Skocz do zawartości

Wywiad z nouz - piłkarzem zakochanym w Realu!


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1462104415__pre_1462104343__nouz.png
 
 
@Marina. - Hej! Przychodzę do was z nowym wywiadem, które tak bardzo lubicie! Dzisiaj wywiad przeprowadzę z nouz. Miło mi Cię poznać! Jak się masz, może opowiesz nam coś o sobie?
 
 Witam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie. Cóż ja tutaj mogę o sobie powiedzieć. Mam na imię Mateusz, mam 17 lat (18 już w Sierpniu) mieszkam na Podkarpaciu w takiej małej wiosce (ale nie widzę sensu aby jej tutaj podawać)
 
@Marina.A więc witaj Mateuszu. Może opowiesz nam trochę o swojej wiosce? Masz w planach się z niej wyprowadzić w przyszłości?
 
- Wioska jak wioska. Za bardzo to atrakcji w niej nie ma. Jedynie co jest to tylko Stadion i Orlik koło szkoły, sklepy, kościół i tyle. No i oczywiście dużo drzew i górek wszędzie dookoła. Myślę że czas pokaże, ale sądzę że po skończeniu szkoły będę planował pewnie gdzieś wyjechać, bo tutaj w Polsce to żadnej przyszłości dla siebie nie widzę.
 
@Marina.Czemu nie widzisz dla siebie przyszłości? Masz już coś w planach? Do jakiej szkoły uczęszczasz?
 
No bo z czego będę żył, z zasiłków 200 zł co miesięcznie? Wynagrodzenia za prace tutaj są nie wielkie, powiem szczerze za nawet tragiczne. A dajmy na to że wyjedziesz za granice na 2 miesiące na zbiór truskawek albo jakiś innych warzyw i zarobisz gdzieś w granicach 10/15 tysięcy. I kto ci tutaj taka kasę da za 2 miesiące? nikt. Jeśli chodzi o szkołę to uczęszczam do Zawodówki (szkoła rolnicza), jest to już 2 rok. I według mnie najważniejszy, bo od egzaminów będę zależało jakie będę miał wykształcenie, czy zawodowe czy niższe.
 
@Marina. - W takim razie powodzenia w egzaminach! :) Masz jakiś cel życiowy, dążysz do czegoś?
 
A dziękuje bardzo. Oczywiście że mam, najpierw to ja chce skończyć szkołę, zdobyć to wykształcenie, potem zdać prawko i pewnie szukać gdzieś pracy za granica. Bo tak jak wspomniałem wyżej żadnej przyszłości dla siebie to nie widzę.
 
@Marina. - A masz zamiar się dalej kształcić czy kończysz już swoją edukację?
 
- Nie, nie. Skończę zawodówkę i wyruszam w świat.
 
@Marina.Rozumiem. Zejdźmy na inny temat, interesujesz się sportem? Słyszałam, że chodzisz na mecze. Grasz w piłkę nożną?
 
Oczywiście, że się interesuje, kto by w dzisiejszych się tym nie interesował. Sport można by powiedzieć, że to drugie ja. Tak gram, na razie tylko w juniorach. Jakoś seniorzy mnie na razie nie kręcą, przez panująca tam złą atmosferę.
 
@Marina.Masz w planach wybijać się wyżej czy wolisz być "szarą myszką" w grze? 
 
Wybijać się oczywiście. Na chwile obecna gram przed stoperem, czasami gdzieś w przodu (jeśli nie ma tych zawodników co zawsze na niej graja). I szczerze mówiąc to na mój punkt widzenia chyba aż tak bardzo nie kaleczę.
 
@Marina. -  No to życzę Ci powodzenia w sporcie i samych sukcesów! Jak trafiłeś na sieć? Długo jesteś już z nami?
 
 Dziękuję Ci bardzo. Jak trafiłem? Szczerze mówiąc to przez przypadek. Szukałem nowej sieci i zacząłem w google wpisywać „cs c” i akurat na początku wyskoczyła mi ta siec. Więc postanowiłem wpaść i zobaczyć, forum mi się wtedy bardzo spodobało, jak i użytkownicy. Potem wybrałem serwer jakim był cod 4k1, na serwerze również spotkałem dużo niesamowitych osób. Potem miałem jakaś tam dłuższa przerwie. Ale po roku postanowiłem wrócić. Niestety mój początek nie był zbytnio dobry, większość osób pewnie się domyśla dlaczego.
 
@Marina.Rozumiem. Grasz obecnie na jakimś serwerze? Jeśli tak, to jaki to serwer i dlaczego akurat ten?
 
Przez okres 2 tygodni od mojego „powrotu” grałem na cs:go modzie. Kilka dni temu przerzuciłem się na serwer DR. Nie wiem w sumie czemu, ale mi się spodobał. Zresztą kilka osób z tego serwera mnie namówiło, i na chwile obecna nie zamierzam zmieniać serwera.
 
@Marina. - Masz zamiar starać się o jakąś rangę na forum?
 
- Nie. Kiedyś się starałem o UBT, ale po tym jak się odpaliłem moje szanse było zerowe. Jeśli chodzi o Moderatora, to ja się do tego nie nadaje. Do tego potrzeba osoby odpowiedzialnej (takiej jak np Paweł xd). Grafika już miałem. A do Gamera i Redaktora mnie nie kreci.

@Marina. - Mam nadzieję, że będziesz z nami długo, kto wie, może kiedyś razem zagramy? :P A może teraz inne pytanie, masz dziewczynę?

No ja też mam taka wielka nadzieje. O proszę, no to zapraszam na DR, w godzinach wieczornych, możemy trochę pobobić :D Może i ciebie ten serwer wciągnie? Kto wie. Jeśli chodzi o dziewczynie to nie mam. I na chwile obecna nie szukam.

@Marina.Grałam kiedyś, lecz bardziej wciągnął mnie już inny serwer (nie umiem bh :c). Masz jakieś hobby poza grą w piłkę i cs'em?
 
Grałaś ale pewnie nie naszej sieci prawda? Inny serwer? pewnie DD2? Od małego gram w piłkę (w cs'a dopiero od 4 lat). To jej poświeciłem dotychczasowe życie, więc swoją przyszłość wiążę ze sportem/szkołą.
 
@Marina.Grałam na tym DR :D Teraz masz rację, gram na DD2 również na naszej sieci ;) Grasz w piłkę, masz swojego faworyta w tym sporcie? Zdradzisz nam kto to jest i dlaczego ten piłkarz? 
 
Zgadłem. Większość osób ma swojego faworyta w sporcie. Moim akurat jest Ronaldo zresztą jak wszyscy z Realu, jak zauważyliście jest to mój ulubiony klub. A dlaczego oni? Proste pytanie prosta odpowiedź. Poziom umiejętności jaki oni pokazują jest naprawdę dobry. I za to ich kocham.
 
@Marina.Hmm.. Czyli jesteś fanem Realu. A co myślisz o Barcelonie? Myślisz, że to wrogowie jak dużo osób sądzi?
 
O Barcelonie. Hm, klub jak klub. Też maja świetnych zawodników, według mnie bez Messiego/Neymara to byłoby wielkie gówno. Tak, jak i Real bez Ronaldo i Benzemy. Zresztą w sumie według mnie Real potrafi zagrać bez Ronaldo i Benzemy (kontuzje). Bo we wczorajszym golu Bale pokazali, że jednak można. No w sumie Barcelona z Atletico nie pokazała klasy, no ale nie zawsze się wygrywa. Real niby też taki dobry, a sam rok temu przegrał z Borussia 4:0.
 
@Marina. - A co sądzisz o sezonowcach? Masz jakieś zdanie na ich temat?
 
- Ja osobiście znam kilka takich osób, nawet z mojej szkoły. Jeśli jego klub przegrywa to idzie kibicować innemu i tak ciągle w kółko. Myślą że znają się na piłce, napiszą raz Visca el Barca/Hala Madrid i już po wygranym spotkaniu są wielkimi fanami. Bezsens
 
@Marina.A jak u Ciebie z książkami? Lubisz czytać?
 
- Fe, książki to nie moja bajka. Owszem kiedyś lubiłem czytać, jak byłem mały. Ale teraz to już nie.
 
@Marina. - To może filmy?
 
- Filmy owszem. Zawsze wieczorem jak nie mam co robić to odpalalam sobie na przeglądarce jakiś. Jakieś romantyczne albo komedie :D
 
@Marina. - Masz jakieś ulubione filmy? Może są ich recenzje na forum?
 
- Mam ich dużo. Ale gdybym zaczął ich tutaj wypisywać to by mi trochę zajęło. Szczerze mówiąc to musiałbym zobaczyć, bo na ogół to nie zaglądam tam. A nie w sumie jest jeden, nawet jesteś jego autorką. Film zwie się "Handel"
 
@Marina. - Również lubię ten film :D Chodzisz na koncerty? Masz swojego ulubionego wykonawce lub zespół?
 
- Nie, na koncerty nie chodzę. Jakoś mnie to nie kreci. A jeden mam zwie się "hideaway" - Moge tutaj nawet zarzucić ich piosenkę która mi się podoba :D
 


 
@Marina. - Myślę, że na tym zakończymy ten wywiad. Muszę przyznać, że jesteś bardzo ciekawą osobą. Mam nadzieję, że wywiad Ci się podobał, jak wiesz był to mój pierwszy. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
 
- Już? jak to szybko zleciało. Wywiad jak najbardziej mi się spodobał zarówno jak i pytania. Oczywiscie że chce pozdrowić. Pozdrawiam szczególnie Ciebie, Omegę, Pawełka, Pynię, Weronikę, Winczesterka, Esme, Kasie, Khr, Mausa, Vishe, Vordena i wszystkich innych użytkowników tego forum. Oraz chciałbym życzyć wszystkim tego rocznym maturzystom powodzenia. Które już nadejdą w przyszłym tygodniu.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widzieć kogoś, kto kibicując jednemu klubowi nie hejtuje innych. Wyrozumiałość w kibicowaniu jest chyba najważniejsza.

Wywiad bardzo fajny, będę trzymać kicuki żebyś zaszedł daleko w piłce nożnej!

Dzięki za pozdrowienia, buziole :love:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej powinno byc zaliczane do normy :D

Bylo isc do budowlanki :P zle bys nie zrobil

 

Budowlanka to szkoła nie dla mnie. Zwłaszcza że sa tam sami mężczyzni ;___;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowlanka to szkoła nie dla mnie. Zwłaszcza że sa tam sami mężczyzni ;___;

No to jak chcesz zarabiac jak mezczyzna to niestety :P

W Norwegii robisz od poniedzialku do piatku po 8h dziennie a masz 100zl na godzine a w Polsce polowe mniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności