Sign in to follow this  
Followers 0
-_-

Propozycje

Podczas używania archów usunąć strate hp 
dodać można kilka nowych klas

można by wrzucić item po którego wydropieniu masz klasy premium na 1 dzień
(bardzo mały procent na dropa)

Godzinę temu, pozdro495 napisał:

Podczas używania archów usunąć strate hp 
dodać można kilka nowych klas

można by wrzucić item po którego wydropieniu masz klasy premium na 1 dzień
(bardzo mały procent na dropa)

Nie zwróciłem uwagi czy traci się hp przy użyciu archów lecz jeśli tak to by się przydało to zmienić.

Jest masa klas którymi nikt nie gra dodanie kolejnych jest beznadziejnym pomysłem.

Miałem dodać wcześniej tą propozycje, lecz dostanie klasy premium za item to banalny pomysł. Myślałem by dodać kupno klasy premium za nazbieraną mane z serwera, dodać do tej ruletki lub dodanie po prostu klas za określoną ilość many np. 500 many- 30 dni lub losowa klasa za 250 many- 30 dni.

@Op0rNiK0W dlatego będzie loteria na serwerze. Premki/VIP można kupować już za !nagroda, więc dodawanie kupowania za manę trochę odpada, ale loteria zostanie dodana za jakieś 2 tygodnie.

Co do nowych klas, to odpada. To nic nie zmieni, a mi chodzi oto by te klasy były w miarę równe. Co do archów to zapewne chodzi Wam o skrzydła, poprawię to

Nekromanta.
HP: 135
Najważniejsze Statystyki: Siła, Zręczność

- Zdolność wysysania energii z wrogów, zyskując przy tym 40 HP
- Potrafi wskrzesić gracza z swojej drużyny oraz wysysać swoje ofiary zyskując przy tym doświadczenie
- Ma wbudowane 1/7 szans, że przy strzeleniu w przeciwnika wyssie 10 HP
- Ładowanie na nożu ulecza pobliskich sojuszników w tym siebie
(ładowanie trwa 10sek, proponuję zmniejszyć do 6sek)

Ninja.
HP: 105
Najważniejsze Statystyki: Zwinność, Adrenalina

- Posiada 5x mniejszą grawitacje (wysokie skoki)
- Jest bardzo słabo widoczny (niemal niewidzialny)
- Posiada tylko nóz, z którego atakuje
- Dodatkowo posiada 10 małych nożyków, którymi rzuca z daleka (zadając ciekawy DMG) 

Jeśli by się dało to załatwić tę sprawę z nożykami tak, aby dało się je podnieść po nieudanym rzucie.

Baal.
HP: 130
Najważniejsze Statystyki: Siła, Zręczność

- Posiada Hak (v) 
- Wbudowane 33% szans na odnowienie magazynku po zabiciu przeciwnika
- Posiada 2 tryby noża (sztylet życia i miecz szczęścia) wybór po wpisaniu /baal
- Posiada 2 podskoki w powietrzu

Ustawić Hak w ten sposób aby działał również w biegu,albo zwiększyć zasięg jego działania

1)Zmienić przelicznik odnośnie regenerowania życia, 20pkt za 1hp co 3sek to za mało ;/

Proponuję 5pkt = 1hp co sek

2) Dać VIP'owi możliwość ładowania w biegu, żadna z klas premium poza nithalakiem nie ładuje nic na nożu, dało by to buffa dla zwykłych klas. Najbardziej mam na myśli ninje które przy sprawnym oku są słabe. 

Edited by Samobójca

Podanie dodatkowych magazynków/ ammo do przeładowania np. w M4A1-S 60 ammo na wybicie jakiegoś tanka to zdecydowanie za mało.

Wybaczcie, że skomentuje jedną propozycję, ale w sumie jest dość fajna i można byłoby ją w przyszłości rozbudować.

2) Dać VIP'owi możliwość ładowania w biegu, żadna z klas premium poza nithalakiem nie ładuje nic na nożu, dało by to buffa dla zwykłych klas. Najbardziej mam na myśli ninje które przy sprawnym oku są słabe. 

Co o tym sądzicie? Poza @Samobójca xd

Godzinę temu, -_- napisał:

Wybaczcie, że skomentuje jedną propozycję, ale w sumie jest dość fajna i można byłoby ją w przyszłości rozbudować.

Co o tym sądzicie? Poza @Samobójca xd

Ładowanie w biegu by przyśpieszyło rozgrywkę i może by zmniejszyło ilość kamperów na respie graczy lecz z 2 strony ninja by się ciągle ładował i byłby za op

Samobójca likes this

7 godzin temu, Op0rNiK0W napisał:

Ładowanie w biegu by przyśpieszyło rozgrywkę i może by zmniejszyło ilość kamperów na respie graczy lecz z 2 strony ninja by się ciągle ładował i byłby za op

Zawsze można wprowadzić maksymalną ilość ładowań np.5.

Ale Ninja wcale nie była by OP. 

Na chwilę obecną jest dużo kontr-klas na niewidzialnych. Np. Duriel, Khazra,  o magu nie wspominając. 

Byłaby możliwość wprowadzenia klanów z COD'a, na DiabloModa? Wydaje mi się to fajną opcją ^.^

Edited by Samobójca

1) Możliwość podglądu po śmierci obu teamów przez Admina - ułatwi to szybkie reagowanie w razie łamania regulaminu.

2) Możliwość kupienia złota za $. 10 000$ = 1-2 monety

3) Tańszy sklep dla VIP'a o 2k$, podpatrzyłem to na jednym z serwerów COD

4) Skrócenie ładowania na nożu u Nekromanty do 6sek

5) Zwiększyć ilość expa za dolary, ponieważ na chwilę obecną więcej expa dostaje się za jedno podłożenie paki niż kupując za 12 000$ pakiet expa.

29 minut temu, Samobójca napisał:

1) Możliwość podglądu po śmierci obu teamów przez Admina - ułatwi to szybkie reagowanie w razie łamania regulaminu.

2) Możliwość kupienia złota za $. 10 000$ = 1-2 monety

3) Tańszy sklep dla VIP'a o 2k$, podpatrzyłem to na jednym z serwerów COD

4) Skrócenie ładowania na nożu u Nekromanty do 6sek

5) Zwiększyć ilość expa za dolary, ponieważ na chwilę obecną więcej expa dostaje się za jedno podłożenie paki niż kupując za 12 000$ pakiet expa.

1. Było pisane, bez skutków. Dołączam się do prośby.
  2. Dobry pomysł.
  3. Może to zachęci do kupna Vipa.
  4. 10s to zdecydowanie za dużo
  5. Potwierdzone info. Jeszcze jak się dostanie parę razy minimalną ilość to tragedia... [100 expa+]

Proponuje usunąć limit ulepszania za mane lub zwiększyć maksymalną ilość. Za szybko to się nie ulepsza za mane więc nie widzę powody by dawać ograniczenia do tego...

1 godzinę temu, Op0rNiK0W napisał:
  1. Było pisane, bez skutków. Dołączam się do prośby.
  2. Dobry pomysł.
  3. Może to zachęci do kupna Vipa.
  4. 10s to zdecydowanie za dużo
  5. Potwierdzone info. Jeszcze jak się dostanie parę razy minimalną ilość to tragedia... [100 expa+]

Proponuje usunąć limit ulepszania za mane lub zwiększyć maksymalną ilość. Za szybko to się nie ulepsza za mane więc nie widzę powody by dawać ograniczenia do tego...

Co do limitu ulepszania jestem ZA ale w przypadku Paladyna (Zbroja); Nekromanta (szansa na wyssanie hp), Barbarzynca(pancerz); Nithalak (lustrzana zbroja) limit powinien obowiązywać.

Teraz, Samobójca napisał:

Co do limitu ulepszania jestem ZA ale w przypadku Paladyna (Zbroja); Nekromanta (szansa na wyssanie hp), Barbarzynca(pancerz); Nithalak (lustrzana zbroja) limit powinien obowiązywać.

Bardziej miałem na myśli postacie takie jak "Zjawa" zbudowane ma 6% na wysadzenie wroga ulepszenie 400many i tylko o 1% do tego jest to ograniczona ilość ulepszeń.

Samobójca likes this