Skocz do zawartości

[Ranga] Strażnik forum


PumasS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

W tym temacie przedstawie Wam o co chodzi z tym strażnikiem.

Ranga strażnik jak sama wskazuje będzie strzec forum. Musi być to osoba pomocna, aktywna, zaufana, która sprawdza forum co jakiś czas. Przez ostatnie miesiące na nasze forum przybywały liczne reklamy innych for z tematyką cs 1.6 bądź CS:GO. Dzisiaj taka sytuacja też miała miejsce kilka razy. Jak się nie mylę temat był napisany w głównej kategorii forum (kącik redaktorski)

 

Jakie możliwości będzie miał Strażnik ?

-ukrywanie/usuwanie tematów i postów

-banowanie +/-

 

Proszę administratora lub samego właściciela o wprowadzenie takiej rangi oraz przeprowadzenie ankiety na ten temat.

 

Pozdrawiam @PumasS

 

 

#1 Paweł wtedy kiedy są reklamy, a ja jestem nikogo nie ma z moderatorów. Godziny 8-12

 

#2 To nie jest tak jak myślicie. Nie będzie tak, że Paweł nie będzie miał co robić. Czasami Pawła nie ma, a taka osoba będzie pomagać.

 

#3 @-_- dlatego przy banowaniu dałem +/-. Ja jestem za wprowadzeniem takiej rangi bez możliwości banowania!

Edytowane przez PumasS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to co? :( 

 

A tak serio, to od tego głównie jest staff moderatorów (w naszym wypadku jestem nim ja) oraz Administrator. 

Wydaje mi się, że spełniamy swoją rolę należycie. Tematy, które są w złych działach niż powinny można raportować śmiało, to my je przenieśmy. 

Ostatnio miałem mniejszą aktywność z powodu problemów z internetem, co mogliście odczuć, ale wydaje mi się, że sytuacja wraca do normy, więc tak jak napisałem wyżej, jestem na nie. 

 

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak

Paweł, nie martw się, będziesz miał co robić :D

Aczkolwiek, uważam, że taki strażnik nie miałby dostępu do warnowania/banowania.

Niech on ma po prostu: Ukrywanie, dodawanie notatek, edytowanie, przenoszenie.

Nic więcej, bo po co?

Od tego jest pafełeczek :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straznik omedza? 

 

Jestem na nie ponieważ uważam to za zbędne.

I nie ma co zaśmiecać forum takimi rangami. Szwagier wszystko czyści i to w zupełności wystarcza   ;)

 

// Co do tych reklam to moim zdaniem mogą stać nawe ile chcą bo i tak nikt w to gunwo nie wejdzie. A przynajmniej ja się potem pobawie  :ninja:

Edytowane przez Omєga *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także na nie. Przy Pawełku nie ma co zbierać, a tworzenie jakichś nowych rang zajmujących się tym samym co wyżej wspomniany mija się z celem - więcej nieobsadzonych miejsc, robotę nadal robi Paweł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Na co robić rangę tak podobną do moderatora? Moim zdaniem nie ma to sensu. Aczkolwiek przyznam że po przyjściu na to forum zdziwiło mnie że jest tylko jeden moderator, zwłaszcza że jest ono sporawe. Nowa ranga tak podobna do moderatora nie ma sensu. Nie do końca orientuję się czy Pawel wyrabia sam na swojej randze ponieważ jak na ten czas moją główną uwagę przyciąga dział cod moda, ale zamiast tworzyć taką rangę lepiej zatrudnić drugiego moderatora, takie jest moje zdanie.

 

Pozderki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm propozycja ciekawa ale watpie zeby sie sprawdzila. Oczywiscie zawsze mozna sprobowac czegos nowego, probowac dokonywac zmian ale skoro jest nasz Pawcio senior :D to nie ma co kombinowac :). Pawel mial mniejsza aktywnosc jak sam pisal, ale wszystko zaczyna wracac do normy i on tak jak administrator wypelniaja swoje obowiazki nalezycie :).

 

Tymczasem jestem na nie :( .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest to samo co modek, bo banowanie = warnowanie, więc w skrócie, taka osoba byłaby modkiem, to jest to samo, więc po co robić coś takiego? Taka osoba nie miałaby dostepu tylko do raportów, ale tym bardziej psuje cały zamysł moderatora na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę , że jest to bardzo zbędne. Global moderator został zlikwidowany, to więc po co tworzyć nową rangę w tą stronę? ?

Paweł dobrze noł lajfi i taki strażnik nie miał by co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności