczy nie umie sterować oraz trudno jest zabić gdy jest kilka osob do zabicia. 

 Narazie to na tyle, jeśli mi się coś przypomni to napisze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BoteczeQ napisał:

A więc tak.

- Nowe klasy, nawet fajne, ale Lewiter ma 2x albo więcej dmg w powietrzu, albo zmiejszyc szanse albo dmg, wyrzuca w powietrze swoich. / Staramy się naprawić te bugi ;d 

- Elektryk, dlaczego ma galila? Lepsza była by mp5. / zostaje Gail

- Lucky Luke, aż 2.5x? Rozumiem, że to pistol ale dostaje po 50/60. A w głowe jakieś 200. / Dzięki , za info zmieni się . 

- Sprinter, serio? Odzyskanie magazynku w krowie która ma 100 xD / Co proponujesz ? 

- Rusher, chora umiejętność, w poźniejszym etapie gry będzie bardziej dokuczało niż teraz. / 

- I teraz największa atrakcja, klasy premium miały być NOWE, a są wszystkie te same, lekko zmienione. Cichego miało nie być. Zeusa tak samo ( nikt go nie kupuje ). Porównajcie sobie Rambo i Terminatora, terminator już jest bardzo mocno przesadzony w stosunku do rambo. A jeśli chcecie te 2 bronie w premkach to chociaż dajcie Kapitanowi mp5 zamiast tego deagla. Gdzie jest nowy Rambo, termi albo np Admirał? Najśmieszniejsze jest to, że na początku gdzie snajper ma kazdego na strzala jest lepszy od Kapitana, proponuje zabrać snajperowi tmp i zwiększyć kondycje. / A teraz największe zaskoczenie jeszcze nie zostały wprowadzone zmiany premek ;d 

Nie zostały tknięte skiny, to po co ja podawałem to wszystko, czy to w temacie czy na pw. / Nie przejmuj się mam paczkę zrobioną i to wszystko wykorzystamy .

Misje tak samo nie ruszone. / To samo ponieważ pisanie .sma na misje zajmuje dużo czasu , a mamy prawie koniec szkoły (poprawki itd) .

Sklepik też miał zostać zmieniony, bonusy na mape - statystyki badz dodatkowe skoki. / Zastanawiam się nad tymi wszystkimi opcjami . ( Już mam jakieś opcje jak to bd wyglądać) :D 

 

Propozycja dla klas. 

- Snajper, obniżyć dmg, zabrać tmp, zwiększyć kondycje. / Jakie dmg proponujesz , w zależności od punktu ciała ? Bo zmniejszyć dmg to zbyt ogólnie , ponieważ raz chcecie zwiększyć , a teraz zmniejszyć .. co do tmp mogę przystać na tą opcję z większą kondycję . 

- Komandos - Zwiększyć kondycje do np 100 oraz dodać mu 2 skoki. Komandos ze skokami fajnie działa a nie bh, którym wiele graczy nie umie sterować oraz trudno jest zabić gdy jest kilka osob do zabicia. / 2 skoki są jak masz Vipa . Kondycja zostanie poprawiona . 

 Narazie to na tyle, jeśli mi się coś przypomni to napisze. 

 

Edytowane przez (Pl)BoBo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter, może mp5? W zamian za szaleńca, myślę, że to będzie fajna zmiana oraz fajna klasa ;d

Jak nie było zmian w premkach? terminator mial m4, ak i dodatkowe obrazenia od int, a teraz ma m4, ak, deagla 30% wiecej obrazen, 1/9 na wyrzucenie broni i 10hp za killa. Kapitan ma takie zmiany jak omawialiśmy, czyli awp 1/1, He 1/4 i deagla 1/7. 

 

Snajper ma teraz 190 dmg +int, ja proponuje 180 i zwiększyć kondycje np do zera. 

Dla komandosa można dodać chociaż 1 skok aby miał lepszy unik a nie podbiega ci pod twarz a i tak dostaje mase dmg. No i zwiększenie kondycji też będzie spoko. 

Jeszcze nowe RS ale to też już chyba masz, no nic, tylko czekać aż wszytsko już będzie na serwie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co się dzieje w tym momencie, kilka ( wyjdaje mi się ) perków ma jakąś niewidke, Darker był na serwerze wtedy i mnie nie widział jak grałem Lewiterem ze złotymi nabojami, ale na kolejnej mapie koleś miał Taktyka i pompe, no i też był niewidzialny. Być może jest to spowodowane klasą Rusher gdzie można włączyć niewidke, ale to jest tylko przypuszczenie. 

 

PS. Taktykowi brakuje 2 skoku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BoteczeQ napisał:

Nie mam pojęcia co się dzieje w tym momencie, kilka ( wyjdaje mi się ) perków ma jakąś niewidke, Darker był na serwerze wtedy i mnie nie widział jak grałem Lewiterem ze złotymi nabojami, ale na kolejnej mapie koleś miał Taktyka i pompe, no i też był niewidzialny. Być może jest to spowodowane klasą Rusher gdzie można włączyć niewidke, ale to jest tylko przypuszczenie. 

 

PS. Taktykowi brakuje 2 skoku. 

Z tymi niewidkami , nie mamy pojęcia co się dzieje być może jest to spowodowanie tymi nabojami lub Rusherem , ale nie jesteśmy pewni . Taktykowi został zabrany 2 skok z racji że ma odporność na HE , oraz ciche kroki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paczek po fragu powinno lecieć max 20/30 hp jeżeli już ma to wypaść, nie wiem jaki jest limit ale mi wskoczyło aż 80+ więc to trochę zbyt dużo.

Nie wspomnę już o dodatku, którego ktoś prawdopodobnie nie przemyślał - mianowicie, +10% expa dla graczy ze steamem. Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, James0v napisał:

Z paczek po fragu powinno lecieć max 20/30 hp jeżeli już ma to wypaść, nie wiem jaki jest limit ale mi wskoczyło aż 80+ więc to trochę zbyt dużo.

Nie wspomnę już o dodatku, którego ktoś prawdopodobnie nie przemyślał - mianowicie, +10% expa dla graczy ze steamem. Bez przesady.

Z tego co pamiętam to te paczki jeszcze Ty dawałeś - apropo tego poszukuje modeli paczek takich skrzynek proszę o linki :D . Co do 10% dla steam myślę , że to jest okey w porównaniu do non-steam ;d . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, (Pl)BoBo napisał:

Z tego co pamiętam to te paczki jeszcze Ty dawałeś - apropo tego poszukuje modeli paczek takich skrzynek proszę o linki :D . Co do 10% dla steam myślę , że to jest okey w porównaniu do non-steam ;d . 

Z tego co pamiętam, to CoD za mojego czasu był wypełniony po brzegi więc proszę, nie wypominaj tego, że za mojego czasu to było, bo kiedyś pasowało, w tym momencie absolutnie nie. Ja tam dalej uważam, że nie jest ok +10 dla steam, ale już nie będę się o to kłócić, w końcu i tak tu nie gram.
Dorzucę jeszcze propozycję, żeby nie było, że krytykuję, spinam czy coś... Usuńcie z serwera spadochrony i dajcie je dla VIPów, może wtedy zyska na większej wartości niż dotychczas.

Edytowane przez James0v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ymmm, problem z tym, że przy obecnej popularności lewitera zrobienie, że spadochron będzie tylko dla vip, nie tyle zwiększy się do częstości jego kupowania, a zirytuje jeszcze bardziej graczy. Zastanowimy się nad tym po poprawkach z tymi klasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pisz tak jakbyś się spinał , bo mnie to denerwuje tym bardziej nie będę dyskutował na temat jak Ty widziałeś , a jak było . A z tym spadochronem myślę że to jak jest Ffa nie sprawdzi się na Cod , jest to drobnostka jeżeli za takie drobnostki wymagamy pieniędzy to co później xD . Btw popieram Darkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności