Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
W dniu 20.10.2018 o 21:42, Michal095 napisał:

Chodzi o dmg z broni na klasie Khazra podczas strzelania w przeciwnika

Byłem na klasie Khazra i dodałem sobie Golden. Wynik:

Damage Given to "Bill" - 35 in 1 hit -> z Golden
Damage Given to "Colin" - 25 in 1 hit -> Bez Golden

Zadałem cios z hpk (ten USP bez tłumika) w stopy

18 godzin temu, IKamisama napisał:

Po załadowaniu na słudze dodatkowego amo na negewie zmienia nam nie na 300 ale na 44

W nowej wersji właśnie kończę poprawkę dla klas/itemów, które korzystają z zewnętrznego pluginu do ustalania broni, ammo, itd, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
8 godzin temu, Michal095 napisał:

Cały czas jest problem z ładowaniem niektorzy moga niektorzy nie (wiem że beta ale i tak pisze)

Zauważyłem problemy po stronie trzech klas, które po załadowaniu miały warunek, np: na pierścień

Poprawiłem to i też to wejdzie dzisiaj w nocy, lecz narobiłem lekkiego syfu w kodzie od wczoraj, ponieważ pracuje nad zmianą rakiety samonaprowadzającej

8 godzin temu, Michal095 napisał:

Podczas biegu i strzelenia z kuli Nithalaka buguje sie i wybucha w miejscu

Tak było wcześniej czy od update, bo ja samej kuli nie ruszałme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, -_- napisał:

 

Tak było wcześniej czy od update, bo ja samej kuli nie ruszałme

 

Tego niewiem ale ta kulka czasami sie odbija, spada i wybucha pozniej

Edytowane przez Michal095
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na klasach które ja sprawdzałem, ani razu nie napotkałem problemu z ładowanie skilli.

Potrzebuje takich informacji jak:

  1. Nazwa klasy
  2. Dokładny opis sytuacji, po której przestało działać ładowanie (chyba że nie działało od początku, to też trzeba zaznaczyć)
  3. Czy posiadałeś jakiś item lub runę, jeśli tak to jaką - zwłaszcza gdy np: runą jest tak, która obniża czas ładowania skilli
  4. Czy po zmianie mapy błąd ustępuje i pojawia się znowu po jakimś czasie?

Potrzebuje jak najwięcej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko bo problem miałem wczoraj a dzisiaj rano napisałem temat. Więc jak problem dalej będzie to postaram się zwrócić uwagę po czym tak sie stało 

Edytowane przez meroo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Stary kod poleciał do kosza. Napisałem od nowa.

Weryfikowałem przez dobre 2 godzin ten błąd o którym piszesz i zauważyłem, że nie występuje w nim losowść (logiczne, to nie maga) i wyeliminowałem ten problem, który zazwyczaj występował przy tzn dłuższej grze, gdy gracz np: wchodził ponownie na serwer po chwili, dochodziło do restartu mapy, itp. W takich przypadkach na pewno nigdy nie zbuguje nam się ładowanie skilla.

Dodatkowo (co ważne), wprowadzam całkowicie nowy sposób ładowania skilli, które od teraz będą się ładować w HINT z ładną kolorystyką, tak by to lepiej wyglądało, LECZ ta zmiana wejdzie dopiero za jakiś czas, ponieważ muszę jeszcze zaktualizować inne wiadomości w tzn HINT, tak by mogły się też wyświetlać (aktualnie to działa tak, że jak wyskakuje dana wiadomość, blokuje ona kolejną, a czasem te wiadomości są ważne i trzeba to jakoś połączyć)

 

Informacje które mi przedstawiliście mało mi mówiły, więc też nie byłem w stanie zweryfikować czy to aby na pewno mój problem jest też Waszym problemem, lecz wydaje mi się, że to znikanie, a raczej brak ładowania powinno już nie sprawiać problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nie ładujacych się umiejętności....

pilnowałem czy klasy ładują umiejętności i gdy zmienia się mapa to prawdopodobnie czegoś nie ładuje. Wczoraj wszystko działało ale gdy dzisiaj wróciłem z pracy odrazu gdy tylko wszedłem to chciałem sprawdzić czy się ładuje i okazało się że jednak nie. około 17:05 wszedłem na dd2. Mogę też zaznaczyć ze nie jest to wina runy bo udało mi się ją dostać i po sprzedaniu jej nie było problemu z ładowaniem się umiejętności. Napisałem do innego gracza minrolta czy też dzisiaj zauwazył ten problem, i twierdzi ze tez go ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jestem teraz na serwerze i wszystko ładuje mi poprawnie 😕 

Oczywiście wszedłem na klasę Zabójca, bo o tej klasie pisałeś

@meroo

Wgrałem kolejne poprawki do kodu, lecz ciężko mi zweryfikować to czy to działa, czy nie, ponieważ u mnie jest okej. Na dodatek Minrolt bhł na serwerze i też podobno mu działało. Zobaczymy czy ta aktualizacja pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często się zdarza że po wpisaniu !Item jest informacja że trzeba kogoś zabić aby zdobyć item mini że ma się już item w wyposażeniu, można go używać i sprzedać ale mimo wszystko na chat jest napisane że nie posiadam żadnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przez te problemy z ładowaniem skilli wgrałem aktualną wersję silnika, lecz ta aktualna wersja silnika poza poprawkami dla ładowania skilli, miała rozpoczęto pracę nad komendami i opisami itemów, stąd ten problem. Tłumaczeniem ( tworzenie translacji) zajmuje bardzo dużo czasu, ponieważ jak można spojrzeć po tym temacie

Sama lista tzn zwrotów tłumaczeń jest ogromna, a przecież to tylko zwykłe teksty wyświetlane graczom, czyli z 3% całego kodu. Dopiero skonczyłem tłumaczyć nazwy itemów. Zostały mi jeszcze ich opisy, a potem jeszcze tłumaczenie użyć itemów, które mają też informacje po użyciu, a dopiero na koniec mogę zająć się kodem odpowiedzialnym za ich wyświetlanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności