Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina Reniaa - powrot


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Reniaa

2. Imię: Renata , kazdy mowi Renia i niech tak zostanie :P

3. Wiek: 20 latek, ale juz coraz blizej do hot 21 :D

4. Znajomość AMX (1-10):  9/10 :)

5. Sprawny i działający mikrofon: Nadal nie, ale mam nadzieje , ze juz blizej niz dalej do posiadania go :D

6. Składka (tak/nie): Oczywiscie, ze tak :)


8. Parę słów o sobie **: Wszyscy mnie juz doskonale znacie :D. Wiecie , ze potrafie byc wredna, niemiła , nerwowa , ale wiele osób potrafi mnie zrozumiec i się ze  mna dogadac :). Wiadomo , kobieta zmienna jest .! :D CO by tu napisac... hm.. Mam na imie Renia, jestem ze Szczercowa i mam prawie osmiomiesiecznego synka :D. Status zwiazku : zareczona takze PAnowie zero podrywania :D hahaha zarcik xd Jak to Kenyss napisal że jestem szalona, a to , ze gram szalencem   do mnie pasuje :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Slaba aktywnosc obecnych adminow, pelno odpalow, rosyjskich reklam doprowadza do tego, ze mnie nerwica bierze i kawa od ktorej jestem uzalezniona mi nie pomaga xd. MAm sentyment do tego serwera i nie chce, zeby "odpaly" utrudnialy innym graczom gre, a zalezy mi takze na milej atmosferze na serwerze :).

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: KAzda wolna chwila gdy maly spi oraz gdy sie nie ucze do egzaminow. 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak jak wyzej pisalam, kazda wolna chwila od naukki i w momentach gdy maly robi sobie drzemke. 

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Okolo dwoch trzech lat :P

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Pewnie, ze tak :)

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na nie, jak ktoś strzela fochy kiedy przyjmowani są inni admini to powinien być w swoim postanowieniu konsekwentny. Szantaż emocjonalny opiekunów się nie udał to teraz chcesz wrócić? Poza tym zapamiętałem, że często ulegała emocjom ale sama przyznaje że potrafi być wredna niemiła i nerwowa z czym całkowicie się zgadzam.

No i stanowczo za dużo emotek w tekście, to nie jest wiadomość do kolegi z gadu-gadu więc uważam że jakieś minimum formalizmu powinno zostać zachowane.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności