Skocz do zawartości

Recenzja książki "Następczyni"


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1464966163__pre_1464706985__marina23


 


Cykl: "Rywalki"


Autor: Kiera Cass


Wydawnictwo: Jaguar


Data wydania: 13 maja 2015r


Kategoria: Fantasy, literatura młodzieżowa


 


 


Kim jest Kiera Cass?


thumb_pre_1464966846__i3v_-8_k.jpg


 


Kiera Cass jest autorką powieści "The Siren" i cyklu "Rywalki", z których każda przez wiele tygodni zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów "New York Timesa". Seria Rywalki odniosła również fenomenalny sukces w ponad 30 krajach. Pisarka ukończyła Radford University, obecnie mieszka wraz z rodziną w Christianburgu w Wirginii. Kiera całowała się w przeszłości mniej więcej z czterdziestoma chłopakami. Żaden z nich nie był księciem.


Więcej o książkach, filmach oraz miłości Kierry do ciastek możecie przeczytać na jej angielskiej stronie www.kieracass.com


 


(źródło www.kieracass.pl)


 


 


 thumb_pre_1464966965__pre_1464706999__ma


 


thumb_pre_1464967527__nastepczyni-front-


 


Dwadzieścia lat temu America Singer wzięła udział w Eliminacjach i zdobyła serce księcia Maxona. Teraz nadszedł czas, by swoje Eliminacje zorganizowała księżniczka Eadlyn. Eadlyn nie oczekuje, że jej Eliminacje będą choć odrobinę przypominać bajkową historię romansu jej rodziców. Jednak gdy rozpoczyna się rywalizacja, dziewczyna odkrywa, iż znalezienie szczęśliwego zakończenia nie jest tak niemożliwe, jak zawsze się spodziewała.


 


(źródło http://lubimyczytac.pl/ksiazka/252257/nastepczyni)


 


 


Ulubiony cytat


 


"Jeśli myśleli, że poddam się bez walki, mylili się."


 


 


 


Kilka moich słów


Książka wita nas nowymi wydarzeniami. Sama w sumie byłam nią zaskoczona. Na początku nie spodobała mi się w ogóle, ale jestem bardzo uparta i zaczęłam czytać ją dalej. Nie żałuję. Na początku może się wydawać nudna, wiadomo nowa przygoda, nowe postacie. Dlaczego przeczytałam tą książkę? Ponieważ była kontynuacją mojej ulubionej serii.  Historia już teraz głównej bohaterki Eadlyn wydaje się bardzo ciekawa ze względu na to, że ona nie chce eliminacji. Podoba mi się również to, że wciąż jest nawiązanie do miłości Amy i Maxona. Książka godna polecenia! :)


 


 


 


  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności