Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Maus


Maus

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:


1.Twoj Nick: Maus

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Gracz

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Kropka

4.IP/SID oskarzanego*:Kropka  STEAM_2:0:1872421136  37.47.12.91  Nonsteam    KontoNEO

5.Data i godzina: 2016-04-23 około 11.00

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Hltv: http://253315.node11.pukawka.pl/hltv-1604231040-cs_office-1461400800-1461402300.zip     Około 7.30 wchodzi Kropka, Około 10.20 wychodzi

7.Opis sytuacji: Gracz wszedł na aktywnym banie. Dostał ss'y dnia 2016.04.22 http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=4058 ss'y wstawił następnego dnia o godzinie 19.36 ub dostał o godzinie 19.39 tego samego dnia http://forum.cs-classic.pl/topic/47300-odbanowano kropka/   , ale zanim gracz wstawił ss'y wszedł na serwer. Demo: Około 7.30 wchodzi Kropka, Około 10.20 wychodzi. Tak wiem krótko ale był...

 

// No to ja nie wiem Kropka gdzie Ty miałeś admina jak się pytasz czy "adminowi" na pw można wysłać ss'y  :hmmm:


*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Maus
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest bardzo dziwne bo nie dostał wtedy UB a jednak jakoś grał.

 


 

Jak nawet na 5 kompach wbije i tak jest AB.

Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj", gdy chcesz coś dodać.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, skoro wstawił ss i wyszły one czyste to po jakiego ta skarga? Bo wszedł przed unbanem myśląc że go ktoś odbanowal? Albo nawet i nie myśląc.. Ale jest czysty wiec.. Jaki byłby powód Bana tym razem? Jestes czysty ale byleś pograć więc Ban? No ludzie ruszcie Głową... Mógł to zrobić nieświadomie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, skoro wstawił ss i wyszły one czyste to po jakiego ta skarga? Bo wszedł przed unbanem myśląc że go ktoś odbanowal? Albo nawet i nie myśląc.. Ale jest czysty wiec.. Jaki byłby powód Bana tym razem? Jestes czysty ale byleś pograć więc Ban? No ludzie ruszcie Głową... Mógł to zrobić nieświadomie..

Świadomie czy nieświadomie wszedł na serwer na ab więc skarga słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszedłem na Ab ale tylko po to aby zapytać się admina czy mogę ssy wyslac priv . Admin nie zgodzil się wiec poszedłem i wstawiłem je normalnie..

Informacja na przyszłośc na ub masz opis jak wstawic ss nie chce widzieć że ktoś się pyta administracji czy może wysłać mu ss na pw admin nie wstawi się za tą osoba jeśli dła jej ss to widocznie osoba była podejrzana dla niego . Taka informacja na przyszłość admin serwera nie może odbanowac gracza robi to UB TEAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomie czy nieświadomie wszedł na serwer na ab więc skarga słuszna.

I za to ma mieć perma? Że wszedł na serwer? Puknij sie w głowę... Był czysty rozumiesz? Teraz będą banowane osoby które weszły na serwer a nie cheaterow ..

Edytowane przez MichciO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że na starym serwie miałem podobnie kiedyś, że wbilem na aktywnym tylko wyjaśnić sprawę bana z adminem banujacym (jeszcze wtedy miałem zmienne ip) i po rozmowie gdzie się dowiedziałem, że muszę wejść na forum i to wyjaśnić to miałem potem bardzo duże problemy żeby dostać ub, jednak wstawił się za mną właściciel serwera, bo miałem z nim znajomości. W każdym bądź razie wracając do sedna to są pewne zasady i gdy ma się aktywnego i się o tym wie i było się przy banowaniu( a nie byla to np. podszywka ) to nie wbija się wtedy na serwer przed wyjaśnieniem sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz zostaje zbanowany na okres 2 dni ze względu, że się przyznał, jeżeli by się nie przyznał przykro mi ale byłby perm. Jeżeli w okresie bana wejdzie na aktywnym skończy się to banem permanentnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności