Skocz do zawartości

Amatorka Profesorka :3


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym nie miał Warna może bym na grafika podanie napisał.

 

Myślę, że do grona grafików jest potrzebny ktoś z doświadczeniem, który potrafi zrobić grafikę w szerokim zakresie zainteresowań użytkowników. Tak jak ten temat się nazywa, tak Twoje prace to amatorszczyzna, za wcześnie na składanie podań. Ćwicz, udzielaj się i poprawiaj swoje umiejętności, a na pewno gdzieś zajdziesz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał Warna może bym na grafika podanie napisał.

Z takimi pracami masz u mnie nie.

 

Nieoficjalna propozycja sygnatutki dla mnie

 

pre_1470853615__images.jpg

Praca dla perma tez nieoficjalna 

pre_1470853564__payday_2.jpg

Ta pierwsza nawet do mnie przemawia w pewien sposób. Lubię taką kolorystykę. Mogłeś wyostrzyć.

Druga też nawet spoko chociaż to podstawa. Trzeba było wyciąć render dym nałożyć na tło, potem osobno na render i go trochę zmodyfikować. Czcionka perm brzydka jak dla mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla zouzy

 

Nr. 1 :

 

pre_1472635074__freak_zouza.jpg

 

Nr. 2:
pre_1472635127__bez_nazwy-1.jpg

 


Wyrób dla Zackova:

 

pre_1472938992__pobrane_2.jpg

 

Wydaje mi się, że niepotrzebnie to światełko u góry w rogu.

 


pre_1472975610__images_3.jpg

 

Sygnaturka dla S3Rka

Edytowane przez Rias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do awataru faktycznie nie potrzebna ta flara w prawym górnym rogu. Generalnie ja ich używam głownie do dekorowania napisów. Do do sygnaturki tez bez rewelacji ale ćwicz, jest coraz lepiej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREAK  nr 2 jest fajny.

Zackov nie wiem co tu oceniać. Ta flara to tylko przejaw bezradności moim zdaniem. Nieostro, ten wielki cień/blask przy napisie..

Co do sygny dla serka, nie zrozumiałeś chyba tematu pracy. Jakieś kwadraciaki i praktycznie surowe napisy bez obróbki. 

Robisz to już kawałek czasu ale wcale tego nie widać. Zacznij jakieś poradniki oglądać czy coś :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca, odpuść sobie te kwadraciaki, inny cień przy napisach i jest spoko nawet.

Napisy nieczytelne totalnie, zamiast tego czarnego koloru mogłeś po prostu cień ustawić na 50% powiedzmy i przejechać o wiele lepiej coś takiego wygląda.

Napisy nieczytelne bardziej niż w poprzedniej, przejaskrawiony ogień.

Ostatnia słabo wycięty render, praca pusta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie widzę żebyś przykładał się do tego poważnie. Odnoszę wrażenie, że w ogóle nie chcesz się rozwijać i popełniasz ciągle te same błędy ;)

 

Jedyna jaka praca mi się podoba to te tło dla mnie "freak"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nudów XDDDDDDD

 

pre_1473176499__predicting-treyarchs-nex

Grafikiem nie jestem i się tymi rzeczami nie zajmuję, ale to co dałeś wygląda tragicznie.. 

Posłuchaj rad poprzednich co np. Ewa Ci napisała i zostaw web edytory lub w w ogóle się nie baw w grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wiesz ze jest taka opcja jak gamma i ostrość może zaczniesz ich używać bo jakość jest fatalna ale i tak bym pisał na twoim miejscu podanie na grafika xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsza praca która jeszcze jakoś wygląda.

 

A co do reszty to polecam pracować tylko na oryginalnym zdjęciu/obrazku, bo to co tu tworzysz to kompletna klapa i prawde mówiąc kompletnie niepasujące, psujące i nie estetycznie zmienione zdjęcia. Wygląda to okropnie.

Kolorów na siłę nie zmieniaj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca która jeszcze jakoś wygląda.

 

A co do reszty to polecam pracować tylko na oryginalnym zdjęciu/obrazku, bo to co tu tworzysz to kompletna klapa i prawde mówiąc kompletnie niepasujące, psujące i nie estetycznie zmienione zdjęcia. Wygląda to okropnie.

Kolorów na siłę nie zmieniaj.

Kasiu wiem, ale jak ktoś chce kolory czerwone a oryginal jest czarny to jak mam nie zmieniac kolorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu wiem, ale jak ktoś chce kolory czerwone a oryginal jest czarny to jak mam nie zmieniac kolorów?

Wiesz, że nie musisz na siłę dawać tych kolorów? Bo takie wpychanie zmiany kolorów, jeśli się tego nie potrafi, źle to wychodzi. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności