Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W jakim sensie sie buguje? Przy okazj iustawi się limit na zmiane klasy
 

Zmieniłem klasę na Baala->Diablo->Scavenger w jednej rundzie i w następnej rundzie mialem Scavengera ale z pierwszym levelem a powinienem miec 8

Później zmieniłem na Impa i dalej miałem 1, a powinienem mieć 21.

Jak ponownie dołączyłem to wszystko wróciło do normy.

Obstawiam, że limit zmian klas na rundę rozwiąże problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Update planuje na jutro

 

  • Cały sklep i system złota gotowy (razem z umiejętnościami za złoto)
  • Poprawiono bugi, które zgłaszaliście w temacie
  • Poprawiono talica i komende !talic
  • Poprawiono parę błędów w (nazwijmy to) "tłumaczeniu"
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciszanie dźwięków z itemu, umiejętności kupionej za złoto czy klasy nie wycisza upadków z wyższych wysokości, które nie zabierają hp.

Nie wycisza też upadków które zabierają hp ale to raczej powinno zostać.

 

Przy zwiększeniu prędkości zwiększa się też prędkość spadania.

 

Zauważyłem już, że umiejętności kupione za złoto znikają po wyjściu z serwera. Przydałaby się jakaś informacja na ile są te umiejętności, jedną mapę, połowę,czy do wyjścia z serwera.

Przydałoby się też coś do ułatwienia rozdawania punktów umiejętności szczególnie w umiejętności na drugiej stronie.

 

 

Uważam, że niektóre umiejętności są przecenione. Dla przykładu Nieskończona Amunicja [20 złota] daje możliwość przeładowywania w nieskończoność co jest prawie bezużyteczne.

Nazwa umiejętności jest dość myląca, z początku myślałem, że daję nieskończoność pocisków w magazynku, dlatego lepiej by było zmienić nazwę na Nieskończoność Magazynków,

albo Przeładowań lub zmienić działanie umiejętności. To samo dotyczy się itemu o tej samej nazwie.

 

Dalej traci się niektóre umiejętności po zakończeniu rundy np. teleportacje impem.

 

Diablo dalej nie ma 50% skrócenia czasu przeładowania.

Edytowane przez vitrex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem po ożywieniu klasą nekroman gracze respią się w ścianach.

 

W klasie mag można dodać jakiś dymek idący za fireballem bo go nie widać gdy leci.
 

Totem odpychania nie zawsze odpycha !

Edytowane przez Peter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na diablo, ale z poczatku mapy nie da sie wydropic itemu.

Z niektorych broni jak sie zabije to nie leci exp

 

Kilka graczy sie skarzylo, ze exp nie leci z p90. Mi tez nie lecialo, ale nie sprawdzilem tego najlepiej, bo nie gram ta bronia.

 

Rozgrzewka trwa chyba 10 sek wiec nie wiem o co ci chodzi

Edytowane przez xKardzio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wyciszanie dźwięków z itemu, umiejętności kupionej za złoto czy klasy nie wycisza upadków z wyższych wysokości, które nie zabierają hp.

Nie wycisza też upadków które zabierają hp ale to raczej powinno zostać.

 

Przy zwiększeniu prędkości zwiększa się też prędkość spadania.

 

Zauważyłem już, że umiejętności kupione za złoto znikają po wyjściu z serwera. Przydałaby się jakaś informacja na ile są te umiejętności, jedną mapę, połowę,czy do wyjścia z serwera.

Przydałoby się też coś do ułatwienia rozdawania punktów umiejętności szczególnie w umiejętności na drugiej stronie.

 

 

Uważam, że niektóre umiejętności są przecenione. Dla przykładu Nieskończona Amunicja [20 złota] daje możliwość przeładowywania w nieskończoność co jest prawie bezużyteczne.

Nazwa umiejętności jest dość myląca, z początku myślałem, że daję nieskończoność pocisków w magazynku, dlatego lepiej by było zmienić nazwę na Nieskończoność Magazynków,

albo Przeładowań lub zmienić działanie umiejętności. To samo dotyczy się itemu o tej samej nazwie.

 

Dalej traci się niektóre umiejętności po zakończeniu rundy np. teleportacje impem.

 

Diablo dalej nie ma 50% skrócenia czasu przeładowania.

To że umiejętności znikają po wyjściu z serwera to normalne, nie ma potrzeby trzymania ich przez cały czas, zbędny zapis informacji

Tym zajmował się droso, ale powinny być na jedną mapę, tak jak w 1.6

 

To przeładowanie w Diablo zostanie usunięte, nie będzie miał tego skilla, doda się cos nowego.

Z resztą poinformuje gdy to sprawdzę

 

 

Czasem po ożywieniu klasą nekroman gracze respią się w ścianach.

 

W klasie mag można dodać jakiś dymek idący za fireballem bo go nie widać gdy leci.

 

Totem odpychania nie zawsze odpycha !

Z tym fireball już słyszałem od Pride, sprawdzę to

 

 

Nie znam się na diablo, ale z poczatku mapy nie da sie wydropic itemu.

Z niektorych broni jak sie zabije to nie leci exp

Jak nie leci exp? Podaj mi nazwy broń z ktorych nie leci podobno exp

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na diablo, ale z poczatku mapy nie da sie wydropic itemu.

Z niektorych broni jak sie zabije to nie leci exp

 

Kilka graczy sie skarzylo, ze exp nie leci z p90. Mi tez nie lecialo, ale nie sprawdzilem tego najlepiej, bo nie gram ta bronia.

Obie rzeczy to wprowadzanie w błąd :)

 

Pierwsza to głupota, bo w trakcie rozgrzewki nie leci XP (ani nie dropią itemy) (CELOWE)

 

A drugie pewnie wynika z pierwszego :)

 

 

Czasem po ożywieniu klasą nekroman gracze respią się w ścianach.

 

W klasie mag można dodać jakiś dymek idący za fireballem bo go nie widać gdy leci.

 

Totem odpychania nie zawsze odpycha !

Naprawimy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie działają itemy, które mają poprawiać statystyki

Po wpisaniu !stats, pojawia się okno ze statystykami ale również pojawia się okno z gameME, trochę to wkurza szczególnie podczas rozgrywki

 

EDIT: Kardzio okno statystyk da sie zamknac, wystarczy ze klikniesz w jakas statystyke. Np. Jak masz inteligencje na 1 i klikniesz 1 to okno sie zamknie, przynajmniej u mnie to dziala

Edytowane przez V1PER
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno /staty nie da sie zamknac. Nie wiem czy mialo tak byc.

W klasie ktora ma bazowo 150 armora (chyba lord de seis) proponuje, ze jak zakupi sie helm to zeby dalej bylo to 150 armora.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często w klasie Upadły nie działa hak nawet na bliskie dystansy zazwyczaj w takich momentach że szkoda gadać.

 


Zauważyłem że ulepszanie klas za lvl często nie działa.
Czyli czasami działa prędkość a czasami mamy taką prędkość jak pozostali gracze bez ulepszeń

 


Zauważyłem że cześto jak mam ulepszoną zwinność za lvl w !stats to czasami jesteś szybszy a czasami nie widać róznic między graczami bez ulepszenia zwinnosc.

Edytowane przez -_-
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami klasą upadły nie chce sie wystrzelić hak nawet na bliski dystants i trzeba czekać kolejne 20 sekund zazwyczaj hak nie działa w takich momentach że szkoda gadać



Poprzez ulepszania klasy przez komende !stats czasami nie działa przykłądem jest gdy mam maksylnie ulepszone szybsze bieganie to często sie nie róznie od pozostałych graczy co nie mają ulepszonego szybszego biegania.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie działają itemy, które mają poprawiać statystyki

Po wpisaniu !stats, pojawia się okno ze statystykami ale również pojawia się okno z gameME, trochę to wkurza szczególnie podczas rozgrywki

 

EDIT: Kardzio okno statystyk da sie zamknac, wystarczy ze klikniesz w jakas statystyke. Np. Jak masz inteligencje na 1 i klikniesz 1 to okno sie zamknie, przynajmniej u mnie to dziala

Itemki działają, dodają statystyki tylko nie ma to odzwierciedlenia po wpisaniu !staty. Dodają HP, troszkę szybciej się biega itp.

 

 

Nadal nie działa siewca zagłady - bazooka nie aktywuje się + nie działa ładowanie wytrzymałości itemu na nożu.

Przydałby się opis aur dla Talica, same aury działają ale nie wiadomo co one w sumie robią.

 

 

Nie wiem dlaczego ale nie działa mi teraz ładowanie na magu. Nie chcą mi się ładować zamrażające pociski mimo, że wcześniej bez problemu się ładowały. Czekałem na zmianę mapy - nic. Zmieniałem klasy - nic. Wychodziłem z serwera i wchodziłem ponownie - nic. Nie wiem z czym to może być związane, bo podobno innym ładowanie działa.

Edytowane przez Pride
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itemki działają, dodają statystyki tylko nie ma to odzwierciedlenia po wpisaniu !staty. Dodają HP, troszkę szybciej się biega itp.

 

 

Nadal nie działa siewca zagłady - bazooka nie aktywuje się + nie działa ładowanie wytrzymałości itemu na nożu.

Przydałby się opis aur dla Talica, same aury działają ale nie wiadomo co one w sumie robią.

 

 

Nie wiem dlaczego ale nie działa mi teraz ładowanie na magu. Nie chcą mi się ładować zamrażające pociski mimo, że wcześniej bez problemu się ładowały. Czekałem na zmianę mapy - nic. Zmieniałem klasy - nic. Wychodziłem z serwera i wchodziłem ponownie - nic. Nie wiem z czym to może być związane, bo podobno innym ładowanie działa.

1. Już pokazuje normalnie (uwzględnia z itemów)

2. Bazooki nie ma i nie wiem czy będzie, muszę pogadać z -_- + JUŻ DZIAŁA ŁADOWANIE WYTRZYMAŁOŚCI :)

3. Aura defensywna - otrzymujesz mniej dmg, ofensywna - zadajesz więcej

4. To jest dziwne, możesz sprawdzić inne klasy? Według mnie jak na innych Ci działa, to na magu musi działać.

 

 

CO DO HAKU:

Teraz jak się nie uda, to możecie użyć jeszcze raz (nie trzeba czekać)

 

UWAGA: MOŻECIE SIĘ PRZYCIĄGAĆ TYLKO DO ŚCIAŃ, NIEKTÓRE OBIEKTY NIE SĄ ŚCIANAMI :/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Aktualizacja wgrana

  • Załatano kolejne bugi
  • Dodano runy

 

Runy - Na zdobycie run mamy 1% - gdy zabijamy. Runę można również kupic w sklepie za złoto.

Runy możecie ulepszać, zwiększając ich moc
 

Na serwerze są dostępne takie runy
 

Alabaster -Redukujesz na sobie obrażenia!
Golden - Zadajesz więcej obrażeń!
Obsidian - Ładowanie na nożu jest znaczenie szybsze!
Indigo - Z każdym strzałem wyssysasz HP!
Crimson - Dodatkowe HP na start!
Lapis - Redukujesz obrażenia zadane w głowę!
Shael - Item nie traci wytrzymałości
Ethan - Dostajesz więcej $!
Thor - Masz większą wytrzymałość itemów!
Hell - Większa szansa na zdobycie Złota!
Tall - Większa szansa na zdobycie Many!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli jakieś bugi się powtarzają, to proszę o nich przypominać, ale najpierw sprawdźcie czy wszystko się zgadza.

 

Wyszła kolejna aktualizacja

 

Bind na item 

bind 'klawisz' 'sm_useitem'

(dodano to do pomocy) !pomoc

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ważny update

Dodano system many. Od teraz możecie za manę ulepszać umiejętności swojej klasy, a w przyszłości będzie ona powiązana z misjami

http://diablo.cs-classic.pl/mana.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag
/Mana->Rozwój postaci

3.Stamina [19 s] [300 Many]

Nie za bardzo rozumiem co by to miało dawać, może chodziło o 19 hp, albo 19 pkt statystyk?

Tak samo jest w Khazara tylko [18 s] i [350 Many]         (mniej za więcej?)

Andariel [20 s] [350 Many]

 

Siewca zagłady

Rakietnica nie działa. (może działa tak jak Pustoszyciel i strzela rakietami samonaprowadzającymi)

Bedzie robiona czy usunięta?

 

Talic

Aura defensywna [10% redukcji]  - za ulepszenie prawdopodobnie dostajemy 10% redkucji, ale jest napisane jakbyśmy mieli 10%

Aura ofensywna [+10% dmg]  - za ulepszenie dostajemy dodatkowe 10% dmg

 

Niektóre ulepszenia są napisane tak, że nie wiadomo czy to informacja ile mamy czy ile dostaniemy.

Może Talic to zły przykład bo brakuje tylko plusa i łatwo się domyślić.

inny przykład Ninja/Zabójca

 

Ninja

3.Niewidzialność [25/255] [400 Many] 

 

Zabójca

3.Niewidzialność (załadowane) [30/255] [400 Many] 

 

255 to maksymalna widoczność (obstawiam)

ninja jest prawie całkiem niewidzialna wiec nie wiem czy za 400 many będę miał 25 niewidzialności mniej

czy może jest to ilość, którą aktualnie mam.

 

Teraz ważnym pytaniem jest czy można kilkukrotnie kupować te same ulepszenie.

 

np. gdy kupie Niewidzialność to czy zmniejszy mi się z 25/255 na 0 czy odejmie tylko 5

nie ma informacji ile niewidzialności ma ninja, jest tylko, że jest "prawie niewidoczna"

więc te cyfry niewiele znaczą

 

Diablo

1.Magiczny pancerz[Aktualnie:5]

2.HP za zabicie[Aktualnie:20]

3.Pancerz za zabicie[Aktualnie:50]

 

tutaj już niby jest lepiej, wiem że te wartości aktualnie posiadam ale ile dostane za ulepszenie?

 

Scavenger

1.Trzęsienie ekranem [0% szansy]

2.Dodatkowe obrażenia [0 DMG]

3.Odnowienie magazynku [0% szansy]

 

Tutaj oczywiste, że to są wartości które posiadam ale nie wiem ile dostane.

Obstawiam, że jeden ale jeżeli można kupic tylko raz to moze to byc np 3

 

Dobra rozpisałem się, a nawet nie wiem czy można to pozmieniać tak aby przejrzyście przekazać informacje co dostaje, a co już mam w takiej małej tabelce jak teraz jest.

Myślałem nad jakimś rozwiązaniem ale nie mam pojęcia jak to zrobić.

czuje, że ciężko zmieścić info na temat tego co masz i co dostajesz w takim menu z boku ekranu ale poprostu niektóre rzeczy wydają mi się dziwne.

Raz napisane ile mam, a raz ile dostane np. Talic

W opisie klasy Imp jest już napisane, że mam 8% na zmianę broni przeciwnikowi, tak samo w ulepszenich, zamiast podać ile dostanę za kupno ulepszenia.

 

Edit: Rozwiązaniem może być umieszczenie wszystkich liczb dotyczących klas w opisie, a w ulepszeniach podawać tylko to co się zyskuje.

Tylko wtedy nie będzie wiadomo ile dostajemy z kupionych ulepszeń jeżeli można kupować kilkukrotnie.

W /mana moża stworzyć 3 opcję "aktualne ulepszenia"

 

przyklad:

Scavenger

1.Trzęsienie ekranem [3% szansy]

2.Dodatkowe obrażenia [2 DMG]

3.Odnowienie magazynku [10% szansy]

 

/mana->ulepszenia wyglądałoby:

Scavenger

1.Trzęsienie ekranem [+3% szansy]  [??? Many]

2.Dodatkowe obrażenia [+1 DMG]   [??? Many]

3.Odnowienie magazynku [+5% szansy]   [??? Many]

 

Może czepiam się szczegółów i nikomu innemu to nie przeszkadza.

 

Powodzenia i mam nadzieję, że ktoś to przeczyta.

Edytowane przez vitrex
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag

/Mana->Rozwój postaci

3.Stamina [19 s] [300 Many]

Nie za bardzo rozumiem co by to miało dawać, może chodziło o 19 hp, albo 19 pkt statystyk?

Tak samo jest w Khazara tylko [18 s] i [350 Many]         (mniej za więcej?)

Andariel [20 s] [350 Many]

Czas odnowienia skilla

 

 

Talic

Aura defensywna [10% redukcji]  - za ulepszenie prawdopodobnie dostajemy 10% redkucji, ale jest napisane jakbyśmy mieli 10%

Aura ofensywna [+10% dmg]  - za ulepszenie dostajemy dodatkowe 10% dmg

 

Niektóre ulepszenia są napisane tak, że nie wiadomo czy to informacja ile mamy czy ile dostaniemy.

Może Talic to zły przykład bo brakuje tylko plusa i łatwo się domyślić.

inny przykład Ninja/Zabójca

Wszystkie dane to aktualne liczby (nie ma ile doda itd.)

 

ZAZWYCZAJ

Pierwszy skill daje 1, drugi 5, a ostatni też 1. Oczywiście nie stosuje się do wszystkich skilli

 

Może to być problematyczne i pewnie zostanie zmienione w przyszłości, ale kod był przepisywany z diablomoda z 1.6 i zobaczymy jak to będzie

Edytowane przez OG droso
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności