Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] Marina.


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: Prawie 720h

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Niestety nie

Dział który najbardziej ci odpowiada: Cały kącik redaktorski
Dlaczego akurat Ty?: Piszę to podanie dlatego, ponieważ myślę, że dam radę na tym stanowisku. Dużo osób mi napisało, że mało mnie na forum, dlatego chciałabym bardziej włączyć się w życie forum. Interesuję się kącikiem redaktorski, z ortografią i interpunkcją nie ma u mnie najmniejszego problemu, choć czasami przesadzam z przecinkami :P Myślę, że pomogę obecnym redaktorom i sprawdzę się na tym stanowisku.

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Chciałabym po prostu trochę urozmaicić życie kącika redaktorskiego tym bardziej, że jak sądzi moja polonistka, mam talent do pisania. Lubie pisać rozprawki, opowiadania i tak dalej, więc myślę, że to przyda się na tym stanowisku.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:
-Ortografia
-Jeżeli ma talent do pisania to jak najbardziej się przyda
-Jeżeli opiekowałaby się działami do stopnia wznowienia ich działalności, np: Przepisy, Pisanie naszą pasją.
-Brak doświadczenia nie przeszkodzi, mogę jej pomóc jeżeli chodzi o moderacje itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na tak, gdyby nie jeden szkopuł - Ciebie tam nie ma. Żeby zostać redaktorem, najpierw trzeba by się wykazać, powrzucać jakieś recenzje czy coś - to samo w przypadku grafików.

 

Zapotrzebowanie na ludzi jest - nie ukrywam, ale branie w ciemno kogo popadnie, dodatkowo osoby, które kompletnie nic nie zaprezentowały? Zdecydowanie nie podoba mi się takie podejście.

 

Na tą chwilę, ja jestem na nie. Pokaż się w dziale, wrzuć cokolwiek (nie narzucam działu ani tematu), a wtedy to przemyślę i pewnie zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Cię nie znam i nie lubię wypowiadać się w podaniach osób mi nieznanych, ale chcesz pomóc redaktorom, więc się wypowiem. Jak już wspomniałem - nie znam Cię, nie wiem jaka jesteś i jaka będziesz mając tę rangę, ale tak czy inaczej przyda się pomoc. Podanie moim zdaniem nie jest mocne - dowiedziałem się jedynie, że brakuje Cię na forum i radzisz sobie z tworzeniem mądrych, logicznych zdań (chociaż w sumie tego po tym podaniu nie widać, bo napisałaś coś co każdy pisze). Odnośnie tego, że chcesz się zająć całym kącikiem - rozumiem, że chcesz pomóc z każdym poddziałem, ale to się w praktyce nie sprawdzi, braknie Ci czasu, a potem jeszcze chęci i nawet  dobrym operowaniem językiem polskim będzie Ci ciężko ogarnąć to, co Kącik Redaktorski zawiera. Oczywiście nie twierdzę, że nie dałabyś rady, ale po prostu ostrzegam, że nie jest łatwo. W sumie to tyle mogę ocenić po tym podaniu, wymagania spełniasz, cieszę się. 

 

Reasumując, chciałbym Cię widzieć w roli redaktora i mam nadzieję, że to co będziesz dodawać w kąciku będzie bardziej rozbudowane niż te podanie. No i przyda się osoba, która potrafi coś po naszym języku mądrego napisać. Jestem za daniem szansy.

 

Powodzenia :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak! :D

+ bardzo komunikatywna

+ kreatywna, więc można spodziewać się nowych rzeczy w kąciku redaktorskim

+ ortografia, znajomość gramatyki

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jestem na nie.

Dopóki nie zobaczę żadnej twojej recenzji, lub innej pracy w dziale "kącik redaktorski", to będę na nie, uważam a żeby starać się o jakąś rangę na forum trzeba coś sobą wcześniej zaprezentować lub chociaż podanie ładnie rozpisać, czego nie widzę, ani tam, ani tu. 

Wymagania spełniasz, lecz te wymagania są takie błahe, że nie ma z tym problemu. 

Finalnie podkreślę, że nie przypominam sobie abyś była w posiadaniu jakiejś znaczącej rangi na forum, toteż nie mam większego poparcia dla osób, które nic na forum sobą nie zaprezentowały, w sensie swojej "przydatności". Stąd też, będąc trochę czasu na forum i widząc, że niektórzy poprzednicy będący w podobnej sytuacji co ty tracili swoje rangi, z braku aktywności/zainteresowania działem, będę wciąż utrzymywał iż jestem na nie.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka decyzja nie powiem. 

Nie znam Cię za dobrze, jednak Twoje podanie mnie w jakiś sposób przekonuję. Tylko zastanawia mnie fakt, czy pogodzisz w danym momencie koniec roku szkolnego, a za razem koniec gimnazjum z obowiązkami redaktora.

Z drugiej strony jest zapotrzebowanie na redaktorów więc jestem na tak. Mam nadzieje, że odnajdziesz się na tej posadzie.

W razie czego służę pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności