Sign in to follow this  
-_-

Zgłaszamy bugi

Klasa khazra ma 14% szans na podpalenie. Nie podpala. Pierwszego dnia jak wbiłem na serwer wszystko działało ale coś za rzadko jak dla mnie podpalałem więc ulepszyłem to sobie na 16% za mane i tu nie jestem pewny czy wtedy przestało działać, nie zwróciłem na to uwagi. Możliwe że powód jest inny ale na pewno coś się zepsuło.

14 godzin temu, _Hades napisał:

Klasa khazra ma 14% szans na podpalenie. Nie podpala. Pierwszego dnia jak wbiłem na serwer wszystko działało ale coś za rzadko jak dla mnie podpalałem więc ulepszyłem to sobie na 16% za mane i tu nie jestem pewny czy wtedy przestało działać, nie zwróciłem na to uwagi. Możliwe że powód jest inny ale na pewno coś się zepsuło.

Pewnie też nie możesz ładować na kosie skilla? Jeśli tak to po jakimś czasie się samo powinno naprawić 

Edited by Op0rNiK0W

4 godziny temu, Op0rNiK0W napisał:

Pewnie też nie możesz ładować na kosie skilla? Jeśli tak to po jakimś czasie się samo powinno naprawić 

Mogę ładować, a już tydzień minął i dalej się nie naprawiło.

Niedziała mi kod ze sklepusms na 1500 many kod o wartości 11,07 gdy go wpisałem to było napisane że usługo została dodana ale gdy wpisałem !m na mojej zjawie patrze nie mam wpisuje !mojeuslugi nie mam gdy próbuje ponownie wpisać jest napisane że błędny kod.

proszę o szybką odpowiedź Nick na Steam ABC Sniper.