Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Wskrzeszenie na nekro nie działa

Gdy się weźmie mapę fy_snow...  Po 15 min gry crushuje serw i daje dd2 i cofa lvl wbity

Edytowane przez Shadow #RoadToSilver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mapa najpewniej jest uszkodzona.

Usunąłem ją.

Dziękuję bardzo za zgłoszenie. -> Nekro sprawdze

 

Dzisiaj powinna pojawic się rekrutacja na opiekuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uszkodzona mapa, ciężko stwierdzić, grałem wielokrotnie dzisiaj na niej aż do samego końca do zmiany na następną mapę. Wina raczej nie leży po stronie mapy, chociaż raz po 15 minutach na tej mapie crash wystąpił.

Co do nekromanty, mają rację - nie działa wskrzeszanie, tak samo jak i item medicine nekrusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekromanta dalej nie wskrzesza. Poza tym czasami się buguje ten pasek ładowania (na zjawie mi się zaczął pojawiać i na ninji w biegu)

😅

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest bug ale wydaje mi sie ze % redukcja obrazen jest zepsuta (szczegolnie w glowe) u np zjawy albo scavengera. Dzisiejsza sytuacja Mtx wbil na serwer (nie mial itemow) gral scavengerem i dostal w glowe 138 w 2 a gralem paladynem 30/30 adrenaliny + item na 14 ataku + magiczne pociski.

 

edit: Na mapie wiocha ludzie wykorzystuja bug z smokiem, jestli rzuci sie smoke za kratowane drzwi z jednej strony go widac

edit2: "Rakieta: Masz samonaprawadzajaca rakiete, ktora mozna uzywac co 10 sekund, uzycie E" item dziala tylko na sm_skill i nie 10 sekund tylko 15

Edytowane przez ckbs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2018 o 23:36, ziomm napisał:

Nekromanta dalej nie wskrzesza. Poza tym czasami się buguje ten pasek ładowania (na zjawie mi się zaczął pojawiać i na ninji w biegu)

😅

Okej, przekaże Karolowi, żeby zerknął jeszcze raz.

 

15 godzin temu, ckbs napisał:

Nie wiem czy to jest bug ale wydaje mi sie ze % redukcja obrazen jest zepsuta (szczegolnie w glowe) u np zjawy albo scavengera. Dzisiejsza sytuacja Mtx wbil na serwer (nie mial itemow) gral scavengerem i dostal w glowe 138 w 2 a gralem paladynem 30/30 adrenaliny + item na 14 ataku + magiczne pociski.

 

edit: Na mapie wiocha ludzie wykorzystuja bug z smokiem, jestli rzuci sie smoke za kratowane drzwi z jednej strony go widac

Nie, to nie jest bug, redukcja obrażeń działa poprawnie, lecz w konsoli i tak Ci pokaże normalne DMG, które dostałeś, bo po prostu tej redukcji przy dostawaniu dmg nie czyta, że tak powiem, ale normalnie dostajesz zredukowane obrażenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

Pod komendą  !toplvl jest 1 62 mag proszę to usunąć ponieważ nikt nie wbił magiem nawet 30

To jest prawdopodobnie @-_-, zapewne coś testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbugowany quest na 4k dmg z deagle;

mozna robic tego questa z kazdej broni (przynajmniej mi zadzialalo z m4a1) akt 5 quest 3 "Splamione slonce"

Edytowane przez ckbs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, KrabOOO napisał:

Niewidzialność klasy zniewolony jest zbugowana
raz jestem niewidzialny jak to w opisie jest napisane a raz nie na powtórkach widzę jak to latam na kosie widzialny.

bo na powtórkach zawsze widać zniewolonego widzialnego, a jak weźmiesz  nóż to jest niewidzialny po ok. 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

bo na powtórkach zawsze widać zniewolonego widzialnego, a jak weźmiesz  nóż to jest niewidzialny po ok. 1

No doba, ale to nadal nie wyjaśnia czemu gracze mówią ze mnie widzą normalnie czasem oraz dlaczego ktoś mnie na daleko zabije jak leciutko wychyle.
Poza tym przed resetem jak grałem taliciem jeszcze to widziałem zniewolonego prawie cały czas jak grał ktoś (nie pamiętam nicku)
a z tym nożem to robiłem tak ze ładowałem 1 pancerz i wtedy leciałem na nożu wiec nie chodzi o tą 1 sekundę 😕

Edytowane przez KrabOOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WOJTASIK

Jest jeszcze coś takiego że całkowicie nie widać kogoś, ostatnio sie mnie pytałeś czemu mnie nie widać, no właśnie dlatego. Możliwe że jest to spowodowane tym samym co z widzialnością u zniewolonego ale nwm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu jednej rundy zadałem prawie 3 tysiące dmg i miałem tylko jednego fraga i 9 expa, toche mało :/

Damage Given to "adJ" - 2600 in 1 hit

A tak na serio to questa na 4k dmg nadal można zrobić na dwa trafienia z jakiejkolwiek broni XD

Nwm jakim cudem ale udało sie zrobić takie combo ze adj nie powinien sie zrespić przez kilka kolejnych map, @WOJTASIK jak to się stało że 2,6k dmg wyszło? XD

@WOJTASIK1/x zrozumiałbym ale nie miałem. HS AWP pociski paladyna i 60 lub 70 adrenaliny ale to dalej nie daje 2.6k, dlatego sie zastanawiam co to było. Może jeszcze wybuchowe pociski ale te daja tylko 40 dmg. Z AWP master nawet tyle by nie siadło

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności