Jump to content
Sign in to follow this  
Discus

Gratulacje

Recommended Posts

Witam. 
Chciałbym pogratulować administracji ts. Bardzo dobrze i szybko wykonują swoje obowiązki.
Są mili i bardzo pomocni. Na wszystkie rodzaje starają się pomóc użytkownikom,gratuluję i dziękuję za sumienną i rzetelną pracę,

poczucie zaangażowania i zdyscyplinowania,oraz wzorowe wypełnianie obowiązków które pełniom.
Administracja:
Hames
Pynia

Z wyrazami szacunku:
Discus

Edited by Discus
  • Like 7

Mógłbys trochę pohamować się z tym nabijaniem bezsensownych postów?

Jak dla mnie zbędny post. :)

Ale jak dla mnie to bezsensowe nabijanie postów. :) To że mu pomogliście to jest jakaś ceremonia czy co że trzeba odrazu pisac na forum? :) Nie.

Edited by Pawel.?
To może zacznijmy od początku. Po pierwsze opcja "edytuj" dla Ciebie. Po drugie, nie widzę nic złego w tym temacie, więc on zostaje, natomiast Ty powstrzymaj się przed postami tego typu.

Tak ja twój post Ronaldo... Chciał pochwalić administratorów za coś i dobrze. Potrzebował pomocy i mu pomogliśmy i postanowił nam się odwdzieczyć pisząc ten post 

@gemciu o boze chciałem napisać tak jak twój post... XDDDD boże jak wyszło xD

Edited by Hames

Dołączam się do pochwały, tylko hames musi popracować nad żartami :v 

Ale jak dla mnie to bezsensowe nabijanie postów. :) To że mu pomogliście to jest jakaś ceremonia czy co że trzeba odrazu pisac na forum? :) Nie.

Kolega poprostu dziękuje za pomoc, to czy jest to nabijanie postów osądzi administracja a nie ty.

• Like 1

O, bardzo się ciesze, ze mogłam pomoc i polecam się na przyszłość! Dzięki za mile słowa :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines