Jump to content
Sign in to follow this  
-_-

[CS:GO FFA] Rekrutacja na opiekuna

Recommended Posts

Witam,

Otwieram rekrutację na opiekuna serwera FFA CS:GO. Poszukiwana jest osoba mająca więcej wolnego czasu, chcąca dodać coś od siebie na serwerze.

Wzór:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:
Staż na serwerze:
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) :
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:
Dlaczego akurat Ty:
  • Like 7

Posted (edited)

GameME: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/737338 

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od godziny wzwyż

Staż na serwerze: Jestem na nim od momentu, kiedy wystartował ;)  (240h)

Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : tak

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: tak

Dlaczego akurat Ty: Duży staż w CS:GO, trochę też już jestem tutaj na sieci, wiem jak to wszystko wygląda i wiem też na czym polega bycie opiekunem, bo miałem okazję już pełnić taką funkcję. Wydaję mi się, że raczej jestem bezkonfliktową osobą i dużo spraw można ze mną załatwić rozmową, nawet jeżeli ktoś coś zawali ważnego itp. ;) .  Chyba nie ma co się dłużej rozpisywać, zobaczymy jak to będzie 8) 

Edit/

Aktualnie wylądowałem w szpitalu, będę w nim najpewniej minimum tydzień, jeżeli to w czymś przeszkadza, to proszę mnie nie brać pod uwagę jako kandydata na opiekuna. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie jest to jakimś wielkim problemem. 

Edited by orzeł
  • Like 3

W dniu 19.07.2019 o 22:21, orzeł napisał:

GameME: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/737338 

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od godziny wzwyż

Staż na serwerze: Jestem na nim od momentu, kiedy wystartował ;)  (240h)

Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : tak

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: tak

Dlaczego akurat Ty: Duży staż w CS:GO, trochę też już jestem tutaj na sieci, wiem jak to wszystko wygląda i wiem też na czym polega bycie opiekunem, bo miałem okazję już pełnić taką funkcję. Wydaję mi się, że raczej jestem bezkonfliktową osobą i dużo spraw można ze mną załatwić rozmową, nawet jeżeli ktoś coś zawali ważnego itp. ;) .  Chyba nie ma co się dłużej rozpisywać, zobaczymy jak to będzie 8) 

Edit/

Aktualnie wylądowałem w szpitalu, będę w nim najpewniej minimum tydzień, jeżeli to w czymś przeszkadza, to proszę mnie nie brać pod uwagę jako kandydata na opiekuna. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie jest to jakimś wielkim problemem. 

Przyjęty. Zapraszam na PW

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines