Skocz do zawartości

Zamknięcie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Z dniem dzisiejszym serwer zostaje zamknięty. Powodem tego jest fakt, iż od ponad roku aktywność na tym serwerze jest dość słaba, nic się w tym kierunku nie zmienia.

 

Dziękuje wszystkim, którzy w jakiś sposob przyczynili sie do tego by poprawić ten serwer.

Osoby, które miały aktywne usługi, proszę o kontakt na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w jakikolwiek sposób nikt nie był w stanie odgadnąć co jest powodem tak małej aktywności na serwerze.
Zamknięcie serwera będzie skutkowało jakimś innym modem czy to jest całkiem serwer w plecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w jakikolwiek sposób nikt nie był w stanie odgadnąć co jest powodem tak małej aktywności na serwerze.

Zamknięcie serwera będzie skutkowało jakimś innym modem czy to jest całkiem serwer w plecy?

" nie planuje nic robić, ostatni miesiąc wypadl mizernie i musialem kombinować" ~ Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD 201 był wcześniej CoD 45001, na którym bardzo często grałem. Z czasem serwer tracił graczy i został przekształcony w 201. Zmiana też nic nie dała i serwer zostanie zamknięty. Dziękuje Ci @-_- za szansę bycia opiekunem. Ten serwer będę wspominał zawsze....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie grałem na 45k1 i nie wie jaka była tam sytuacja, ale gdy zacząłem na 201 grać, to sytuacja nie była jeszcze aż tak słaba jak ostatnio. Był to serwer, na którym chętnie grałem. Dziękuje @-_-, że dałeś mi szansę bycia opiekunem. Podobnie jak @PumasS, będę ten serwer wspominał zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer na prawdę wiele mnie nauczył i bardzo bardzo dużo miłego mnie spotkało, najbardziej cieszę się z tego, że mogłem współpracować z takimi ludźmi jak KropkA, Chińczyk. Na prawdę bardzo szkoda mi tego serwera, w końcu trochę nim byłem.

Dziękuję -_- za ponowne danie mi szansy, po moim odejściu.

Dziękuję wszystkim, z którymi współpracowałem.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności