Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na Admina KaaBoom


KaaB00M

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Nick:Kaa Boom

2. Imię:Dominik

3. Wiek:15.5

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Nie


8. Parę słów o sobie **: Chodzę do 2 gimnazjum , lubię pocieszać i rozbawiać ludzi , zemną nie będzie nudy , staram się nie podawać , jak coś mi nie pasuje od razu to mówię , mieszkam w Lubartowie , nie przejmuje  się opinią innych , staram się być opanowany ale nie zawsze mi się to udaje , jestem szczery.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Aby pomagać graczom , aby na serwerze panował spokój , chcę dawać innym przykład , jak jestem na serwerze często grają cziterzy i mam ich dosyć.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: ok 6 godz

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze od 15-20 weekendy od 6-17 

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6-7 lat z przerwami 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+GT

+miał adma

+amx

-brak składki

-twoja ortografia nie obiecuje, jak piszesz coś to przecinek w ten sposób, czyli tylko spacja za przecinkiem bez spacji przed, ale już nie będę taki drobiazgowy :)

 

@spiochuxd popraw orto czyli "puki" i zobacz jak się stawia przecinki :D aż mi was szkoda jak się na to wasze orto patrze XD

 

@katy czyli jestem największym polonistą na serwie? :)

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jesteś jeszcze za krótko z nami ,więc popraw aktywność a będę na TAK

Puki co jestem na NIE.
Uzasadnienie ,Słaba Aktywność ,Brak składki ,słabo rozpisane podanie.


@BoteczeQ ,wiem jak się piszę Póki,Puki ,lecz nie ma obowiązku pisania póki ,mój polonista twierdzi że pisanie zdania i dawanie przecinków tak jak ja to robię też nie jest błędem a jest to dla mnie wygodniejsze ,więc nie pisz mi bym poprawił ortografie ,skoro nic z tych rzeczy nie jest jeszcze obowiązkowe :) A gdybyś nie zauważył napisałem "Puki co" bo "Póki co" to forma rusycyzmu ,a ja od Ruskich języka pożyczał nie będę.

Edytowane przez SpiochuxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:
- GT , często jesteś na serwerze
- miałeś już admina
- znasz amx
- mikrofon
- jak napisał profesor habilitowany BoteczeQ można mieć zastrzeżenia co do Twojej ortografii i pisowni ale znam osoby, które studiują a piszą jeszcze gorzej :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak
- stały bywalec.
- miły, pomocny.
- często rozpoznaje i pomaga na u@ nielegalne oprogramowania.
- obsługa amx

PS : Moim zdaniem będzie przydatnym adminem. Zwracam się do Opiekuna z prośbą o przyznanie admina na okres próbny.
Z wyrazami szacunku: 
Discus.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przegladałem sobie twoje GT i zauważyłem że twój początek przygody na tym serwerze wyglądał ładnie ale potem przez kilka dni aktywnosc można by powiedziec że była taka 50/50. Teraz znowu widac po 200 minut na serwerze. Lecz mam jedno ale.. Nie piszcie w podaniach jakis godzin z kosmosu. Każdy tak pisze bo mysli że przez to jego szanse o przyznanie admina zwiększa się a prawde mówiac wcale tak nie jest. Większosci w podaniach których widziałem to niektórzy delikwenci  pisali po 4/5/6godzin.. a jak przyszło co do czego to ledwo 1,5h można było w GT zobaczyc. Ale cos czuje że z toba problemów takich nie będzie.

 

Dam ci na TAK!

- Mikrofon blabla jest.

- Wiek 

- AMX powiem ci szczerze że trudny nie jest i w kilka minut można sie nauczyc. Zreszta miałes już admina więc co ci bede mówił.

Edytowane przez nouz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak :)

- Może i już nie gram na serwerze , ale za starych czasów grało mi się z tobą bardzo przyjemnie nie byłeś wulgarny ani nic z tych rzeczy :-)

- GT nawet nawet.

- No i powodzenia oby wyszło ci lepiej jak mi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeatem za okresem probnym takim max dwa tygodnie. Jesli po dwoch tygodniach nie bedzie zadnych zastrzezen bede jak nakbardziej na tak :

+ gt

+mikrofon

+aktywny na serwie

+ pomocny

 

- skladka na nie ( Ty chyba masz premke lub vipa i dlatego skladka na nie ?)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności