Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, -_- napisał:

Da się tak zbugować każdą klasę?

Jeśli się na początku rundy zbaguje że podczas ładowania zmieni ci na pistol samo to pewnie na każdej ładującej postaci można jeśli nie zmienisz broni (czasami też się buguje że  zmienia ci na granat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, SharMx1337 napisał:

potwierdzam demolitona nie widać, on coś mówil że sam to buguje xd mi się zdaje że jest cos z ladowaniem na nozu.

Ok, sprawdze to i jeśli wyjdzie na to, że bugował, to zamiast nagrody za zgłoszenie, otrzyma oczywiście bana za bugowanie, a te (jak wspomniałem już kiedyś) teraz będą na bardzo długi okres, a czasem nawet permanentne.

Proszę o nick drugiej osoby, która w ten sposób działa

1 godzinę temu, Kubaciszew napisał:

Jeśli się na początku rundy zbaguje że podczas ładowania zmieni ci na pistol samo to pewnie na każdej ładującej postaci można jeśli nie zmienisz broni (czasami też się buguje że  zmienia ci na granat)

Poprawię kod odpowidzialny za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi gracz miał nick: TajgeR       Tego gracza tylko raz widziałem na ninji i to przez kilka minut. Podejrzewam, że po prostu wiedział jak bugować  i chciał sprawdzić czy działa.

Co do buga to podobno jest to jakaś komenda, która działała na 1.6. Ale więcej nie zdołałem się dowiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ok, to traktujemy to jako bugowanie. Nic nowego nie powiem, jeśli dodam, że osoby, które wykryje otrzymają bana na miesiąc.

Jeżeli ktoś szybciej określi to, jak można bugować w ten sposób, otrzyma nagrodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ziomm napisał:

XM1014 na siewcy nadal się buguje. Po kradzeży magazynku od wroga można mieć na niej po 50-60 ammo załadowanego. 

A ja się dzisiaj zastanawiałem gdzie się moje naboje podziewają xD

 

Dodam, że w gildiach skile nadal złe wartości pokazują.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XM1014 nadal zwiększa szanse % wszystkich umiejętności ... no i nadal się buguje na siewcy. Zaczynam myśleć, że najlepiej będzie ją zblokować, ponieważ na itemy też wpływa (Kolosalna spisa 1/3 z XM1014 wychodzi 1/1 ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W XM została zmniejszona szansa, a nie że usunięto to działanie, bo niby jak? xD

W dniu 11.05.2018 o 00:09, WOJTASIK napisał:

Dodam, że w gildiach skile nadal złe wartości pokazują.

Jak ja tego nawet nie pamiętam już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak, ale jak ktoś za każdym strzałem Cię oślepia to nie jest za fajnie. 

A co z tym magazynkiem na xm1014 u siewcy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdziłem całego siewce i zmniejszyłem jego szansę dla xm1014, a co z ammo? Nic, nie działa, nie dodaje na xm, a więc działa poprawnie- chyba że ja czegoś nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą z Hadesem testowaliśmy to i po jednym strzale w niego z XM1014 zrobiło mi się 41 ammo w magazynku. 

Dodatkowo gdy ninja wyrzuci item "Noże" to traci wszystkie noże do rzucania. (Te swoje też)

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 16:15, ziomm napisał:

Przed chwilą z Hadesem testowaliśmy to i po jednym strzale w niego z XM1014 zrobiło mi się 41 ammo w magazynku. 

 

Może to dlatego że XM1014 od razu przeładowywuje,  a może dlatego że jak ta postać ma kraść to zabiera całą amunicje i dlatego ma tak duzo...

 

Na siewcy jest podobno 2 % na kradzież magazynku, a zeby go ukraść teraz to jak trafić piątke w lotka, jeżeli porównałbym to do zabójcy, to zabójca ma 7 % na wyrzucenie w powietrze, a co trzeci strzał działa.

Jeżeli chodzi o siewce, to mozna to zmienić żeby rakiety dało sie używać np jak na innych klasach ( że  nie trzeba namierzać w wroga )? Ta klasa teraz jest tak słaba...

 

 

Usuńcie tamten post pierwszy, nie umiałem poźniej cytowania włączyć i napisałem drugi ...

 

Edytowane przez czacza150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
20 godzin temu, czacza150 napisał:

Na siewcy jest podobno 2 % na kradzież magazynku, a zeby go ukraść teraz to jak trafić piątke w lotka, jeżeli porównałbym to do zabójcy, to zabójca ma 7 % na wyrzucenie w powietrze, a co trzeci strzał działa.

Jeżeli chodzi o siewce, to mozna to zmienić żeby rakiety dało sie używać np jak na innych klasach ( że  nie trzeba namierzać w wroga )? Ta klasa teraz jest tak słaba...

To kłoci się z tym:

W dniu 16.05.2018 o 16:15, ziomm napisał:

Przed chwilą z Hadesem testowaliśmy to i po jednym strzale w niego z XM1014 zrobiło mi się 41 ammo w magazynku. 

Dodatkowo gdy ninja wyrzuci item "Noże" to traci wszystkie noże do rzucania. (Te swoje też)

Dodam jeszcze, że Siewca nie ma 2% na kradzież magazynku

Cytat

Ma wbudowane 8%% na kradzież magazynku rywala (zyskujesz, rywal traci)

 

Jeżeli ktoś posiada XM, to ta szansa jest 6 razy mniejsza, bo tyle razy idzie trafić z jednego strzału XM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestały się wyświetlać paski z ładowaniem (wszystkim graczom). Umiejętności normalnie się ładują, ale tego paska nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 22.05.2018 o 19:02, ziomm napisał:

Przestały się wyświetlać paski z ładowaniem (wszystkim graczom). Umiejętności normalnie się ładują, ale tego paska nie widać.

Tak, nie pokazuje paska ładowania, ale ładuje skille, więc działa.

Jak ogarnę wszystkie sprawy z RODO, wstawię update z nowym paskiem w HUD. Powinno to działać lepiej i bardziej Wam się podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potwierdzam. Na diablo nie działa to obrócenie.

Po resecie na mapie fy_snow nie zawsze chciał się sprzedać item. Czasami trzeba było wyrzucać/czekać na następną rundę, żeby sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ziomm napisał:

Potwierdzam. Na diablo nie działa to obrócenie.

Po resecie na mapie fy_snow nie zawsze chciał się sprzedać item. Czasami trzeba było wyrzucać/czekać na następną rundę, żeby sprzedać.

to nie po resecie bo wczesniej tez tak było i oprócz tego że się buguje ta sprzedaż to za każdym razem sprzedawca ci nie płaci

to się zaczyna tak psuć kiedy są 2x raty albo kiedy jest mniej osób

Edytowane przez liseq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o to, że nie dało się sprzedać itemu. Po użyciu komendy nic się nie działo. No i tak jak liseq napisał: nie dawało złota jak już się udało sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności