Jump to content

[ON]Szybka rekrutacja ZombieExpMod

Black14
 Share

Recommended Posts

Witam. W tym temacie będzie przeprowadzona szybka rekrutacja na Adminów. Potrzebujemy kilka osób, które będą aktywne na serwerze oraz forum.

1. Nick: 
2. Imię: 
3. Wiek:
4. Znajomość AMX (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
8. Napisz coś o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike 1.6:
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):

W temacie wypowiadają się osoby zainteresowane oraz Opiekunowie. Każdy post, który nie będzie dotyczył kandydatury zostanie ukryty, a użytkownik postu dostanie warna.

Edited by mn9
  • Like 4

1. Nick: JC PLAMBYGG

2. Imię: Dawid

3. Wiek:04.08.1999r. - 16 lat

4. Znajomość AMX (1-10): 7/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre - 10/10

8. Napisz coś o sobie **: Jestem wam dobrze znanym Botem. Nazywam się Dawid i mam 16 lat ( ahh te pierwsze każdemu znane zdanie :D ). Jestem miłą i przyjazną osobą, jak i lubię pomagać. I nie wiem co dalej napisać... 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ ostatnio zauważyłem duże braki na serwerze ( w adminach ) oraz mam już dużo wolnego czasu i się nudzę.

Jest to jeden z najlepszych ZombieModów i też nie chcę aby on upadł przez te braki. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak ---  STEAM_0:1:152371775

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1:30h - 2h dziennie 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze po 17 do 21 /// w Weekendy pewnie będzie można mnie spotkać o różnych godzinach.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6-7 lat.

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

Wiem, że już parę razy dostałem tę szanse i mn9 nie był zbyt zadowolony. Lecz też wie dlaczego i przez co. Obecnie mam już czas i co dziennie siedzę po 2-3h na YT...

A mogę ten czas wykorzystać chociaż w ten sposób ( ZM ). 

Nie oczekuje, że te podanie będzie przyjęte dzisiaj - jutro lub za 2 dni. Lepiej poczekać i sprawdzić czy będę siedział tyle ile pisze. ( chociaż ja wiem, że będę :D ).

• Like 4

1. Nick:Masz2
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10):7
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/masz2/
8. Pare słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Jestem uczniem technikum o profilu technik-mechanik. W wolnych chwilach dostresowuje sie grając w cs'a i zabijając kilka zombie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Doprowadza mnie do "białej gorączki". Fakt , że ludzie nie przestrzegają regulaminu lub go nawet no oczy nie widzieli. Chciałbym wam pomóc w łapaniu tych ludzi i odłuczeniu ich ,że tak się nie robi. Fakt ,że adminuw nie ma na serwerze
jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują.(jeśli kogoś w tym punkcie uraziłem to serdecznie przepraszam)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak to podaj SEAM_ID:nie
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:4-5
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13-17
Weekendy 14-19
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5,5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

mn9: Podanie odrzucone,gdy spełnisz wymagania zapraszam ponownie.

Edited by mn9
Popraw GT.

1. Nick: JC PLAMBYGG
2. Imię: Dawid
3. Wiek:04.08.1999r. - 16 lat
4. Znajomość AMX (1-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre - 10/10
8. Napisz coś o sobie **: Jestem wam dobrze znanym Botem. Nazywam się Dawid i mam 16 lat ( ahh te pierwsze każdemu znane zdanie :D ). Jestem miłą i przyjazną osobą, jak i lubię pomagać. I nie wiem co dalej napisać... 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ ostatnio zauważyłem duże braki na serwerze ( w adminach ) oraz mam już dużo wolnego czasu i się nudzę.
Jest to jeden z najlepszych ZombieModów i też nie chcę aby on upadł przez te braki. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak ---  STEAM_0:1:152371775
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1:30h - 2h dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze po 17 do 21 /// w Weekendy pewnie będzie można mnie spotkać o różnych godzinach.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6-7 lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

Wiem, że już parę razy dostałem tę szanse i mn9 nie był zbyt zadowolony. Lecz też wie dlaczego i przez co. Obecnie mam już czas i co dziennie siedzę po 2-3h na YT...
A mogę ten czas wykorzystać chociaż w ten sposób ( ZM ). 
Nie oczekuje, że te podanie będzie przyjęte dzisiaj - jutro lub za 2 dni. Lepiej poczekać i sprawdzić czy będę siedział tyle ile pisze. ( chociaż ja wiem, że będę :D ).

Podanie przyjęte,zapraszam na PW.

Edited by mn9
  • Like 2

1. Nick: KrZySiO

2. Imię: Krzysztof

3. Wiek:25

4. Znajomość AMX (1-10): 8/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:10/10

8. Napisz coś o sobie **:Siemka mam na imię Krzysiek mam 25 lat. Pracuję na budowie. Moje hobby to grać w Piłke nożną :D Gram w cs. Jak tylko mam wolny czas :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm naprzykład dzisiaj grałem sobie i bardzo dużo ludzi łamie regulamin. A wiem że brakuje tutaj atminstratorów... :D Będę tempił tych co łamią regulamin... :D

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):NIE

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-6h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 17/23 week różnie

13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):TAK

• Like 1

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:10/10
8. Napisz coś o sobie **:Siemka mam na imię Krzysiek mam 25 lat. Pracuję na budowie. Moje hobby to grać w Piłke nożną :D Gram w cs. Jak tylko mam wolny czas :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm naprzykład dzisiaj grałem sobie i bardzo dużo ludzi łamie regulamin. A wiem że brakuje tutaj atminstratorów... :D Będę tempił tych co łamią regulamin... :D
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 17/23 week różnie

Nadrób aktywność. Zapraszam ponownie za tydzień.

• Like 1

1. Nick:masz2 (gram na tym Nicki od dziś)

7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametrack....177.166:27015/

8. Pare słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Jestem uczniem technikum o profilu technik-mechanik. W wolnych chwilach dostresowuje sie grając w cs'a i zabijając kilka zombie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Doprowadza mnie do "białej gorączki". Fakt , że ludzie nie przestrzegają regulaminu lub go nawet no oczy nie widzieli. Chciałbym wam pomóc w łapaniu tych ludzi i odłuczeniu ich ,że tak się nie robi. Fakt ,że adminuw nie ma na serwerze

jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują.(jeśli kogoś w tym punkcie uraziłem to serdecznie przepraszam)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak to podaj STEAM_ID:nie

Weekendy 14-19

1. Nick:masz2 (gram na tym Nicki od dziś)

7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametrack....177.166:27015/

Weekendy 14-19

Nadrób aktywność na tym nicku, poza tym źle podane GT. Zapraszam za tydzień.

• Like 2

1. Nick: SzalonyProfesor

2. Imię: Mateusz

3. Wiek:20

4. Znajomość AMX (1-10): 7,5

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnia

8. Napisz coś o sobie **:Witam, mam na imię Mateusz, mam ukończone 20 lat. Lubię grać w siatkówkę oraz w gry komputerowe, Widzę, ze na serwerze brskuje adminów, jak i graczy więc postanowiłem napisać podanie. Wiem, moje Gt nie powala, ale zawsze lepsze to niż nic

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że mało który admin gra na serwerze a sam kiedyś dosyć długo grałem na Zombie Mod, więc mogę pomóc graczom.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Tak, ale wolę grać na nonsteam.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15-17 do 23, weekendy od 12-22

13. Staż w Counter-Strike 1.6:1,5 roku

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak :)

1. Nick:masz
7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/masz/193.33.177.166:27015/
Weekendy 14-19

Edited by mn9
mn9: Podanie odrzucone.

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnia
8. Napisz coś o sobie **:Witam, mam na imię Mateusz, mam ukończone 20 lat. Lubię grać w siatkówkę oraz w gry komputerowe, Widzę, ze na serwerze brskuje adminów, jak i graczy więc postanowiłem napisać podanie. Wiem, moje Gt nie powala, ale zawsze lepsze to niż nic
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że mało który admin gra na serwerze a sam kiedyś dosyć długo grałem na Zombie Mod, więc mogę pomóc graczom.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15-17 do 23, weekendy od 12-22
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak :)

Podanie odrzucone,zapraszam za tydzień.

• Like 2

8. Napisz coś o sobie **:Siemka mam na imię Krzysiek mam 25 lat. Pracuję na budowie. Moje hobby to grać w Piłke nożną  :D Gram w cs. Jak tylko mam wolny czas  :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm naprzykład dzisiaj grałem sobie i bardzo dużo ludzi łamie regulamin. A wiem że brakuje tutaj atminstratorów...  :D Będę tempił tych co łamią regulamin...  :D

• Like 1

8. Napisz coś o sobie **:Siemka mam na imię Krzysiek mam 25 lat. Pracuję na budowie. Moje hobby to grać w Piłke nożną  :D Gram w cs. Jak tylko mam wolny czas  :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm naprzykład dzisiaj grałem sobie i bardzo dużo ludzi łamie regulamin. A wiem że brakuje tutaj atminstratorów...  :D Będę tempił tych co łamią regulamin...  :D

Podanie przyjęte na okres próbny. Zapraszam na PW do mn9.

• Like 2

7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/masz/193.33.177.166:27015/
jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują ,kampią nie wykonują celi map oczywiście są też Speed hakerzy
Weekendy 14-19

Edited by mn9
Tylko przypomnę iż posiadasz warna.

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.177.166:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Witam, mam na imię Mateusz, mam ukończone 20 lat. Lubię grać w siatkówkę oraz w gry komputerowe, Widzę, ze na serwerze brskuje adminów, jak i graczy więc postanowiłem napisać podanie. Wiem, moje Gt nie powala, ale zawsze lepsze to niż nic.Jestem w miarę możliwości przez prawie cały dzień na kompie i w miarę ogarniam

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że mało który admin gra na serwerze a sam kiedyś dosyć długo grałem na Zombie Mod, więc mogę pomóc graczom.Tak jak wyżej napisałem, często jestem na komputera więc mogę wejść na serwer. Dodatkowojest potrzeba adminów a jak wiadomo każdy może się przydac

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak,posiadalem i posiadam :)

jest wręcz przebijają. Gdy taki przysłowiowy "pan kowalski" zacznie używać cheatòw my zwykli i przeciętni gracze jesteśmy bez silni. Na przykład poszła skarga na ludzi którzy wspułpracują ,kampią nie wykonują celi map oczywiście są też Speed hakerzy

Weekendy 14-19

Nadal posiadasz warna,odrób go,popraw GT.

Podanie odrzucam.

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.177.166:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Witam, mam na imię Mateusz, mam ukończone 20 lat. Lubię grać w siatkówkę oraz w gry komputerowe, Widzę, ze na serwerze brskuje adminów, jak i graczy więc postanowiłem napisać podanie. Wiem, moje Gt nie powala, ale zawsze lepsze to niż nic.Jestem w miarę możliwości przez prawie cały dzień na kompie i w miarę ogarniam

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że mało który admin gra na serwerze a sam kiedyś dosyć długo grałem na Zombie Mod, więc mogę pomóc graczom.Tak jak wyżej napisałem, często jestem na komputera więc mogę wejść na serwer. Dodatkowojest potrzeba adminów a jak wiadomo każdy może się przydac

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak,posiadalem i posiadam :)

Tak samo jak wyżej warn+twój GT to masakra(zastanów się czy zależy Ci na tym adminie.)

Podanie odrzucam.

• Like 1

1. Nick: FunnyGun

3. Wiek: 15

4. Znajomość AMX (1-10): 6

5. Sprawny i działający mikrofon: Narazie nie ma, ale będzie.! ;)

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 6-7/10 :D

8. Napisz coś o sobie **: Jestem Mateusz, lubię grać :D Jestem leniwy i da się ze mną wytrzymać xD

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ widzę, że ich potrzebujecie i lubię ZombieMod'y

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie wiem... :D Tak posiadam

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ile się da... Jakieś 3-5h w dni robocze, weekend'y 3-7h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wszystkie :D

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Nwm 6-7 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

• Like 2

1. Nick: xSZYNECZKAx

3. Wiek:14 (wiem nie zachwycam ^^)

4. Znajomość AMX (1-10): 3/10(poduczę się ;))

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:6-7/10

8. Napisz coś o sobie **:Witam.Mam na imię Mateusz,interesuje się wieloma rzeczami minin. Pilka nożna,gry komputerowe,bieganie i inne sportowe rzeczy :D.W przyszlości zamierzam zostać informatykiem.No wiecej nie mam o czym pisać xD

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem ponieważ wiekoszośc graczy łamie regluamin na serwerze i chciałbym coś na to poradzic. wiem wiem mialem ta skrage. nie wiedzialem ze takie cos jest karalne. to sie juz nie powtorzy i bla bla bla...

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:okolo 2-3 godz bez przerw z przerwami 3-4,5

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Robocze 14-17. weekandy ile sie da :D

13. Staż w Counter-Strike 1.6:3-4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):NIe. Lecz mialem vipa na bb(prawie zm xD) i bylo tam troche komend admina wiec myśle ze dam rade :3

1. Nick: FunnyGun
3. Wiek: 15
4. Znajomość AMX (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Narazie nie ma, ale będzie.! ;)
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 6-7/10 :D
8. Napisz coś o sobie **: Jestem Mateusz, lubię grać :D Jestem leniwy i da się ze mną wytrzymać xD
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ widzę, że ich potrzebujecie i lubię ZombieMod'y
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie wiem... :D Tak posiadam
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ile się da... Jakieś 3-5h w dni robocze, weekend'y 3-7h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wszystkie :D
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Nwm 6-7 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

Podanie przyjęte,tylko masz grać.

Zapraszam na PW.

• Like 2

1. Nick: xSZYNECZKAx
3. Wiek:14 (wiem nie zachwycam ^^)
4. Znajomość AMX (1-10): 3/10(poduczę się ;))
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:6-7/10
8. Napisz coś o sobie **:Witam.Mam na imię Mateusz,interesuje się wieloma rzeczami minin. Pilka nożna,gry komputerowe,bieganie i inne sportowe rzeczy :D.W przyszlości zamierzam zostać informatykiem.No wiecej nie mam o czym pisać xD
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem ponieważ wiekoszośc graczy łamie regluamin na serwerze i chciałbym coś na to poradzic. wiem wiem mialem ta skrage. nie wiedzialem ze takie cos jest karalne. to sie juz nie powtorzy i bla bla bla...
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:okolo 2-3 godz bez przerw z przerwami 3-4,5
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Robocze 14-17. weekandy ile sie da :D
13. Staż w Counter-Strike 1.6:3-4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):NIe. Lecz mialem vipa na bb(prawie zm xD) i bylo tam troche komend admina wiec myśle ze dam rade :3

Podanie przyjęte na okres próbny. Zapraszam na PW.

• Like 1

• 2 weeks later...
1. Nick: Piotrek -_-

2. Imię: Piotr

3. Wiek:18

4. Znajomość AMX (1-10): 6/7

5. Sprawny i działający mikrofon:chwilowo nie działa ale jeśli będzie potrzebny zawsze mogę skorzystać z laptopa ;)

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:9

8. Napisz coś o sobie **:Mam na imię Piotrek mam 18 lat w wolnym czasie lubię grac na komputerze. Interesuję się sportem itp.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym nim zostać ponieważ lubię na nim grac i gram na im nie od dziś :D

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 3 godzin 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy od tego ile mam czasu ale teraz raczej będę grać codziennie.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat 

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak ale dość dawno temu.
Edited by Piotrek6681

• 2 weeks later...

1. Nick: Piotrek -_-
2. Imię: Piotr
3. Wiek:18
4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon:chwilowo nie działa ale jeśli będzie potrzebny zawsze mogę skorzystać z laptopa ;)
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:9
8. Napisz coś o sobie **:Mam na imię Piotrek mam 18 lat w wolnym czasie lubię grac na komputerze. Interesuję się sportem itp.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym nim zostać ponieważ lubię na nim grac i gram na im nie od dziś :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 3 godzin 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy od tego ile mam czasu ale teraz raczej będę grać codziennie.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat 
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak ale dość dawno temu.

Wspólnie z mn zdecydowaliśmy, że damy Ci szansę. Zostajesz przyjęty na okres próbny, w którym będziemy wymagać aby Twoja aktywność na serwerze się poprawiła.

Zapraszam na PW.

• Like 1

• 2 weeks later...

1. Nick: AhMeD*DeToNaToR*.*

2. Imię: Jakub

4. Znajomość AMX (1-10): 5/10

5. Sprawny i działający mikrofon:tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnie ale wszystko idzie poprawić

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/AhMeD%2ADetoNator%2A.%2A/193.33.177.166:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Mam na imię Jakub pochodzę z województwa Mazowieckiego mam 17 lat na serwerze zombie mod gram już trochę pod tym nickiem niedługo chcę pomóc graczom z serwera jak tylko mogę z każdą moją grą staram się rozmieszać graczy.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:tak jak wyżej chce pomóc graczom serwera ew.rozmieszać ludzi :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3,3.5 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):9/10 do czasem 14/16

13. Staż w Counter-Strike 1.6:ok.5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak

Edited by Kandydat Na Bota

1. Nick: AhMeD*DeToNaToR*.*

2. Imię: Jakub

4. Znajomość AMX (1-10): 5/10

5. Sprawny i działający mikrofon:tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:średnie ale wszystko idzie poprawić

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/AhMeD%2ADetoNator%2A.%2A/193.33.177.166:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Mam na imię Jakub pochodzę z województwa Mazowieckiego mam 17 lat na serwerze zombie mod gram już trochę pod tym nickiem niedługo chcę pomóc graczom z serwera jak tylko mogę z każdą moją grą staram się rozmieszać graczy.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:tak jak wyżej chce pomóc graczom serwera ew.rozmieszać ludzi :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3,3.5 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):9/10 do czasem 14/16

13. Staż w Counter-Strike 1.6:ok.5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak

Podanie przyjęte na okres próbny. Zapraszam na PW.

• Like 1

• mn9 unlocked this topic
  • mn9 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines