Skocz do zawartości

Grałeś na Diablo bądź Multi-Arena 1 vs 1? To temat dla CIebie!


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Czy są na tej sieci osoby, które grały na Multi-Arena 1 vs 1? Mające jakieś pojęcie o tym "modzie"?

Jeżeli tak, to proszę się zgłosić w tym temacie i podać ile graliście na tego typu serwerach.

 

Grałeś na serwerach typu Diablo w 1.6? Grałeś na NewDiabloMod naszej sieci? Masz pojęcie o tym modzie?
Wpisz się w temat i powiedz mi ile czasu przegrałeś na tym modzie oraz powiedz czy grałeś na naszym NewDiabloMod z 1.6.
Szukam osób, które są dość dobrze rozeznane w tym modzie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

areny 1vs1 w cs;go pykam bardzo często bo tam można porządnie potrenować. od samego startu gry w cs;go pykam areny a mam przegrane 900h

Co do ndm grałem za czasów prosiaczka i bardzo dużo na nim spędziłem czasu. ( 100 - 150 godzin na luzie spędziłem tam )

ndm najlepszym modem za czasów 1.6 na tej sieci. Zgadzam się ;d

 

Jednym słowem spędziłem mega dużo czasu na 1vs1 jak i na diablo.

go go 1vs1

 

 

Z tego co pamiętam jak był 1vs1 na classicu to były tragiczne mapy na których nikt nie grał.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Multi-Aren 1vs1 - gram tam przeważnie dla funu z kolegami wbijemy na serwer i rywalizujemy kto pierwszy wbije Arene 1 ale nie przegrałem tam dużo czasu, łącznie może 10h

 

Diablo mod 1.6 - chyba jeden z moich ulubionych modów w 1.6 za czasów dzieciństwa - kto nie grał niech żaluję :).

Na classicowym NDM grałem tylko na początku mojej przygody z csc ale później przeżuciłem się na dr.

Łącznie na różnych diablomodach przegrałem (nie wiem jak to napisać żeby nie było warna) dużo czasu, świetna zabawa jest na Diablomodach - szczególnia klasa Ninja do trollowania xddd. Jak już mówiłem ulubiony mod i fajnie jakby został przywrócony na sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol co do aren 1vs1 w cs:go to siedzę na nich od około roku, w dodatku mam kilka ulubionych, niestety nie ma w nich CSC, owy serwer nie przynosił zainterewsowania. Jak pamiętam to byłem nawet opiekunem takiego serwera Niestety nie wiem dlaczego nie było na nim graczy. Jeżeli coś takiego by ruszyło na CSC to grałbym. Dziennie grywam na 1vs1 około 2h. 

Edytowane przez Neffju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi-arena grałem troszkę.

NewDiabloMod grałem całymi dniami. Ponad 11000 minut będzie czyli ponad 183 godziny. Znam moda bardzo dobrze. Każda klase która była na serwerze mogę opisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arenki 1 vs 1 dużo grałem, bo dzięki nim można potrenować refleks i skilla. Jedyna wada w serwerach 1 vs 1 jest choke, który skacze do 50 % -.-

Edytowane przez TheGumiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Często pykam 1vs1 w cs go. Mam tam na jednym serwie około 100 h :PPP Można spróbować ruszyć 1vs1 na CSC. Może coś z tego będzie :).

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areny dobra sprawa, ale trzeba ludzi żeby zajęli się tym dobrze.

 

Chociaż NDM cs:go ciekawa sprawa. Nie widziałem tego moda w cs:go, może się przyjąć. 

Jak na razie przyjmuje się b.dobrze :D. Jest beta na serwerze zawsze jest z kim strzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do typu Arena 1vs1 powinna być oparta na TR:64, gdyż są te 128, ale po nich nie opłaca się wchodzić na MM, wiadomo z jakich przyczyn. Dziennie siedzę 1,5-2h do rozgrzania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na NDM tym "classicowym" w 1.6 przegrałem bardzo długo. Niemalże od początków tego serwera na classicu, aż prawie po sam koniec. Nawet adminowałem, na owym serwerze. Nie wiem ile godzin łącznie, myślę że ponad 200h, poza tym owa modyfikacja była również na sieci konkurencyjnej, gdzie też wcześniej grał Prosiaczek. Tam również przesiedziałem sporo godzin. Potem owa modyfikacja przywędrowała na classica, gdzie zostałem już prawie do końca :)

W cs:go na pewno też zagram, w końcu to moja ulubiona modyfikacja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności