Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Aktualizacja która nadejdzie w nocy

Dodanie specjalnej loterii, która pozwoli Wam wygrać masę wspaniałych nagród. Kupon kupuje się za manę.

Pomijanie questa jest teraz dostępne w Postępie Questa (nie trzeba wpisywać !pomin).

Zostało poprawionych parę błędów.

Pracuje jeszcze nad kolejnymi poprawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Chciałbym zgłosić bug związany z rozdawaniem doświadczenia po zakończeniu mapy.  Czasem jest on przydzielany do niewłaściwych osób lub jest napisana niewłaściwa ilości zabójstw.

Pozdrawiam i proszę o jak najszybsze naprawienie :D

frosty.jpg

unikorn.jpg

turek.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Klasa khazra ma 14% szans na podpalenie. Nie podpala. Pierwszego dnia jak wbiłem na serwer wszystko działało ale coś za rzadko jak dla mnie podpalałem więc ulepszyłem to sobie na 16% za mane i tu nie jestem pewny czy wtedy przestało działać, nie zwróciłem na to uwagi. Możliwe że powód jest inny ale na pewno coś się zepsuło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, _Hades napisał:

Klasa khazra ma 14% szans na podpalenie. Nie podpala. Pierwszego dnia jak wbiłem na serwer wszystko działało ale coś za rzadko jak dla mnie podpalałem więc ulepszyłem to sobie na 16% za mane i tu nie jestem pewny czy wtedy przestało działać, nie zwróciłem na to uwagi. Możliwe że powód jest inny ale na pewno coś się zepsuło.

Pewnie też nie możesz ładować na kosie skilla? Jeśli tak to po jakimś czasie się samo powinno naprawić 

Edytowane przez Op0rNiK0W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Op0rNiK0W napisał:

Pewnie też nie możesz ładować na kosie skilla? Jeśli tak to po jakimś czasie się samo powinno naprawić 

Mogę ładować, a już tydzień minął i dalej się nie naprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziała mi kod ze sklepusms na 1500 many kod o wartości 11,07 gdy go wpisałem to było napisane że usługo została dodana ale gdy wpisałem !m na mojej zjawie patrze nie mam wpisuje !mojeuslugi nie mam gdy próbuje ponownie wpisać jest napisane że błędny kod.

 

proszę o szybką odpowiedź Nick na Steam ABC Sniper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pod modelem postaci widoczny (nie zawsze, chyba pojawia się i znika przy zmianie broni ale nie zawsze) jest jakiś dziwny piksel, przez to o wiele łatwiej zobaczyć ninje czy też inne mniej widoczne klasy.

Czasami nie widać przeciwnika tzn. postać jest całkowicie niewidzialna, występuje to dosyć rzadko, nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, ale problem jest spory

@_Hades pod modelem każdej postaci nie ważne jaką klasę posiada?

Nie wiem czy u każdej, ale myślę że to nie ma różnicy jaka klasa, na pewno nie ma znaczenia czy klasa ma zmniejszoną widoczność czy nie, bo widziałem zarówno u zniewolonego jak i u druida, impa.

Edytowane przez _Hades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
20 godzin temu, Samobójca napisał:

Przedmiot na Ciche Chodzenie jest "brołken" :D

Nie działa ^^

Sprawdz prosze dokladnie, bo na pewno poprawialem to i sprawdzalem juz w listopadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dziwne to bo raz mi działa, a raz nie.

Możliwe że komplikacje pojawiają się przy znikaniu modeli broni, i postaci na serwerze do tego itemka.

Nie wiem, nie jestem od tego specem jakimś :-/ A i z taką sytuacją że ludzie znikają pierwszy raz się spotkałem.

Dziwne też było to, że często bugowałem się "Zniewolonym" natomiast jak zmieniałem klase na łowcę, bug znikał. Nie wiem czego to wina.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowca, który zostaje wskrzeszony może nakładać kolejne trapy ;)

/* Proponuję dodać jakiś licznik na nie, który działa aż do końca rundy (może przy użyciu CSRoundEndReason) */

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zerciu, tutaj sytuacja wyglada troche inaczej, ale juz raczej zalatalem ten problem.

Samobojca, ale chodzi Ci oto, ze perki z niewidzialnoscia buguja zniewolonego? Jezeli tak, to wszystko co oddzialywuje na niewidzialnosc, mogloby (nie musi) bugowac niewidzialnosc w klasach z wysokim procentem niewidzialnosci. W takim przypadku zglaszajcie itemy, ktore mieliscie w tym czasie.

Na pierscieniu nie powinno sie teraz sie to bugowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ulepszyłem se obsydiana 6 razy (1sec na start + 6 ulepszeń) zeby ładować (a chociaż sprawdzić czy cie da i co sie stanie) korzenie na durielu w 0 sekund (btw minimalnie chyba sek na załadowanie i pasek ładowania znika) i czasami nie zadaje dmg lub 5 in 3 itp. I nie, nie jest tak że nie trafiam, po prostu nawalam fullauto w typa z odległości 1 metra, trafiam bo to nawet widać, a on mnie zabija i w konsoli nic o tym ze dostal dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jest zawsze czy tylko jak ulepszysz tak mocno te rune? Czy nastepuje efekt zamrozenia gracza, ktory nie moze uciec?

Bo korzenie maja za zadanie zablokowac gracza gdy ten zostanie trafiony strzalem, ale najpierw trzeba je naladowac, a wiec wazna kwestia jest to czy zostaly one zaladowane poprawnie (pokazalo info na czat o tym), czy gracz byl zamrozony i czy dzieje sie tak ogolnie czy po ulepszeniu runy na takie poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ulepszeniu runy to zauważyłem, zamrożenie jest ok, info na czacie jest ale już nie ma paska ładowania, czy korzeń się ładuje 1sec czy mniej to nwm, ale około sekundy na pewno.

Jak na razie nie widać żeby to się działo dalej, ale to tylko na konkretnych graczach tak się działo, możliwe że ma to związek ze znikającymi modelami, bo ci co mi znikali nie dostawali dmg.

EDIT

Nie ważne czy załaduje korzenie czy też nie, dmg jest zaniżony do zera (czasami trochę ponad). Przetestowałem dziś na ratsach http://556292.node97.pukawka.pl/dem-de_rats_1337-1514986560-1514988300.zip (1 19 rundzie widać jak trafiam a przeciwnik nie dostaje dmg, pozniej demko sie urywa? nie nagrywa się do końca czy to tylko u mnie?) Strzelając w gracza enzo dostawał po 2dmg, a ziemniak stojący obok tyle ile powinien.

PS quest 90 fragów z m4a1-s trzeba zmianić opis na m4a4 bo tylko z a4 zalicza fragi

 

@_Hades za pomoc przy zgłaszaniu błędów tu jak i na PW otrzymujesz ode mnie zestaw premek 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko :guma: Bug polega na tym że jeżeli osoba posiadająca Vipa gra klasą Lord de Seis  będzie miał 100 pancerza a nie 150 jak jest napisane w opisie klasy .
 

@Leśny naprawione. Wejdzie wraz z nowym update. Dziękuje bardzo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ninja zamiast być całkowicie  niewidzialny na radarze jest widoczny przez cały czas , tak samo jest z zabójca jak się naładuje  na kosie .

Edytowane przez Plaszczka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od jakiegoś tygodnia próbowałem wydropić runę crimson do questu, no i w końcu to się stało! Mam ją! I co? Nie zaliczyło mi questa. Resetowałem csa i dalej to samo. Poniżej wkleję dwa ssy z tego, że na pewno mam wybrany quest i z tego, że na pewno mam runę. Proszę o wyjaśnienie.
Myślę, że parę osób (przez moje jęczenie, że nie mogę jej wydropić) może potwierdzić to, iż nie było sytuacji typu wydropiona runa przed wzięciem questa.
 

20180219050201_1.jpg

20180219050153_1.jpg

Edytowane przez 4Arecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności