Skocz do zawartości

Wywiad z Renią - młodą mamą z bojowym podejściem do życia!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461593836__wywiad23.png

 

[Ariel]: Witam wszystkich po długiej przerwie! Z góry przepraszam, że tak długo nas nie było ale wiadomo, życie prywatne też ważne. Dziś moim kolejnym gościem jest następna przedstawicielka płci żeńskiej. Miło mi powitać Renie! W końcu udało nam się złapać i możemy zrobić wywiad! Powiedz nam na początek ile masz lat - jeśli to nie jest tajemnicą, oraz skąd jesteś.
 
[Renia]: Witam wszystkich clasicomaniakow! Mam na imię Renata, ale jak każdy wie, wszyscy mówią na mnie Renia. Mam 20 lat, a w czerwcu skończę już 21. Moim miastem rodzinnym jest miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, czyli Włocławek, lecz mieszkam w Szczercowie a na dniach przeprowadzam się do Bełchatowa, położonego w województwie łódzkim.
 
[Ariel]: Opowiesz nam coś o swoim mieście rodzinnym? Jak wspominasz dzieciństwo w tamtym miejscu?
 
[Renia]: Pewnie, że tak :) Włocławek jest dość dużym miastem. Znajduje się w nim wiele ciekawych miejsc oraz zabytków. Moim zdaniem nie jest to jakieś wymarzone miasto, które daje wiele możliwości. Stopa bezrobocia w nim jest bardzo duża, a młodzi ludzie często "schodzą na złą drogę" mówiąc kulturalnie. Gdyby ktoś miał się tam wybrać i chciał zwiedzić coś ciekawego, to poleciłabym aby wybrać się do Katedry, która ma 600 lat, zobaczyć stalowy most na Wiśle - którego górna część wieczorem świeci na zielono, a jego filary na pomarańczowo, przystań, zaporę wodna zwana tamą, obok której znajduje się krzyż ks. Jerzego Popiełuszki, taras widokowy z którego widać prawie cale miasto. A zapomniałabym... Oczywiście warto jest tez przejść po Bulwarach nad Wisłą, które są przepięknym miejscem i stały się wizytówką miasta. Moje dzieciństwo? Hmmm... Było bardzo burzliwe i kolorowe :) Począwszy od szczęśliwego beztroskiego dzieciństwa u boku moich rodziców i brata starszego o rok, po śmierć mamy i przejęcia części jej obowiązków domowych, aż do choroby taty i jego śmierci, a co za tym szlo - przejęcie obowiązków rodziców, samodzielność, próba bycia dorosłym w wieku piętnastu lat i wiele innych... :)
 
[Ariel]: Dlaczego uważasz, że we Włocławku młodzi ludzie schodzą na złą drogę? Jak myślisz co na to wpływa? Musiałaś w bardzo młodym wieku dorosnąć. Czy na tą chwilę odbija się to na Tobie w pozytywnym bądź negatywnym znaczeniu?
 
[Renia]: Moim zdaniem jest to wina otoczenia w jakim się obracają. Nie raz widziałam młodzież w wieku 14-17 lat w towarzystwie osób o wiele, wiele starszych od siebie. Może to tez wina tego, ze we Włocławku pracy nie znajdziesz, jeśli nie masz znajomości.
Czy mój szybki krok w dorosłość się odbija na mnie? Powiem i tak i nie. Na pewno jestem teraz osobą, która dalej chce pokazać wszystkim, ze potrafi chodzić z podniesioną głową, mało kiedy popełniająca błędy. Wiadomo, że staram się więcej uśmiechać niż zwykle to u mnie bywało. Jednakże odbicie negatywne tych wydarzeń spowodowało, że stałam się bardzo nerwowa, a niekiedy bardzo wredna dla innych i nie ukrywam, że czasami samą mnie to denerwuje.
 
[Ariel]: Rozumiem. Powiedz nam, skąd decyzja, żeby przeprowadzić się do Bełchatowa? Dlaczego akurat to miasto?
 
[Renia]: Tak się składa, że mój narzeczony jest akurat z tych okolic :) Przeprowadziliśmy się z Włocławka do Szczercowa, gdzie mieszka jego mama i wczoraj znaleźliśmy wreszcie swój własny cichy i spokojny kąt ;p
 
[Ariel]: Oo proszę! Czyli już wiemy, że znalazłaś miłość swojego życia! Powiesz nam coś o swoim wybranku?
 
[Renia]: Oczywiście, ze powiem !. Mój wybranek ma na imię Mateusz, jest ode mnie roczek młodszy :) Poznaliśmy się na radiu internetowym, gdzie prowadził audycje i mnie zauroczył swoim głosem. Gra na naszej sieci na serwerze COD 350 gdzie ma administratora jako MatiX, chociaż widać go bardzo rzadko ze względu na prace w branży mechanicznej - dokładniej mówiąc branża mechaniczna, samochodowa specjalizująca się naprawą marki Mercedes.
 
[Ariel]: No proszę bardzo! Kolejna para na naszym CSC! Karol, jeśli to czytasz - chyba pora na zmianę classica na portal randkowy! Powiedz nam w takim razie, jako przyszła panna młoda, jak przygotowania do ślubu? Cieszysz się, czy bardziej stresujesz?
 
[Renia]: Hahaha :). Ojej no jakby to powiedzieć.. Uhm... Yyy.. :D Do ślubu jeszcze troszkę, jak na razie nic mi nie wiadomo o tym abym już miała wychodzić za mąż! Mówiąc szczerze, oświadczyn z jego strony się nie spodziewałam tak szybko, a na ślub jeszcze mamy czas:) Może coś za dwa latka zaplanujemy i możesz czuć się zaproszona już dzisiaj!
 
[Ariel]: Ojeej dziękuje za zaproszenie! Życzę wam obojgu dużo szczęścia i miłości! Wszyscy na forum wiemy, że masz synka. Jak czujesz się w roli matki? Ciężko pogodzić Ci wychowanie go z codziennymi obowiązkami?
 
[Renia]: Nie dziękuje żeby nie zapeszyć. No tak mam małego łobuziaka, który już w tym tygodniu będzie miał pełne osiem miesięcy :D Ja w roli matki czuje się bardzo dobrze. Staram się aby mój maluszek miał jak najwięcej miłości z mojej strony, daje mu poczucie bezpieczeństwa, które jest bardzo ważne. Jestem zakręconą mamuśką, ponieważ wszędzie mnie pełno. Tu sprzątam, tu go przewijam, za chwile karmie, usypiam, czasem coś wyprasuje. Wiadomo, że przy dziecku potrzeba bardzo dużo uwagi i w codziennych obowiązkach bywają momenty, ze mam po prostu dość, bo jestem zmęczona więc bywa ciężko, ale staram się to wszystko pogodzić tak jak najlepiej potrafię.
 
[Ariel]: Idealna mamuśka! Powiedz nam jeszcze - jakie są Twoje zainteresowania?
 
[Renia]: Ojej idealna to na pewno nie :) Zainteresowania.. Szczerze mówiąc nie mam szczególnych zainteresowań. Kiedyś interesowałam się muzyką, a w zasadzie śpiewem, recytacją, fotografią.. Lecz teraz przy dziecku i z biegiem czasu jakoś już to wszystko minęło. Chociaż chwileczkę -interesuje się sportem, a mianowicie siatkówką, piłką nożną, boksem oraz koszykówką - tylko jako widz nic poza tym. 
 
[Ariel]: Czy kiedykolwiek chciałaś trenować jakichś z tych sportów? Czy wolisz jednak bezpiecznie oglądać je?
 
[Renia]: W czasach gimnazjum grałam w koszykówkę i byłam członkiem reprezentacji szkoły, oczywiście w teamie dziewcząt, jednak nie interesowałam się tym jakoś na dalszą skale, ponieważ z czasem straciłam chęć do grania z powodu  nadmiaru obowiązków domowych.
 
[Ariel]: Wydaje mi się, że koszykówka jest mało popularnym sportem wśród dzisiejszej młodzieży, a tym bardziej dziewczyn. Żeby uprawiać ten sport trzeba mieć bardzo dobrą kondycje, a za razem być dość wysoką osobą. Należysz do takich? Czy może jednak jesteś niską osobą, ale to nie przeszkadzało Ci w uprawianiu tego sportu?
 
[Renia]: To prawda, co mówisz. Koszykówka jest mało popularna i to chyba tylko dlatego, że trzeba mieć dobrą kondycje. Ja mam 172 cm wzrostu więc wydaje mi się, że jestem wysoką osobą, a do tego bardo szczupłą. Z kondycją u mnie bywało rożnie. Gdy trenowałam bieganie było świetnie, jednak z biegiem czasu bieganie zaczęło mnie męczyć, kondycja spadła. Jednak grając w kosza czułam się jak ryba w wodzie.
 
[Ariel]: Gdybyś miała możliwość, wróciłabyś do tego sportu, czy raczej wolałabyś zacząć coś innego?
 
[Renia]: Mówiąc szczerze, nigdy nad tym nie myślałam. Trochę czasu już minęło od tamtej pory i nie ma co ukrywać, że kondycja już nie jest ta sama. Zapewne bym w koszykówkę mogła grać, ale tylko towarzysko, nie wróciłabym już do trenowania jej.
 
[Ariel]: Wcześniej wspomniałaś jeszcze o boksie. Skąd zamiłowanie do tego rodzaju sportu? Aż taka waleczna kobieta z Ciebie czy raczej lubisz tylko oglądać jak ktoś się "łata po twarzy"? :D
 
[Renia]: Hehehe waleczna to może nie, ale bywam bardzo bojowo nastawiona w zależności od sytuacji. Zamiłowaniem może bym tego nie nazwala, użyłabym określenia niewielkiej sympatii do tego sportu dzięki mojemu tatusiowi. Pamiętam, gdy miałam 5 lat, obudziłam się o godzinie 2 w nocy i poszłam do pokoju rodziców, a tam tata właśnie oglądał boks i oczywiście kibicował naszemu (Adamkowi bodajże), a ja wyskoczyłam i zaczęłam krzyczeć, że ma wygrać facio w niebieskich spodenkach bo są ładne (a był to rywal Adamka) i od tamtej pory zaczęłam śledzić boks i z czasem zrozumiałam, że Polacy maja wygrywać. Nie będę ukrywać, że w moim życiu zdarzyło się bić kilka razy i oczywiście wychodziłam zwycięsko z tych walk :P Dodam jeszcze, że po mimo mej wybuchowości nie ja sprowokowałam te bójki.
 
[Ariel]: Kobiece bójki - a faceci zamiast nas rozdzielać, to patrzą i gwiżdżą^^ Skoro już jesteśmy przy takim temacie, jakie masz zdanie odnośnie damskich i męskich bokserów?
 
[Renia]: O dokładnie tak ^^ Chodzi o bokserów w sensie sportowców czy tez zwykłych ludzi?
 
[Ariel]: Miałam na myśli tak zwaną "przemoc domową". Jakie masz zdanie o mężczyznach, którzy biją swoje żony, oraz o kobietach, które biją swoich mężów.
 
[Renia]: Oooo. Tutaj na ten temat mogłabym dużo pisać.. Fakt faktem, jest to temat dla mnie drażliwy, z pewnych wydarzeń w przeszłości, ale nie ukrywam, że gdybym miała dorwać tych wszystkich cwaniaków, którzy przed swoimi znajomymi udają jacy to oni nie są silni, wspaniali, jak bardzo dbają o swoją kobietę... A w zaciszu domowym, gdy nikt nie patrzy przeżywają horror.. Nienawidzę gdy facet podnosi rękę na kobietę.. Dla mnie takie zachowanie pokazuje, jak bardzo on sam jest slaby i pokazuje swoją siłę tylko wobec słabszych. A co do kobiet... To już dla mnie jest totalne nieporozumienie, żeby kobieta podnosiła rękę na mężczyznę? Przecież kobiety maja miano niewinnych, delik​atnych, czułych... Jak to mówią, kobiecie nie przystoi robić pewnych rzeczy, nie wypada im... Hm jakby to ująć... Może tak. Nie przystoi im brać udziału w niektórych wydarzeniach, mówić pewnych rzeczy, a przede wszystkim powinny zachowywać się jak ideały.
 
[Ariel]: Uważasz, że w dzisiejszych czasach, coraz częściej można spotkać takie osoby? Co sprawia, że ludzie są tak bezlitośni dla innych? Więcej mamy męskich czy damskich bokserów w tych czasach?
 
[Renia]: Szczerze mówiąc takich osób jest coraz więcej. Czują się oni bezkarnie i niewinnie. Uważają, że gdy robią to w zaciszu domowym są chronione i nie grozi im żadna kara.. A to jest przykre i bolesne nie ma co ukrywać. Co sprawia, że ludzie są tak bezlitośni dla innych? Uhm.. Kinia powiem Ci szczerze, że ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Myślę, że duży wpływ mają na to pewne wydarzenia dziejące się w ich domach w czasie dzieciństwa. Może pewne sytuacje, z którymi się zderzyli spowodowały, że tak chcą odreagować... Być może też przez duży wpływ telewizji i internetu - to co ludzie widzą w telewizji np w filmach sensacyjnych czy tez grach komputerowych, w których jest przemoc, przenoszą w rzeczywistość. Wydaje mi się, że więcej jest męskich niż damskich bokserów w tych czasach, choć mogę się mylić i nic mnie już nie zdziwi w tych czasach.
 
[Ariel]: Właśnie, internet. Największa choroba XXI wieku czyż nie prawda? Czy Tobie jest on niezbędny? Potrafiłabyś bez niego funkcjonować?
 
[Renia]: Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Nie ukrywam, że bardzo lubię sobie poszperać w sieci lecz nie jest mi on aż tak potrzebny. Potrafię bez niego funkcjonować, ponieważ trzeba żyć rzeczywistością, a nie tylko siecią. Za mojej młodości ( choć nie jestem aż taka stara :D hahahaha ) dzieciaki wychodziły przed blok, dom, na plac zabaw i bawiły się od samego rana bądź południa do wieczora, grając w piłkę, stawiając zamki z piasku, huśtając się na huśtawkach, czy bawiąc się w berka. To bardzo cieszyło i dawało wiele satysfakcji i radości, a teraz? Dzieciaki w wieku czterech, pięciu czy nawet ośmiu lat nie wyjdą się pobawić tak jak my czy ja kiedyś, bo ich nie odciągniesz od Playstation, xbox​'a czy tez właśnie komputera.
 
[Ariel]: Niestety, ale taka prawda.. Już chyba tego nikt nie zmieni. Lubisz oglądać filmy? Często to robisz? Masz swój ulubiony gatunek oraz film?
 
[Renia]: Masz racje, niestety nikt tego nie zmieni i jest to przykre, bo rodzice sami przyzwalają na utratę dzieciństwa oraz wspomnień swoich pociech :( Nie będę ukrywać, że uwielbiam oglądać filmy, niestety teraz przy dziecku nie oglądam ich zbyt często, ponieważ gdy mały usypia wieczorem to ja marze tylko o tym, żeby coś zjeść, wykapać się i położyć spać po ciężkim dniu. Lubie prawie wszystkie filmy, kiedyś szalałam za horrorami, oglądałam je nałogowo, lecz teraz za nic w świecie nie obejrzę go sama i nie wiem dlaczego tak mam :D Bardzo lubię komedie romantyczne, filmy sensacyjne, dramaty, filmy oparte na faktach. Filmy które lubię to między innymi polski film "Weekend", "Listy do M.", bardzo spodobał mi się też film "Szkoła uczuć" (oglądałam go z milion razy i za każdym razem płacze jak dziecko) oraz "Anioły i Demony : Miasto kości" i wiele wiele innych.
 
[Ariel]: A jak jest z książkami? Może teraz przy dziecku nie masz czasu na nie, ale we wcześniejszych latach dużo ich czytałaś?
 
[Renia]: Bardzo, bardzo, bardzo kocham czytać książki, lecz tak jak piszesz przy małym nie mam na nie niestety czasu.. :( We wcześniejszych latach jakiej książki bym nie wzięła w ręce to musiałam ją przeczytać. Nie raz w chwili obecnej zbierałam się do przeczytania jakiejś książki, jednakże zaraz moje chęci gasły ze zmęczenia.
 
[Ariel]: Rozumiem. Rola matki to nie tylko szczęście, które daje nam dziecko, ale również masa obowiązków i wyrzeczeń! Przejdźmy już do tematów cs. Jak zaczęła się Twoja historia z tą grą?
 
[Renia]: Kinia czy Ty nie jesteś może przypadkiem mamą :D? Normalnie rozumiemy się bez slow! Moja historia z cs zaczęła się około trzech lat temu. Gdy przyjechałam do mojego chłopaka (a teraz już narzeczonego), zawsze marudziłam: "Biegasz tylko, strzelasz i się denerwujesz. Weź daj sobie chłopie spokój, bo to nie ma sensu." i tak za każdym razem, aż do momentu gdy dal mi spróbować zagrać. I od tego się zaczęło. Gdy miałam wakacje, on jeździł do pracy gdy byłam u niego, a ja od godziny ósmej rano do 19 grałam i grałam. Nie dało się mnie odciągnąć.Oczywiście zdarzały się przerwy w graniu ze względu na szkole, obowiązki domowe, później ciąża. Etap ciąży był momentem chyba najgorszym, ponieważ miałam zagrożoną ciążę i miałam leżeć a ja siadałam na fotelu obłożona poduchami i grałam całymi dniami, a gdy już kazali mi chodzić to ja odsypiałam chyba tą grę i chciałam leżeć :D.
 
[Ariel]: Nie nie jestem, aczkolwiek moja przyjaciółka ma 4 letniego syna, którym często się zajmuje od urodzenia, więc po części wiem jak to jest :) Czy również Twój chłopak ściągnął Cię do nas na sieć, czy była jakaś inna przyczyna?
 
[Renia]: Na siec w sumie trafiłam przypadkiem :) Szukałam jakiegoś fajnego serwera i tak trafiłam na csc :).
 
[Ariel]: Co spowodowało, że postanowiłaś założyć konto na forum?
 
[Renia]: Bardzo lubię rozmawiać z innymi ludźmi. Na forum założyłam konto, po to aby poznać ludzi, dowiedzieć się czegoś więcej o sieci csc i przede wszystkim o moim ukochanym serwerze COD 350♥
 
[Ariel]: Widzę, że masz wielki sentyment do niego. Co najbardziej spodobało Ci się w tym serwerze. Dlaczego akurat ten mod?
 
[Renia]: Co prawda to prawda. COD 350 ma coś w sobie i sama nie wiem jak to nazwać co mnie do niego strasznie przyciąga. Być może są to osoby, które na nim graja. Zdarzają się tacy, którzy są niemili i nie da się z nimi pogadać, ale są też inni, bez których serwer nie mógłby istnieć :)
 
[Ariel]: Rozumiem. A jakie masz zdanie na temat forum? Czy uważasz, że dobrze prosperuje? Może czegoś mu brakuje? Kto według Ciebie najbardziej wyróżnia się z pośród wszystkich użytkowników swoją pracą? Czy poza działem COD 350 zaglądasz gdzieś równie często?
 
[Renia]: Forum jest miejscem pełnym ludzi, zawierającym wiele ciekawych działów, informacji i konkursów. Moim zdaniem prosperuje idealnie niczego mu nie brakuje. Hmm kto się wyróżnia? Dobre pytanie.Na pewno każdy jest wyjątkowy na swój sposób i się wyróżnia swoja praca. Dla mnie nie ma jednej osoby, która się wyróżnia tylko jest ich kilka. Nie chce nikogo wymieniać, żeby nikogo nie pominąć :) Zaglądam często do kącika redaktorskiego, do HydeParku czyli tematu pokażcie swoje mordeczki, gdzie ostatnio spamowałam zdjęciami :D, do gier i zabaw itp. :).
 
[Ariel]: Czyli praktycznie wszędzie, tak trzymaj! Niestety, na tym zakończymy nasz wywiad. Ciesze sie, że udało nam się w końcu go przeprowadzić. Oczywiście możesz na koniec kogoś pozdrowić.
 
[Renia]: Już? Tak szybko? Ojejkus no szkoda, ale wiadomo inni tez czekają na swoją kolej. Tez się bardzo ciesze, że go ze mną przeprowadziłaś i że w końcu znalazłyśmy wspólnie czas na tą rozmowę. Oczywiście, że pozdrowię. Pozdrawiam dziada Zygusia :D, Corey Graves - naszego kochanego Wojtusia, którego ostatnio coś nie mogę złapać na forum, Pawełka seniora :D, Marinke, Pynie foczuniuniuniuniunie♥, Weronike, MajuNa (ps odezwij się w końcu do mnie), Gang Plebanii tez pozdrowię a co mi tam :D Primo, WujoSa ,Sebonzakure, Kiniuś Ciebie również (wiesz na samym końcu bo to z miłości i wielkiej sympatii do Ciebie :D) no i innych użytkowników forum. Jeśli kogoś pominęłam to z góry przepraszam!
 
[Ariel]: Przyłączam się do pozdrowień! Do zobaczenia na forum!
 
 
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSC portalem randkowym! Wygrałyście mój dzień :D

Cholernie się cieszę, że wywiady znów zaczynają się pojawiać...tęskniłam za nimi :(

Wszyściutko napisane czytelnie, płynnie...bardzo dobrze się czyta.

Dziękuję za pozdrowienia foczuniuniunio!

Świetna robota, duży plus!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, ze Kinia zrobila ze mna ten wywiad idealnie. Musiala sie przy nim napracowac. Wszystkie pytania byly zadane bez unikania na nie odpowiedzi. Bardzo przyjemnie mi sie z nia rozmawialo i jest swietnym redaktorem :). Raz jeszcze dzoiekuje za ten wywiad :)

 

Dodam jeszcze , ze sie pomylilam i to nie moj narzeczony ma admina tylko ja ^^

Edytowane przez Reniaa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiady Kingi zawsze były na wysokim poziomie :D 

Jesli chodzi o ten wywiad to też jest dobry chociaż przeczytałem tylko polowke ;x

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wywiad. Miło się czytało :D "No proszę bardzo! Kolejna para na naszym CSC! Karol, jeśli to czytasz - chyba pora na zmianę classica na portal randkowy!" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[member=Ariel :3] plusik ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że kilka błędów w tym wywiadzie się znajdzie, pomijając te drobne aspekty został on przeprowadzony należycie. Dobra robota drogie Panie.

 

Dzięki za pozdrowienia Reniu :wub: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności