Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PODANIE] ToXyn


ToXyn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:ToXyn
2. Imię:Bartek
3. Wiek: 14 (w październiku będę miał 15)
4. Znajomość AMX (1-10):  6,5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Vip + Premium
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/ToXyn/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Nie
9. Parę słów o sobie **: Witam :D mam 14 lat na imię mam Bartek. Jestem fanem piłki nożnej, na boisku gram najczęściej na pozycji lewo skrzydłowego :). Jestem też fanem Cs'a. Counter Strike pełni dla mnie formę rozrywki po ciężkim dniu nauki o tym jak się liczy tlenki azotu :V (raczej w przyszłości nie będę liczył ile mam tlenków azotu w pokoju xD). Moja słaba aktywność na forum wynika z tego iż ostatnio nie siedzę na internecie bardziej na servie lub idę na dwór i kopię piłkę o garaż :P
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Administratorem chciałbym zostać dla tego gdyż ostatnio admini rzadko się udzielają oraz rzadko przebywają na servie w godzinach po południowych, bardziej w wieczornych. Poza tym przydał by się kolejny Strażnik (Teksasu) Pokoju :P
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h+
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 6:00 - 7:00(rzadko)  po południu 15:00 - 17:30. Weekendy tak samo :)
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż napiszesz te podanie.

Po napisaniu poprzedniego podania, kiedy zobaczyłem Cie na serwerze byłem oburzony tym, że pisałeś podanie po nieprzyjęciu "Wychodziłeś poza strefe tt, skracałeś, przedłużałeś, wyzywałeś( Nie miałem jak zrobić demka lub ss;ów ponieważ byłem na ns gdzie nic mi się nie zapisuje, a jak wszedłem na steam to serwer był pełny tak jak zawsze -,-). Nie mam nic do Ciebie, lecz wtedy pomyślałem, że jak będziesz składał ponownie podanie to mam już odpowiedz, tak może to nie było wczoraj czy tydzień temu tylko z 1,5 tygodni przed resetem. Jestem na nie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba aktywność na forum (forum też jest ważne na swój sposób i musisz być na bierząco)
GT również jest słabe poniżej średniej normy bym to tak ujął.
Mhmmmm raczej rzadko się zdarza, że admina nie ma na serwerze (chyba, że jestem jedynym adminem a nie jestem) bo gram 4-9h dziennie zaczynając od 9-10 :D

Popraw aktywność na forum bo póki co jesteś bo musisz na serwerze co widać, że poprostu bywasz. Minimum 150minut utrzymaj częściej.

Będę za większością +/-

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wiek

-nie mialeś adma nigdy więc raczej nie znasz amx / ale to się da nauczyć

-forum

+mikrofon

+składka 

+gt

 

Jestem za okresem próbnym choć prawie zawsze są admini 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za okresem próbnym:

- Składka

- Mikrofon

- Punkt 9 bardzo dobrze rozwinięty, 10 słabiej

 

 

ostatnio admini rzadko się udzielają

Nie zgodzę się z Tobą. Od czasu resetu aktywność administracji wzrosła, przynajmniej u niektórych.

- GT

 

AMXBans - ostatni ban [21.03.2016]. Startując na administratora musisz znać regulamin, inaczej możesz pomarzyć o zostaniu "Strażnikiem Pokoju".

Aktywność na forum jest tak samo ważna jak aktywność na serwerze - do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak bardzo dobrze dogaduje sie z graczami, można sobie z nim pogadać xD.

A poza tym:

+ilość godzin które możesz poświęcić na serwerze.

+mikro

+- Amx

Jak już wcześniej mówiłem jestem na tak. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności