Skocz do zawartości

Odwołanie do warna - Umciaak *


Umciaak *

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Umciaak *

Powód warna:Spamowanie

Odniesienie: Uznaję warna za niesłusznego. Ja nie chciałem w żaden sposób obrazić ChokoSpoko dodałem jedynie komentarz pod jej statusem, jeżeli nie życzyła SB abym ktoś tego nie robił mogła zablokować status. Bo w regulaminie forum nie ma żadnego punktu który mi zabrania tego :foch: . Jeżeli Karolu masz jakieś dziwne podteksty tego słowa, mam za to zostać ukarany? Bo nie uważam wypowiadanie się w czyimś statusie za spam.

 

 

Nie pozdrawiam.

 

 

@Edit.

Proszę o przeniesienie tematu.

Edytowane przez Umciaak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dalej uważasz, że zrobiłeś to przypadkiem?
Ona nie musi blokować sobie statusu, mogła usunąć Twoją wiadomość, zostało to zrobione, a Ty ponownie go dodałeś.

Zgłosiła mi to na PW, oto pierwszy SS, który dostałem

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1459183231__2222.jpg

Wtedy nie dałem Ci warna, po kilku minutach ZNOWU dodajesz to samo

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1459183586__3333.jpg

 

Chcesz się dalej ze mną bawić i robić ze mnie idiotę? Odszedłeś z tej sieci, a próbujesz robić jakieś dziwne nagonki pod wpływem innej osoby. Ja wiem, że niektórzy z Was lubią jak się wami manipuluje, pokazujecie to tak dobitnie, że aż kuje to w oczy, ale nie będę pozwalał na to by ktoś w taki sposób zachowywał się na TYM FORUM. 

 

Próbowałem znaleźć ten film w google, ale nie mogłem? Te dwa filmy nie istnieją, może opowiesz coś więcej, a może to Twoja własna produkcja, która niedługo ujrzy światło dzienne?

Tak czy siak, specjalnie dla Ciebie wstawiam dowody Twojego jakże "uczciwego" i regulaminowego podejścia do sprawy.

 

Paweł zamknął temat, bo chodziło o skargę na mnie, a więc POWINNA BYĆ ona załatwiana ze mną na PW - to tłumaczy Twoją skargę na Pawła.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności