Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Agatke + dziwna "przyjaźń"


PaZZi

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: paZZi

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): admin + gracz

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Agacia + mowilazema18 czy jakoś tak

4.IP/SID oskarzanego*: nie interesuje mnie to

5.Data i godzina: dat wiele nie chce mi się wymieniać

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): heh wystarczy wejść na serwer sami ludzie powiedzą.

7.Opis sytuacji: ciekawi mnie fakt, że pani adminka Agacia niby tak bardzo przestrzega regulaminu ale jak tylko zrobi coś mowilazema18 to nagle jej nie ma, nie odpisuje albo po prostu ma to głęboko w DUPIE. Sytuacja z przed 10min: mowilazema18 blokuje dostęp do ostatniego humana i perfidnie czeka aż ten założy sobie mine i dopiero udaje, że bije minę a on bije osobe za nim. Pani admin? Nagle nie ma chodź na serwie jest. Po 3 min zaczyna spam ze cele srele ale dalej nie odpisuje w tej sprawie. Takich sytuacji i jej przyjaźni z nim jest pełno tak samo jak ON zaczyna mnie wyzywać a bana dostaje ja. Powód? Sam się nasuwa. ode mnie tyle szkoda, że gracze odchodzą też nie mam zamiaru vipa przedłużać więcej. Miłego.

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez PaZZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiazema18 miał laga, ponieważ obserwowałam go na spec.

Do wglądu na demku z hltv, a Wasze kłótnie inicjują obie strony. Zresztą od dziś dnia przestaje dawać ostrzeżenia związane z kulturą!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bezsensowna... Admina pełni swoje obowiązki ... Agacia pełni swoje obowiązki jest dobrym adminem a jeżeli gracz miał laga to nic się nie stało też możesz mieć kiedyś laga i ktoś na ciebie napisze skargę. Gracz nie odpowiada za internet jaki posiada ma zakupiony i ma mu działać ... za internet odpowiada firma sprzedająca mu go ... skarga jest bezpodstawna ... a jak chodzi o kulture to widać że nie masz jej .. twoje odzywki w tej skardze " nam to głęboko w DU*IE" 


pre_1460148010__zm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skarga bezsensowna... Admina pełni swoje obowiązki ... Agacia pełni swoje obowiązki jest dobrym adminem a jeżeli gracz miał laga to nic się nie stało też możesz mieć kiedyś laga i ktoś na ciebie napisze skargę. Gracz nie odpowiada za internet jaki posiada ma zakupiony i ma mu działać ... za internet odpowiada firma sprzedająca mu go ... skarga jest bezpodstawna ... a jak chodzi o kulture to widać że nie masz jej .. twoje odzywki w tej skardze " nam to głęboko w DU*IE" 

 

 

pre_1460148010__zm.png

 

 odzywki? Mi po prostu nie zależy. A "laga" nie miał bo ani ping, ani nic na to nie wskazywało poza tym się ruszał :) Takich sytuacji było więcej ale po co strzępić język :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): heh wystarczy wejść na serwer sami ludzie powiedzą.

 

Co to za dowody człowieku.  :facepalm2:  :facepalm2:

Bez nagran nic jej nie udowodnisz kc ;x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

5.Data i godzina: dat wiele nie chce mi się wymieniać

To po co piszesz skargę,skoro nie chce Ci się wymieniać nawet daty/godziny.

 

 

 

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): heh wystarczy wejść na serwer sami ludzie powiedzą.

Brak dowodu,skargę odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności