Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Po skończonej rundzie odnawianie np. u Druida nadal jest aktywne, czyli np. użyliśmy fiolki i zostało nam jeszcze 45s do następnego użycia. W następnej rundzie ten licznik nam się nie resetuje tylko ciągle trzeba czekać na ponowne użycie skilla.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chodzi Ci oto, że po prostu w następnej rundzie on się nie resetuje? Dalej trzeba  czekać tyle ile pozostało do kolejnego użycia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, -_- napisał:

Chodzi Ci oto, że po prostu w następnej rundzie on się nie resetuje? Dalej trzeba  czekać tyle ile pozostało do kolejnego użycia? 

Zgadza się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, imp za pomocą PPM może teleportować się przez ściany, co jest trochę nie okej. W porównaniu do innych klas, wystarczy trochę nim pograć, wyuczyć się pewnych schematów i można wykręcać nieprawdopodobne statystyki. Z tego co pamiętam w 1.6 nie było możliwości się przez ściany i imp i tak był dość dobrą postacią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Dnia 26.03.2017 o 13:41, R0dr1g3z napisał:

Zgadza się.

Gotowe.

Musiałem trochę z tym pokombinować i zrobiłem to (tak mi się wydaję) w najlepszy możliwy sposób.

Planuje ustawić system statystyk na 3 pkt za lvl

Dnia 30.03.2017 o 08:41, Masakracja napisał:

Z tego co widziałem, imp za pomocą PPM może teleportować się przez ściany, co jest trochę nie okej. W porównaniu do innych klas, wystarczy trochę nim pograć, wyuczyć się pewnych schematów i można wykręcać nieprawdopodobne statystyki. Z tego co pamiętam w 1.6 nie było możliwości się przez ściany i imp i tak był dość dobrą postacią.

tak wiem, ale tam to inaczej wyglądało. Nie mogę tego w całości naprawić w CS:GO

 

+ Dodałem pewne blokady do broni

 

Zapraszam do zgłaszania kolejnych bugów i propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, -_- napisał:

tak wiem, ale tam to inaczej wyglądało. Nie mogę tego w całości naprawić w CS:GO

 

No to jeśli nie da się naprawić impa(chodzi o teleport na PPM) proponowałbym ograniczyć jego prędkość chodzenia - chodzi o ładowanie prędkości na nożu. Bo jeżeli imp się naładuje np. przez 1:30 na respie i potem lata przez ściany mając 200hp+ to jest praktycznie nie do zabicia.

Edytowane przez Masakracja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na dniach powinien wejść nowy update, który doda system punktów za grę oraz pomijanie questów za złoto, itp dodatki, które są mniej ważne

Będę musiał jeszcze wykonać parę testów przed dodaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Gdy się teleportujesz na Impie podczas ładowania na kosie to się buguje ladnowanie i ładuje podczas biegania, skakania, latania.
  2. Na serwerze jest zmniejszona grawitacja nie można wskoczyć na podstawowe skrzynie tak gdzie na zwykłym meczu turniejowym wskoczymy.
  3. Czasami zabójca po załadowaniu jest całkowicie neiwidzialny, widać mu tylko kose.
  4. Gdy mamy rune "Crimson" i posiadamy "pierscien zjawy" to HP z runy nie reseruje się, czyli posiadamy na pierscieniu zjawy 45hp+
  5. Zniewolony jest ciągle niewidzialny jak na "Pierscieniu Zjawy" widać mu tylko broń.
  6. Item "Żelazna Pięść Hsarusa" Posiada zły opisa albo jest zbugowany. W opisie jest, iż dodaje dmg w plecy (7) chyab powinno tyle dodawać lecz item daje ileś % na insta killa w plecy, gdyż biłem po 2.5k dmg.
  7. Akt III, zadanie 5 zły opis questa jest napisane, iż trzeba zabić 90 osób M1A1 a zalicza z M1A1-S
Edytowane przez Op0rNiK0W
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tą grawitacją, to pewnie chodzi o sytuację, w której ktoś szybko biega, tak?

3 i 4 poprawiona -> w update

 

@Op0rNiK0W

1. Dodałem teraz tak, że wystarczy na IMP zmienić na inną broń i z powrotem na kose (nie trzeba się zatrzymywać)

7. Poprawione

6. Nie wiem czy aby na pewni naprawię Twój problem, ale był tam błąd z określaniem właściciela itemu stąd item nie działał poprawnie

5. Naprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czytać co tam pisze ale napisze ocb z klasą Imp

-teleportacja jest śmiesznie mała (i z tego co mi wiadomo int jej nei zwieksza)

-ładuje na kosie speeda 1/nieskonczonosc (po 1 pkt na 8 sec ? ;p powodzenia w ladowaniu :P lepiej zrobic np 10pkt na 10 sec max 5na runde :p)

-czesto buguje sie to łądowanie i wogule nie działa

-laduje sie w biegu, ale na każdym krawężniku sie buguje i nie dzila lol ;p

+ mile widziana była by podmiana teleportacji z prawego klawisza na lewy bo jednak w walce na kosy jest to dosyc uciazliwe xD


a tak pozatym sa klasy Premium i nei da sie ich kupić :P Nice... proponowal bym je dodac do sklepu

 

Dzieki tyle z mojej strony ;*

 

Edytowane przez Chaczi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie da się ich kupić tylko z poziomu strony, an serwerze się da.

To nie moja wina, a twórcy który niestety stworzył takie głupie ograniczenia

Nad ładowanie popracuje, ale tutaj też chodzi oto, że pewnych rzeczy nie jestem w stanie dokładnie sprawdzić ze względu na ograniczony czas, a tak poza tym to będę działał z pewnymi rzeczami.

Ten punkt z ładowanie na kosie speed nadaje się do propozycji, nie bugów

Co do teleportacji, to mogę po prostu ustawić na to bind, bądź ustawić kombinacje klawiszy tylko na kosa+R

 

7 godzin temu, -_- napisał:

Z tą grawitacją, to pewnie chodzi o sytuację, w której ktoś szybko biega, tak?

3 i 4 poprawiona -> w update

 

@Op0rNiK0W

1. Dodałem teraz tak, że wystarczy na IMP zmienić na inną broń i z powrotem na kose (nie trzeba się zatrzymywać)

7. Poprawione

6. Nie wiem czy aby na pewni naprawię Twój problem, ale był tam błąd z określaniem właściciela itemu stąd item nie działał poprawnie

5. Naprawione

Tak jak podano tutaj.

Dodatkowo z dzisiejszą aktualizacją będzie możliwe pomijanie questów.

Zaktualizowałem też opisy klas, które ładują umiejętności, bo widzę, że niektórzy nie rozumieją pewnych rzeczy.

IMP ma poprawione ładowanie, ale w taki sposób, że teraz podczas bieganai gdy zakończy się ładowanie, wystarczy przełączyć na broń i znowu na kosę i wtedy będzie się to ładować ponownie.

Zmniejszyłem też lekko grawitację na serwerze.

No i oczywiście wpadły pewne małe poprawki o których nei będę pisał, bo nie są związane z czymś co widzi poszczególny gracz.

Jako iż od jutra mogę być niedostępny aż do wtorku, stworzyłem backup serwera w razie gdyby coś się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kolejna aktualizacja

  1. Dodanie przelicznika INT w teleportacji IMP
  2. Naprawiono odbijanie Nihlathak
  3. Poprawiono opis Upadłego
  4. Poprawiono bug związany z niewidzialnością na kosie u Zniewolonego
  5. Zmniejszono czas pułapek unieruchamiających przeciwników
  6. Ograniczono zdobywanie expa za wygraną rundę
  7. Dodano do VIP kevlar + hełm na start
  8. Dodano 500$ na start każdej rundy dla VIP
  9. Zmniejszono czas rund i czas na zakup broni
  10. Zmniejszono czas pomiędzy zmianą mapy
  11. Zaktualizowano mapy

 

Post będzie aktualizowany -> to nie koniec zmian

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Jako iż zakończyłem już matury, wznawiam pracę nad serwer.

Planuje zrobić reset serwer w piątek i przywrócić 3pkt za lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Grając klasą Nithalak zauważyłem że mając załadowany pocisk i mając item 1/2 z AWP mogę zabić przeciwnika nie oddając strzału i zabierać full hp. 

Czyli tak jakby item się uruchamia wtedy kiedy nie powinien. 

 

Lądując dwa lustrzane przy itemie 1/2 mam szanse zabić dwóch wrogów nie ruszając się z miejsca 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Dnia 7.06.2017 o 20:02, Op0rNiK0W napisał:

Podczas używania itemu np. "fajerbola" odpala się umiejętność klasy 

Na pewno masz dobrze ustawioen bindy?

Ja ustawiłem sobie bind na sm_useitem pod X, a sm_skill pod C i mając item Boskie Perło i włączając item przyciskiem X, włączało tylko fireball, a nie umiejętność INFERNO z Duriela (sprawdzałem też na Durielu)

Dnia 9.06.2017 o 09:15, Samobójca napisał:

Grając klasą Nithalak zauważyłem że mając załadowany pocisk i mając item 1/2 z AWP mogę zabić przeciwnika nie oddając strzału i zabierać full hp. 

Czyli tak jakby item się uruchamia wtedy kiedy nie powinien. 

 

Lądując dwa lustrzane przy itemie 1/2 mam szanse zabić dwóch wrogów nie ruszając się z miejsca 

możesz mi to dokladniej opisać na PW? Nie mogę odtworzyć tego problemu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu wyrzuca graczy z serwera, nie wiem czy to nie przez ten plugin od many.

Do tej pory myślałem, że tylko ja tak mam, że to jakiś problem z internetem czy coś.

Zdziwiło mnie to, że serwer świeci pustkami cały dzień i zapytałem kilku graczy którym udało się wbić zanim mnie wyrzuciło i powiedzieli że też mają ten problem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Samobójca napisał:

Od jakiegoś czasu wyrzuca graczy z serwera, nie wiem czy to nie przez ten plugin od many.

Do tej pory myślałem, że tylko ja tak mam, że to jakiś problem z internetem czy coś.

Zdziwiło mnie to, że serwer świeci pustkami cały dzień i zapytałem kilku graczy którym udało się wbić zanim mnie wyrzuciło i powiedzieli że też mają ten problem.

Potwierdzone info a myślałem, iż problem leży po mojej stronie  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem dzisiaj plugin na top3 daje expa lecz niepoprawnie działa. Posiadałem największą ilość killi/ punktów na mapie lecz dostałem 2 miejsce gdyż graczowi doliczyło 23 kille wyssane z palca... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności